Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg 1450000 után egyből 1,6 milla.....
Pontosan!
Kivéve ha átalakították,de az nagyon költséges!
XX kulcsa nem másolható a kulcsba lévő imo miatt!

" 20ért szereznek Hondás szervízkönyvet is:)))"
No ezért a mondatéért nem vennék tőlük semmit se!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr1100xx-4708142
Igen! Ez az...Tudsz róla valamit?
Bízzunk be hogy okés a vas!
holnap reggel egy bakonyi kanyar?
Orosházán van elado XX
én is OH-i vagyok,nem tudom kié lehet
Én is 2X...
Szerintem mindegyik XX Dual CBS-es! Ami a fékre utal!Már az utolsó széria CBR 1000 F is az volt!
Viszont karbis az tuti mert az idomra nincs sehová ráirva PGM-FI,kicsi hátsó lámpa!
Nem tudtam lejutni Orosházára:( Közbeszólt a meló.... 1450000 odaadnák a gépet..
Cegléden meg patkányok....3 hete mikor lent voltam, megegyeztünk 1480000-ba. De mondtam, h szerezzék be a pótkulcsot, meg a gyári dobokat. Megígérték. Ma hívtam őket, és azt mondták, h meglesznek( gondolom másoltatnak egyet, illetve vesznek dobokat), de így 1.6 alatt nem adják oda! Ja...hozzátették, h 20ért szereznek Hondás szervízkönyvet is:)))
Oké, ha szakmai titkokról van szó, akkor nem faggatlak.
Ja, és köszönöm a hasznos tanácsokat, kíváncsi leszek, hogy érni fogja-e az árat, amit kérnek érte.
Urak!

Érdekel valakit féklámpa villogtató elektronika?
Holnap lesz kész a prototipus,csak érdeklődök....
Kormánycsapágy,vezérműlánc feszítő,ezek típus hibák!
A többit gondolom tudod,és megnézed(lánc,gumik,fékbetét,stb).
Bocsi de ez szakmai titok!
Már sokan próbálták kiszedni belőlem!
Nem csak abból!
Jogos, minden esetre köszönöm!
Apropó, miből lehet következtetni, hogy francia vagy svájci?
Gondoltam, de sose lehet tudni mi marad ki.

A füst nagyon nem általános.
Igazából az "általános" checklist-en szereplő dolgokon kívül érdekelnének részletek amire oda kell még figyelni, mint pl. a füstöléses téma, amit csrobcsi is említett. (ezúton is kösz érte)
Bár ahogy kivettem, ez nem egy általános hiba, legalábbis mások nem panaszkodtak ilyesmire. Minden esetre figyelni fogom, a füstöt, feltéve ha sikerül holnap megnéznem.
Az első sárvédő miatt gondolod?
Hali mindenkinek!
Nah látom ezen a fórumon van élet mint mindig általában!
A fényezése nem gyári!
Valószínű Svájci,vagy francia a jószág(99%)!


Különösen nincsen. Ha a motorja egyben van és a váz is és minden pöpec rajta akkor jó. Persze ez így egyszerű lenne, de nemsokára biztos írnak komolyabb tudású emberek.

Azért nézd meg megvásárlás előtt a fék, lánc, teló meg ilyesmiket, hogy miket kell majd rá költeni vásárlás után.