Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tökéletes volna,tegnap egész nap ezután járkáltam,mert valaki(ik)felvásárolták az összes Aldiból itt Pesten!
Ha nálatok még van,légyszi vegyél egyet(csak jelezd hogy én ne vegyek máshol)!Majd eljut hozzám valahogy!
Szép jó mindenkinek!
Keresnék csepptöltőt megvételre.
Tel:06.30-9446636
Üdv HAjek!

Nemvagyok türelmetlen, csak érdeklődnék, hogy megvan-e még az eladó MRA túraplexid? Még júniusban csevegtünk róla, de lassan vennem kellene?
Várom válaszod.
Miben nyúlt meg? Állásában?
Találtam én is egy light-osat!

http://youtu.be/mnvLZ0ORqto
Máshol is tudják, hogy mi a jó. Szép környezetben ott egy XX 1:10-nél. Azért a kocsi sem rossz.

http://youtu.be/Kh2FRFhS7QY
Szia! Nemrég körbe érdeklődtem a témát. Veszprém és környéke legjobb ajánlata, a Kistó utcai suzuki volt. Ha náluk rendeled meg ingyen felrakják. Nekem cakkpakk 52 ropiba állt meg. De nincs nézelődés, lődörgés a műhelyben ! Szigorúan az eladótérben lehet várakozni.
hali

Tavasszal láncot kell cserélnem, beszerzési tipp?

Üdv
G
No ezt a "minden önkormányzatnál kérdés nélkül",ezt jól megcáfolom!
Bementem ide a XIX.-be,és jól elhajtottak hogy csak a állandó bejelentett lakcímemhez tartozó önkormányzat az illetékes!Lehetett volna verni az asztalt,de úgy se lett volna jó vége!
Ez van,ez Magyarország!
Egy szösszenet:Ausztriában egy ház megvételére,átíratására,stb.elég volt egy nap.Mit is írok egy napot,hisz kb.3-óra alatt(egy épületben)lezongorázták az egészet!
Ja igen és közben mosolyogtak,kedvesek voltak!
Ez így is van,csak hiába kérnék időpontot,vagy oda érek,vagy nem!
Az én szakmámba ez lutri!Lehet leszedik az autót fél óra alatt,de lehet 5-6 óra is!
Igaz kivehetnék egy szabadnapot,de akkor az előzőekben vett számításom már is megdőlt(rossz irányba),mert az 8-10óra bukta lenne!Az lenne a jó,ha hétvégén is lenne ügyfélfogadás!Bár akkor biztos vagyok benne,hogy a Labanc kitalálná hogy hétvégén is guruljunk!

Ám legyen.
Még 1 segítség!

Az országban 1 ablakos szopatás van, és minden önkormányzatnál kérdés nélkül mindent kötelesek elintézni.

Mind1! Nekem a 9 is páros.

Üdv. HAjek
Ok!

Ha kérsz időpontot az ocsmányirodában, 10-perc alatt végzel.

Nem úr aki nem pazarol!

Üdv. Hajek
Én úgy számoltam, hogy 10-12 ezer Ft spórolnék vele.
Így már érthető. Nekem szerintem megéri kivonni, bár ha tehetném, még télen is lesném a napsugarakat egy gurulás reményében.
(Mondjuk akár tehetném is, de van annak a pénznek jobb helye. Inkább nálam legyen, mint az állam bácsinál. Annak ellenére, hogy én is az önkormányzattól kapom a benzinre valót.)
te csak ne fizetgesséé......
muszály megtanitsalak mostmár kanyarodni......
No arra befizetek!
illetve nem akkora cumi,csak kicsit mászkálni kell utána,,,,
először kötni kell biztositást,aztán utvonalengedélyt kérni,elmenni vizsgára,onnan okmányiroda,és csak utána lehet gurulászni....az összegekre nem emlékszem,de káromkodtam......ugy emlékszem.
Nincs!
Illetve mindig van csak magas az elvárás,követelmény!
No meg nem árt egy szinte fullos jogsi,a hozzá való kiegészítőkkel!
Oké nekiszaladok!
Akkor számoljunk!
Vegyünk 3-óra sorban állást,meg 3-óra oda-vissza utat,no meg az üzemanyag sincs ingyen,az =4-óra+üzemanyag(ami 10Lx400FT=4000FT) 6-óra=24.000Ft+4000(üzemanyag)=28.000Ft.
Illetéket meg már nem is számolom!
Szóval hol érné ez meg nekem?
De legyen neked!Én csak az én véleményemet írtam le!Meg ha már pár ezer forint nem fér bele évente,akkor inkább eladom!
csak arra kell sasolni,hogy a kivonás ideje alatt ne járjon le a müszaki vizsga....mer az cumi.
én idén nem vonatom ki.
asszem elmegyek atix-szal meg gáborxx-el kicsit marhulni a télen.
amúgy spórolós a kivonás.
a fele telj-adót,meg a negyedéves köt bizt is meg lehet spórolni....
2800,ft a kivonás és automatikus a visszahelyezés.(költségmentes.)