Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Adatlap kitöltve!
Olvass vissza, füstre mindenképp
Köszönöm a gyors válaszokat!
Én is külföldinek tippelem, a kW "elírás" is erre utal. Azt viszont jó tudni, hogy CBS azért van rajta.

Erősen gondolkodom, hogy holnap elmegyek megnézni, van esetleg valami, amire kifejezetten figyelni kell vásárlás előtt ennél a típusnál?
Adatlapod töltsd már ki lécci.
Szerintem ha karbis akkor külföldről hozták be 2001 ben azért 2001 es. Biztos, hogy DualCBS es.

Ettől függetlenül, ha jó akkor jó.

Szerintem mindegyik XX jó, maximum más.
A matrica az ülés alatt, oldalt írja a CBS-t+EFI-t, ha hiányzik, az is már felvetheti a kérdést vajh miért?
Hogyha egészen szakszerű akarok lenni, akkor azok a rudazat-kütyü izé az első féknyereg mögött a CBS jellegzetessége, de ha nem jól tudom javítsatok ki. Egyébként az első sárvédő közeli képen nekem újrafényezettnek tűnik, bár lehet csak fényjáték. Adatlapja szerint 2001-es. Illetve ha jól tudom 50ezernél még nem nagyon kéne a vezérművet bolygatni.Kérdés milyen 50ezret kapott...
Ezt csupán azért gondoltam, mert hiányoznak róla az erre utaló matricák de kérlek javítsatok ki, ha rosszul gondolom. :)
hívtalak 2x
Hát, nekem egészen CBS-esnek tűnik...
Sziasztok!

Szeretnék némi segítséget kérni, miszerint kinéztem magamnak egy XX-et de ahogy utána olvastam a témában némileg elbizonytalanodtam.
Először is ő lenne a kiszemelt példány:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1100_xx-45
56943
A kérdéseim:
Szerintetek is valójában '99 előtti a masina? (gondolom ezt azért, mert karburátoros, CBS nélküli és a hátsó lámpa is mintha régebbi szériára utalna)
50E km-el (az órában) vállalható vagy inkább felejtős?
Érdemes inkább '99-es modellfrissítés utáni példányokat keresni vagy jók az első szériából valók is?

Hirtelen ennyi kérdés jutott eszembe, segítségetek előre is köszönöm!

Üdv!

Bazz
Ha kell még egy szem a motorvásárláshoz, itt az enyém is
Szegedi vagyok, sec perc átugranom a madárral...
Sajnos igen!
De ez van!
Én nem SMS-ezek, tehát nem én voltam. Meg az enyém 2007es, meg megnézni konkrétan senki nem akarta. Meg Brnoba sem akartam menni. Meg ha megbeszélek valamit, akkor az úgy is van.
Feküdni bmikor lehet...bmi alatt:)
Nem!
azt csak kölcsön adom!
feküdni szem nélkül is lehet alatta!
Na , Milka, Te akkor nem hozod a szemedet?:Ö)
kösz Semi....
Akkor ezt megbeszéltük!Bármikor hívj nyugodtan!
mindjárt rádcsörgök, csak elaludt a Pic, le kell mennem...
06305211520
Vzze szem nélük, baszhatod a kamion alatt fekvést:))))
Szal jer Te is inkább:)
Ja ha csak szem kell!
Azt oda tudom adni holnapra!
Csak hozd vissza este,hátha szombaton szükségem lesz rá!
Mi a számod?