Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyszer majd nekem kerül sok pénzembe, amikor elviszik!
akkor nem szóltam.




Bocs!
hoczalaszlo@freemail.hu
Köszi
Megírnád privátban a maillcímemre a bankszámlaszámod?
Köszönöm
NAgyonszépen köszönöm.
Üdv
Bocsánat,elszúrtam a linket. Akkor így...
Szép estét! Most csak gyorsba találtam ezt a képet, MRA van nekem is. A 185 centimmel kicsit be kell hajolnom mögé, de sztem jó. 10-12 ezer körül megyek 1 szezonban,de kényelmesnek tartom.
Üdv!
Igen, az ár maradt.
Hello!
feszültség szabályzó HONDA PANTHEON 2T 125-150 / DYLAN 125-150 / SH 125-150 / FORESIGHT 250 (97-05) / CB 600 HORNET (98-05) / CBR 600 FS SPORT (00-01) / VTR 1000 F / CBR 1100 XX (96-98) / APRILIA RXV 450-550 (06-10) / MALAGUTI MADISON 400 / PIAGGIO X9 250
36.000 Ft helyett 18.000 Ft vadi új,gyári,Ducati Energia gyártmány!
Köszi,hogy megnézted !
Köszönöm!
Remélem,mivel jól megvettem!Úgy január közepén rá is teszem az aksit,had regenerálódjon!
A Lidl-ben forgalmazott csepptöltőt 2 éve használom, nagyon jól jársz vele. Töltöttem már vele 9 Ah- és 74 Ah akkut is és tökéletes.
Szia!
Köszi a képeket.
HA bubis és fekete, akkor érdekel is.
Ára még a régi?
Üdv
LAci
Hát az nem!

Ő a lányom......................
akkor a néni nem is tartozéka a plekónak?
Bocs!

Az utolsó fotó mellé ment!
Szia!

A motoron hogy néz ki, azt akkor jeleztem, mikor 1 márkatárs rakott fel képeket. Be linkeltem az eredeti oldalt is, ahol hirdeti az MRA. Készítettem pár képet róla. Nem tudom mit látni belőle, mert még bontatlan a csomagolása.

Üdv.: Hajek
Én(Milkáné) ma megvette a Lidlbe!
igaz egy ezressel drágább mint az Aldiba,de ez van!
Most rajta van az aksin!
Köszi a tippet, nekem is szükségem volt rá.
Nyíregyházán még nem vásárolták fel (a három Aldi egyikében voltam), én kaptam és még hagytam Nektek is.
Köszönöm neked is a kedvességed,de holnap reggel az asszony megy a LIdlbe,mert elméletileg ott is van,bár más típus,de ugyan ezt tudja!
Köszönöm,de holnap reggel az asszony az Lidlbe megnézi,mert ott is van!
holnap délelőtt megnézem, ha van hívlak:)
Sajnos holnap tuti nem jutok Aldi közelbe,de holnap után megpróbálom!
Mielőtt megveszem hívlak!