Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

btibor,

így igaz a k5,k8 busa is csattant egyesben főleg amikor repsolt raktam bele. motullal sokkal jobb volt.
most motul factory van a zx14-ben és általában az egyes ok, de van amikor hangosabb vagy zöttyen...majd figyelek hogy mikor
Pontosan a Yamaha!
Egyébként ha "kuplung nélkül" váltod el,vaj finoman veszi oda-vissza az összes sebességet.Csal azt is meg kell tanulni!
Az egyes nekem is csattan néha!
A többi vaj finoman müxik.
Az egyes viccelést 1-2 alkalommal nálam is csinálta, de automatikusan azt csináltam, mint a kocsimnál hátrameneténél ha nehezen veszi: üresben kuplung kienged és újra be, azután egyből beugrik.
Köszi, akkor az a baj, hogy nem szoktam nagyon forgatni, meg mostanában városban mentem vele.
Az új olajra tippeltem. (Repsol 10W40)
Holnap megyek a Zemplénbe egy kis kirándulásra (Erdőbénye), majd kint a prérin kipróbálom. Tokajban egyébként négynapos motoros hétvége van, de most kihagyom. Valahogy most nem csiklandoz a téma, pedig azt hittem, ha megveszem a motort, csak ilyenekre fogok járni. Inkább motorozom.
ja küldtem neki ma is 1000km-ig kiméltem nagyon ketten nem is mentünk ma mentünk egy 100km-es távot ketten a bnömmel jó volt rááltunk 90-100-ra azt mentünk :)
össze fog kopni! De addig is huzd a gázt :) váltogass sokat..
ja értem akkor ez is olyan hogy vagy bekopik vagy ilyen ezzel kell élni hozzá kell szokni.
passz...nekem volt 25e km alatti motorom..
Szerintem tipus..és használat függö a dolog..
hali jaja megnéztem a videot és ugyan ez a jelenség nállam is ugyan is elalszik a lámpa egy pillre de nem ugrik be egyesbe és ahogy leveszem a lábam a váltóról visszaáll ugyan ez van nekem. Ahogy elnéztem ebbe 2000km felett volt kicsivel mennyi idö mire ez bekopik? én most 1100nál vagyok kb
1:40 körül látni,hogy ugy kell beeröltetni egyesbe...a jobb oldali zöld lámpa az üresjelző villogása.
ja köszi már látom
értem én ezt ujonnan 1,2 millióért vettem abs-el. Az a baj hogy csak AK jogsim van és igy ezért vettem ujat mert ha korlátlan jogsim lenne akkor én is használt nagyobb motort vettem volna. elküldöd a video linkját akkor amin a váltót lökdösi egyesbe
Én nem veszek új motort!
Nem adok ki 3 millát érte...Nekem nem ér ennyit...Hitelre meg nem is kell!
Ami most van az is teljesen újszerű 33000km 2004 adtam érte 8 kilot.. első tulajtól...
És jó!
aha értem nekem meg van egy kínai robogom ami most is megvan még az volt az elsö motorom aztán utána egy 125cm3 kínai 4t gyorsaságival mentem most pedig vettem egy honda cbr 250r-t az uj fajtát
volt két hondám,majd egy hayabusám,most fazerezek..
eddig a yamahának a legfinomabb a váltója..A Honda járt a legszebben,a sólyom meg erős volt és nekem gyönyörű
De ez egy cseppet sem érdekel ,mindegyik motoron jól éreztem magam ...Mert motoroztam...
Én úgy vagyok vele,hogy a motor van értem,s nem fordítva..
ja a video linkjét ahol kökdösi a váltot eltudod küldeni nekem ide? mert nem találom de megakarom nézni
értem és a frazert ujonnan vetted ? ott volt ilyen jelenség? bocsi ha idegesitő vagyok csak kiváncsi vagyok :) amugy ja remélem hogy összekopik már aztán nem lesz ilyen mert ma tök cink volt hogy megálltam a pirosnál kivettem üresbe azt vált a lámpa zöldre én meg akarom rakni az egyest azt nem megy xd a kocsik meg már dudálnak azt gyors meglöktem elöre egy millit kb azt már jó votl
én most fazerezek..
s az xx-et is használtan vettem..Ott már nem volt ilyen..
majd bejárodik a váltó,össze kell kopjon..Jó lesz!
neked is hondád van? neked is ez volt mikor bejáratos volt a géped? van még mindig csinálja?
ja azt megfigyeltem én is magasabb fordulaton kisebbet kattan szinte nem is hallani:D amugy neked is van hogy nem veszi az egyest? eröltetni meg nem akarom azt megguritom kicsit és már veszi is de menet közbe ha kettesböl egyesbe teszem nincs gond csak ha megállok üresbe teszem és utána van néha ez. Igaz nekem cbr 250r-van
ha megnézed a xx-egyik videóját amiben bordó masinát felkamerázva tesztelik,ott láthatod hogy löködsi ahhoz ,hogy betegye egyesbe...
majd összekopik és elmulik ez a jelenség...
Szia..
Ezek ilyenek teljesen normális..
egyes mindig hangos a kettes is a többi is kattan rendesen...
Bár azt is megfigyeltem ha magasabb fordulatszámon kapcsolsz akkor finomabb mondjuk 5000-6000 körül...
Ez a Xx-re és a hayabusámra is igaz volt :)..
Használd egészséggel!
nekem uj honda cbr 250r-em van és nekem is csattan a váltó 1-2-3-ba a többi sebességbe hallk bár ott is néha hangosabb szoval nem egy hallk a váltója. Most voltam az 1000-es szervizen állitottak a kuplung holtjátékon mert nagy volt de azota most hidegen meg melegen se mindig veszi az egyest csak ugy ha megguritom a motort elöre vagy hátra egy millit legalább aztán már veszi ez mitől van? Elötte mig nem állitott a kuplungon a szerelő akkor csak hidegen csinálta ezt melegen csak ritkán most meg elég sürün csinálja ezt az egyesnél nem tudom mi a rossebbtől :S