Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Viszont meggondoltam magam az eladásról pont ezért mert venni még nehezebb(mondjuk nálam más az ok).
De ha akarnék egy XX-t nem gondolkodnék azon hogy ilyen ismerőstől legyen e, sok az extra,alkudoznék átkenyném,azt szevasz.
barterba vagytok csak?
Nem csak ha megveszed elkezdem zsarolni hogy mivel eladtam az ő motorját most adja el az enyémet
Úgyhogy nagy a tét ha kell magam fújom át
Vezze...te lehet a Milka vagy másnéven:Dddd
Na kezd jó lenni az irány alkudj meg foglalózd le,idomok lekap 50 rugó körül megvan a fényezés,és olyan színű amilyet akarsz és tuti műszaki állapot.
És még szerintem így is bőven az alatt a összeg alatt vagy mint amit kitaláltál.
Nem a forgalmi a lényeg hanem a hirdetés szövege
PL: Csak túrázásra használt de mivel azok rövid túrák voltak ezért nyolc év alatt 9500km-t ,mentél.
Orvos házaspár vagy aki nem dohányzik,és nem fingott az ülésre.
Garázsban tartottad és rendszeresen cserélted az olajat(azt az eggyet ami 9500 en kell:))
Szervízkönyv törzskönyv.
Na ha ez a duma akkor már holnap el is adtad a gépet.
Részben igazad van! De szerintem az is szempont, h az ember vásárol valamit, h kinézetre is tetszen neki, illetve elképzeléseinek megfeleljen. tény, h a műszaki szempontok fontosabbak. És valóban az a vas tuti, h qrva rendben van. esetleg átnyomjátok szürkére, vagy feketére, lehet meg is veszem:)
Egyébként van az xx-ben az évjáratok között műszaki különbség?
De minek?
Ez nem egy simson,holt mindegy hogy mennyi idős, nem beszélve arról hogy nem ismered őket, csak a szar van,lehet ez nem nyerte el a tetszésed de tuti jó.
És az örök szabály motornál:semmit nem számít semmi, csak a tökéletes műszaki állapot, és az ár,ugyanis mikor szánkázik a szalagkorlát felé füsté válnak ezek a mondvacsinált értékek hogy évjárat-km-karcmentesség-szín.
Bocsánat nem kioktatni akarlak,ez csak az én véleményem,csak hátha meg tudlak győzni.
Mi legyen a forgalmiba?
Óhajod szerint lesz!
Tudod ha kell szervízkönyv is ......!
Fiatalabbat szeretnék....nem a km -el van probléma....
Szerintem meg jó gépre kell törekedni jó áron!
Persze ne legyen matuzsálem,de 3-4 év egy XX-nél ide vagy oda szerintem mindegy!
Mennyi is a tied?
értem!
De mint beszéltük mikor itt voltál,nem az a lényeg mennyi kilométer van benne az órában,hanem hogy jó legyen!
De nekem oszt mindegy,el áll itt hátul!
Tényleg van értelmes magyarázat hogy miért nem az kell?
Mit értesz vezérlő egység alatt?
Ha a komputert,akkor azt nem kell cserélni!
aha!
semi..mintha a nőkről beszélnél...
minél fiatalabbra kell törekedni jó áron!Ez csak természetes!
Ez a másik....asszonynak nem megy a bőrruhájához:))))))))) ezt ő mondta:)
viccet félretéve.....kicsit fiatalabb kéne....az a gáz, h pár évet szeretném megtartani.....Ezért szeretnék 2006-os körülit. Amit eladtam is ez az évjárat volt, nem szeretnék sokkal időssebbet
Nem elég immot cserélni ha nincs több kulcs,kell egy vezérlő egység is.Azt pedig vagy a hivatalos szerviznek kell a gyárral be üzletelni vagy nagy szerencsével kifogni egy töröttet és kompletten kivenni belőle!
Meg amúgy is kék...