Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egyesben csattan.....ez nálam is megvan...
a többiről nem tudok.
Nekem az egyes néha nagyot csattan mikor berakom. Ezt leszámítva nincs zaja a váltásoknak.
Mennyire normális XX-nél a hangos váltás? Nem csak 1-esben, hanem a többiben is kattan. Vagy rosszul váltok?
Kösz b@zdmeg.
Zsír garázs!
na!
sikerült összehozni a pc-t a telcsivel.
nesztek kép.
hali mindenki.
nekem is suzuki patent van itt-ott....azzal dobtam föl,hogy a kis belső stiftet kiütöttem belőle,és megegyező méretű - szinű pici imbusz csavart tekertem a helyére.
nem néz ki szarul.
egy példa, lehet árcsökkentésre javaslatot tenni
Nekem ezt az árat mondták telefonba!
Ha valóban van 10-15-ért, akkor én átveszem! Bármennyit!
Szűrökből simán jó az utángyártott is,ha jó minőségű,és fele annyiba se kerülnek!
Akkor tanulópénz volt. Legközelebb én is ezt a megoldást alkalmazom.
A kis műanyag bolhákról - patentokról,,annyit hogy a Suzuki személyautó meg egyeznek vele,,,,:-) egy zacskó 200ft. :-)... totál hibátlan hozzá,,,nincs a végén az a ki álló kis rész,,ezért kicsit macerásabb ki pattintani a későbbiekben de kivitelezhető,,én meg oldottam meg már más xx-en is láttam,,,,
Szó se róla,van mit finomítani még a dolgokon!
Elolvastam a hozzáoszlásokat is,van bennük igazság,pro és kontra!
Majd az élet megmutatja jó döntést hoztál,vagy rosszat!
Szinte bármelyik bontóban találsz!
KB.10-15 ezer ft/DB között van az ára!
No én ezért nem töltök fel semmit,és véleményt is már csak a legritkább esetben nyilvánítok!
Így nincs támadási felület!Jobb,nyugodtabb ez így nekem!
Köszi, olvastam. Folyamatban van a beszerzés, de pillanatnyilag még a bürokrácia és a szerviz köt le.
Az előző tulaj elhagyta a középsztender távtartó gumi bakját, így néha éri a lánc a sztendert. Megrendeltem azt is hivatalos Hondáéktól.
(Kicsi idomleszorító műanyag bolha 780 HUF/db. Olajcserénél 2 elpattant, már kicseréltem, de jót röhögtem az árán. Szűrőkből is a gyári ment bele.)
Köszi a gratulációt. Természetesen elgondolkodom a kommenteken, van igazságtartalmuk, nem is azzal volt problémám.
Gratula a vashoz, sok örömetkivánok hozzá! Azért gondolkozz el a kommenteken! Nem biztos ,hogy basztatásból irják azt amit irnak!
Szia Mikla! Gondolkodtam ezen a kormány dolgon. Szeretném én is úgy megoldani, hogy ha nem tetszik vissza tudjam állítani a mostani felállást. Inkkább vásárolni szeretnék két kormánycsutkát. Esetleg nem tudsz valamit ajánlani?
És az arctalan emberekre KÁR az időt pazarolni.
Írtam én is!
Ruhát, sisakot meg minél előbb tessék venni! Én a robogón is abba járok, ha kimegyek a faluból. Inkább így kopjon, mint a szekrényben álljon.
És az arctalan emberekre az időt pazarolni. Vigyázz magadra, és kész. Más úgysem fog.
Feltöltöttem egy rövid dokumentáló videót a legelső itthoni elindulásomról. :)

Hát, a kommentek között elég durvák is vannak, bár soknak igaza van. Ha valakit érdekel, nézze meg, mert le fogom szedni. Ilyen stílusban adatlapot ki nem töltő ... emberkék engem ne osszanak. Erre nem számítottam, viszont az itt jelenlévők véleményére inkább adok. Az eddigiekből ítélve a Ti stílusotok másnak tűnik.
Igen az.