Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem nonfíangenyó rendszer volt. 160 km/h -nál lefittyent mint a sz@r...
Keresek XX.re hátsó dobozt,tartóval,platnival!
Előnyben részesítem a NONFANGO-t(bár tudom három éve megszűnt a cég) mert ilyen a két oldalsó is!
Gyerekek!
Szó sem volt itt összehasonlításról...Nekem összehasonlítási alapba még ott a hayabusa is....
Lehet leváltjuk a Fazert egy xx-re..Bár ez is volt már....!
Ne bántsátok a Yamahát nekem ez is nagyon bevált remek kis paripa!
Legyen neked!
Szerintem a yamaha mind műszaki szempontból,mind futóműileg jobb!De mint elöbb írtam,nekem már a kényelem 80%-ban dönt!
Volt már jó pár yamahám(több típus is).
XX-em meg azért lett,mert kék!Köztudott hogy én szín alapján szoktam motort venni!Kék legyen,a többit meglátjuk!
XX-et is így vettem.Teherautóval elmentem a szalon előtt,megláttam a kirakatba,bementem oszt jól megvettem!
De egyálltalán nem vagyok elájulva a Hondától!
No meg persze a yamaha se százas,de ha választani kéne....!
Igen!
Sose titkoltam hogy szívem mélyén hangvillás vagyok!
Meg nekem már fontosabb a kényelem mint a lóerő,vagy a sebesség!
Alkatrész ügyben az emailomon keressetek!
THX
Pár hete jártam fazerezerrel. . . (muszály volt)
Nekem hányhatnékom van tőle. Mindenem fájt estére. És lóerő ide vagy oda, összehasonlithatatlan a gyorsulása, stb, xx-éhez.


Szerintem. . .

na!
ez az igazi hozáállás!
Üdv Milka!
Bocs, de eleve azt nem értem, ha valaki ennyire Yamahás, miért Hondát vesz ? Na de mindenki másképp bünteti magát . Nem sok "korszerű motort használtam, de a fazer 1000 és a xx amit tudok egymáshoz viszonyítani, és nem igazán értem miben nyújt többet a fazer. Talán az üléspozíció ami kicsit barátságosabb. A külső szubjektív dolog, kinek melyik. De a motor alapjárati hangja, menetteljesítménye, futóműve, szerintem veri a fazert.
rossz fórumra klikkeltem?
aszittem ez a yamakka topic.......
HALLÓ!
Ez Az XX FÓrum!
hel..

nem száguldoztam a busával sem...
fazernél maradnál?
már olvastam,hogy yamaha párti vagy
Én a fézer után nem cserélném el!
Eleve Yamahát Hondára?!
Meg szerintem nagyon meg fogod bánni,ha csak nem akarsz állandóan 250-felett röpködni!
fél éve körül de talán egy helyen volt fennt az elején 200-al drágábban


mond neki, hogy beszéltünk... sárga monstert említsd
Látom már régóta árulja..
Szerintem ránézünk...az utasomon sok múlik..Mert mindig ott ül mögöttem ..
érdemes megnézned...
Már beszéltünk a héten...Lehet megnézzük a hétvégén...
A fazeren nem talál fogást...Makulátlan..
Bár nem is tudjuk igazán akarunk-e cserélni?mert ez túrázni nagyon bevált és tényleg kítűnő állapotnak örvend...
A hayabusát megkönnyezte a párom amikor eladtam,és nem rajongott a Fazerért vásárlás elött.. mert olyan" kopaszka"De most mint egy jól fizetett ügyvéd,áll ki érte ..
pöcc röff... csak ki van vonva, mert nem fizették rá a teljadót...
Szerintem simán cserélne fézerre...

de hívd fel! érdemes megnézned... adamh néven írogatott ide a srác...
ismerem...haveromé...
Hello
Valaki innen ismeri ezt a mocit? Felcsút-i...
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1100_xx
_csere._surgos-5038908
Köszönöm a gyors reagálást!
Meggondolom még, megvárom mit ajánl Atix.
Nálam sajnos az idő a legnagyobb probléma mindig, ezért ilyen modellezős melót nem nagyon tudok bevállalni...
Mindegy, majd kialakul...
Azért köszi mégegyszer!
Üdv atix83!
XX kilóméteróra számlapra lenne szükségem. Nekem mérföldes van, a km/h nagyon apró, alig látom . Tudnál ebben segíteni?
hali.
Van pro és kontra érvem is.
előnye,hogy olcsó....sokkal olcsóbb mint a gyári.
hátránya hogy ez egy nyers idom....szóval kell kicsitfarigcsálni mire fasza lesz.(lukakat kifúrni,iveket kicsiszolni stb.)
meg azt sem árt tudni hogy a karbis xx-re nem megy föl 1az1ben...máshol vannak a fülek belül...(ott kicsit többet kel faragni furni.)
ezenkívül a festés előtti aládolgozás is több munkát igényel mintha egy gyárit fujnátok le.....
de ha van sok szabadidőd,és egy minimális kézügyességed akkor mindenképpen megéri.
jaja....
majd elfelejtettem..
még az is van hogy amikor kész vagy és moccolsz vele ...akkor az idom kicsit megrepedezik,merthogy rideg a műgyanta....(itt természetesen hajszálnál vékonyabb olyan pókhálószerű repedést kell érteni...(pasztával eltűntethető....)

viszont a gyári de törött-javított fejidomnál mindenképpen jobb választás.
hát kb ennyi.
remélem tudtam segiteni.
Nagyon zsír túra lehetett... Majd talán jövőre-ha nem zúzom le a madarat-én is beneveznék egy hasonlóra...
Jó reggelt!

Az a gyári esetleg érdekelne... Az sérülésmentes az?
Találtam egy javított gyárit, de nem sokkal olcsóbb, meg messze is van...

Jocikirály, ha olvassa felséged eme szösszenetet, alázatosan kérem, ossza meg velem tapasztalatait az utángyártott idommal kapcsolatosan... Hátha...

Köszönet érte!
Há de érdekel ez valakit?