Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Látott a világ már vadabb dolgokat is!
Ha feszül egy esőruha, az elég bizar .
Az enyém 2 számmal nagyobb, mint a motoros ruhám, így könnyedén fel tudom venni.
Köszi. Ma meg is nézem ezt az esőruhát.
Papiron 2,9. De szerintem a mostanival sem lesz gondod.
Egy kérdés. Kicseréltettem a hátsó gumit. A szerelő nyomott bele 2,3 bar-t. Olyan volt, mint ha lötyögne a hátsó kerék. Felnyomtam 2,8 ra. Így minden ok. Mennyi az? ideális nyomás
Nekünk is munkaruházatis esőruhánk van. És nem csak motorozáshoz jó. Volt vagy 3e pénz.
Nemrég voltam a grazi louisban. Voltak nagyon megérős esőruhák, de csak modell alkatra. Jól felhúztam magam, aztán vettem helyette a feleségemnek két ocelot fület.
2 részes esőruha van a munkaruházati boltban, 4 napra meg elég a topcase+tanktáska egyveleg.
Több napos túrárhoz nekem még elég sok dolog kellene. Pl esőruhák, oldaldobozok.
Akkor majd legközelebb!
Az a baj, hogy mi ketten váltjuk egymást a melóba, és a kolegám akkor megy nyaralni.
Sajnálom. Sehogy nem megy az a 2 nap?
Sajnos a szabimon már nem lehet módosítani . Az pedig aug. első két hetére szól.
Aug 18-21 ig, szlovéniába megyünk. Bled+Rafting+kanyoning+Postojna. Én benzintyúkkal megyek. Ha érdekel, akkor küldj egy mailt az adatlapomon lévő címre, és visszaküldöm a tervezetet! Te/Ti lennétek a 3. XX-el. :-)
Mikor? Hova?
Sok baja nem lehet sztem. Nézd meg a műszerfal csatlakozóját (próbáld benyomni a helyére), mozgasd meg a kábelt, esetleg még a jeladó mehetett tönkre, de nem hiszem.
bánarba=bánatba
Szép estét!
Hagyd a bánarba azt a kiput! Inkább gyere el velünk egy jó kis túrára!
Nekem még nem csinálta, így nem tudom. Majd Milka megmondja, ezeket ő tudja!
Sziasztok,
egy 2002-es XX-em van, a motort 3 éve 24000 km-el vettem, most 53000 km van benne, eddig szinte semmi gond nem volt vele. Nemrég elkezdett a digitális hőfokmérő össze-vissza ugrálni az egyik pillanatban 95 ⁰C mutat a másikban 77 ⁰C utána megint 95 ⁰C, majd 84 ⁰C és így tovább. A hiba előtt az első fényszóróba égőt cseréltem. Lehet, hogy valamelyik kábelt megtörtem? Valaki találkozott már hasonló problémával, vagy valakinek van valami ötlete?
Nekem 2 éve Egrus kipufogó van a motoromon, szerintem a hangja gyönyörű (talán egy kicsit hangos), a fogyasztása 6,2-7 liter körül mozog. Egyszer igazoltatásnál a rendőr megkérdezte, hogy „Gyári a kipufogó?”, mondtam hogy így vettem a motort, ennyivel el volt intézve.
Üdv
Jani
Biztos van ilyen,bár én még nem hallottam róla!
Minden évben rebesgetik,hogy majd idén jobban ellenőrzik a kipufogót,xenont,felnit,stb.De eddig csak rémhírnek minősültek!Hál istennek!
Kezd megtörni a lendületem . Van akit már megbüntettek sport puffogó miatt?
Nem hogy az Osztrák,de egyik decibel mérőn se mennek át!
Csak csendesebbek lesznek,mintha nincs bennük a tompító!
Egyébként a decibel érték ugyan az Ausztriában,mint más országokban(82 DB).Még valami!
ezek az utólag behelyezhető "hangtompítók" nagyon kedvezőtlenül befolyásolják a kipufogóban az áramlást!
Köszönöm, természetesen minden segítség jól jön. tetszik a gyári dobbal is, de szeretnék egy kicsit vadabb hangzást. A neves gyártók kilőve. Dupla csőnél már irreálisnak tartom egy akra, vagy two brothers árát. A hazai piac remekei közül néztem párat, ami megérős. Pl: Martin, Egrus, Mastek. Ezek mind kivehető tompítósak, ami a gyártók szerint még az osztrák db méréseken is elmegy. Ha valóban így van valamelyiket megnézem közelebről is.