Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Így is mondhatnánk!
Van új "paripa".?
Lemaradtam....nem mindig olvasok bele az XX fórumba.
Sajnos igen!
De majd el viszi valaki!
Nekem ráér!El áll itt hátul!
Van már mivel mennem!

Arról nem volt szó , hogy nézni is akarod...Csak nem nyílik tőle az ablak....

Egyébként meg van még a VAS? Láttam árultad.
No ezt még nem!
De holnap szerét ejtem. Csak azt tudnám a lakás többi berendezését hogy fogom a falra felrögzíteni. Mert ugye kényelmesen szemből szeretnék tévézni!No meg ágybál fekve!
Próbáltad már állítva...? Úgy elfér a két ablak között...
Ha a falra teszem,attól még nem lesz nagyobb a két ablak közti távolság!
Magyarul,attól még nem fog nyílni az ablak!
Tedd fel a falra! Nem vicc,nekem is ott van!
Eladó a képeken látható FULL HD LCD tv! Típus:THOMSON Képátló:106-cm Másfél éves,hibátlan,karcmentes állapotban,dobozával,Magyar használati útmutató,távirányító,stb.Garantáltan hibátlan esztétikai,és műszaki állapot! Jó karácsonyi ajándék lehet! Van benne minden HDMI(4db),scart(2db),Számítógépre köthető monitorként,USB,S-video,SPDF out,stb.Szóval nagyon full extrás a készülék! Sajnos meg kell válnom tőle,mert mint a képeken is látszik,a lakás átrendezése miatt,nem lehet az ablakot kinyitni tőle! Tel:06-30-9446636
Jadevicces valami...
Latod, itt az alkalom, hogy megtanuld a nyelvet, aztan szervezhetitek is a turakat idefel... Nem tobb 2500km-nel es ugyebar Skothon kisse esos es szeles, de ugy tudom a motorosok szeretik a kihivasokat
örömünkre szolgál,hogy messzihonban is hallják szavunk!
(kár hogy egy szót sem tudok angolul....se...)
de biztos fasza irás!
rászánok egy kis időt és leforditom valamelyik progival.
Igen, en irtam... Orulok, hogy tetszett
Ezt te írtad?
Nagyon szép,tartalmas írás gratulálok hozzá!
Tessek elolvasni kerem szepen: http://viqe.wordpress.com/2011...
namivan?
mindenki túrázni ment?
akkoris helló xx!
azt mondják,az igazi szabadság akkor kezdődik amikor a gyerekek kirepülnek és a kutya megdöglik......










nekem ehhez még van 7 évem.......(ha nem jön közbe új élőlény....)
szép napot mindenkinek! Nem jártam az oldalon elég rég, Most is csak be néztem gyorsba hozzátok! Kicsit olvasgatok a fórumot,,,:-)Mindenkinek Szép napot kívánok
Sziasztok :-)
Szia!

A plekót a következő számon tudod intézni. Én nem mindig vagyok elérhető, de ő elintéz neked mindent, mivel nála van jelenleg. 30/9475135

Tamást keresd, és feltétlenül hivatkozzál rám.

üdv.: Hajek
Hátha valakit érdekel!
Eladó Samsung Wave Mobiltelefo
Eladó a képen látható samsung WAVE okos telefon,minden tartozékával,dobozával!Teljesen hibátlan,jó akkuval! Új bada 1.2-frissítéssel! Nincs még egy éves,több mint egy év garancia van rajta! Tel:06-30-9446636