Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi, várom a fotót
Talán holnap eljutok a garázs azon sarkába, ahol a motor áll, és küldök róla fényképet!
Szia!

Ki minek használja !

Nekem mind1, pont jó túrázni vagy sietni is.

196-cm vok, a többit tudod!

Üdv.: Hajek
Szia

Túra plexi?

Üdv
Gábor
Hali!

Amit az előbb belinkeltem.
Esetleg alcsi? Fehiiir vagyok tesóó!
Csak normális emberben bízom, aki még motort vesz, no meg nem bandázok barna bőrű színesfém kereskedőkkel....úgyhogy vas árba nem eladó
Ááááá... Ki vesz ma már xx-etz, mikor ma már vannak motorok is? Tul el avult technika már.. De ha vas árban odaadnád, akkor lehet tudnék rá valakit!
Bocsi!
Lehet, hogy én vagyok béna, de melyik oldalon?
Üdv
Sziasztok! Már jó régen jártam erre... ;)
Ha tudtok valakit aki venne egy megbízható madarat, akkor szóljatok, mert az enyém eladóvá vált! :( (kihasználatlanság miatt)
Szia!

Nincs kibontva a csomagolás, csak a csomagoló fólia látszik. Az oldalon megnézheted, és teljes fekete.
Szia!
AZ MRA plexidről kaphatnék képet. Engem érdekelne.
Üdv
LAci
18-pénz, teljesen fekete.
Köszi! Kb mennyibe kerül egy MRA?
Ez elég korrektnek tűnik .
Most egy hétre elhúzok, remélem mire megjövök elkészül .
Ha elkészült dobhatnál fel képet róla.
Szia! 2 hétig használtam. Ma szereltem le, még egy hegesztés és polirozás van hátra. Ha most álnák neki vastagabb anyagból készülne.
Szép estét!
Hogy áll a topcase konzolod?
Köszi! Az enyém sajna szűkebb tartományban mutat.
lemegy.
ha teli tolom akkor fent kiakad....és kb 200 km-ig meg se mozdul....de aztán zuhan mint a gdp.....
azt hogy lemegy-e teljesen nem tudom mert még sosem fogyott ki....
illetve......most üres és lent van (merthogy csiszolódik a drága...)
Szabat
Nekem mindenem 7,5-öt eszik, úgy hogy nem küzdök ellene. Azt azért meg kérdezném a régi műszerfalasoktól, hogy le megy teljesen a mutató, ha üres a tank? Meg ha teletankolom akkor is marad 2-3 mm a mutató felett.
Nekem hasonló tempó, 2 személy, plusz Mátra 6,4.