Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondtad, h Neked is füstöl:))))))))
Pontosan!
Utána imo csere,oszt jó napot!
Dehogyis nincs!
Már írtam egy párszor,itt az enyém!
Garantáltan nem nyúlnál mellé!
Ebben is van valami....De xx azért nagyobbat mutat...
Am yamahát veszel vagy xx-et sztem mindegy!Lényeg hogy balesetmentes utad legyen vele mindig!
Jaaah tudom miért kevertem!Mert annyi tanítást enged meg a vezérlőegysége!4-et!Csak tudtam én hogy valami 4 rémlett de az a tanítási lehetőségek max száma!Bocsi!
Meglátszik hogy yamahánál vagyok!
Összesen kettőt.....
Plusz a piros vagy összesen 2?Yamaha 3ad dob!Viszont a hondánál macerás ha nincs kulcs csak egy!Bonyolult újat rendelni.
Csak 2 kulcsot ad Honda..
3-4 kulcs van hozzá gyárilag!Kissé érdekes a történet.Gondolom nem akarnak rendelni a gyártól,mert akkor be kel tanítania "piros" kulccsal és nem tudják visszalopni!
Tudtál meg róla valamit?
Én is így látom Semi! Meg qrva drága is...Érdkes az benne, h 10000 km-nél nem gyári a lánc!
Nincs gép....miszart csináljak?:)))
Felhívtam a világos szürke tulaját. 1450000 alatt nem adja oda, 2004-es. Nincs meg a gyári dob....egy éve be sem volt indítva:)
áruló
Nem is említették eddig,vagy nem figyeltem hogy a ceglédihez nincs kulcs!Azokkal vigyázni kell!Immo-s a gép gondolom.Amíg nem adják vele az összes kulcsot addig nem si ekll velük beszélni mert valami gebasz van a géppel!
Mindegy, ha nincs xx, akkor veszem a fazert...nem annyira szép...de legalább qrva jó:)
lehet,,,,de orosháziról még kéne infó....
Majd ha megcsináltam, akkor köszönd.
ezek szerint én vettem meg az utolsó "normális" XX-t az országban
kösz
Az tényleg bizonytalan gép...Anyit tudok róla,h banki...de többet nem sikerült kideríteni...Sem Erste, sem Lombard, Sem CIb sem Kh sem Rafi sem santander, sem impuls adatbázisában nem szerepelt....Kis hitelintézeteket nem ismerem:(
2ig meló, utánna uszi az ikrekkel. 5előtt biztosan nem érek rá. Bocsi. Holnap megcsinálom a csatidat!
Zakarék nem korrektek,és ez enyhe kifejezés...
Ettől függetlenül lehet alkalmi vétel esetleg,de ez így nem az!
Szürkét hívtam..akié a telefonszám az nem is tud erről a gépről, neki vfr-je van...
Kék csak legvégső esetben...de azért köszi.....