Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Óránként? Az nem rossz
Mondjuk XX-en kívül még szóba jöhet a régi ezres Fazer,,de abból csakis a karbis! + havernak is az van..és qrva jó gépek azok is...
Nekünk is ezt mondták, aztán befejezték, hogy nem kopik csak rohad. Opelünk van, így persze sose kopjon el.
Aggregal....Akartam először Veszprémből venni egy gépet...megbeszéltem a tulaj sráccal, már indultam emgnézni, mikor dobott egy sms-t, h mégsem eladó a gép, mivel idén még ki akar menni vele Brno-ba.
Fekete 2006-os volt...Nem ismered véletlenül?
ilyen szadista főnököt
opel,ami sosem kop el!
Tényleg am mivel?Ez egy jó kérdés!
Eddig Astrával,de most a nagyvezér bevásárol brutál 1.3 cdti Corsákból egy valaggggggal...
Orosháza sem vészes...Főleg Ceglédről....
mivel?
Akkor szemtelenül alkudj arra amelyik jobban tetszik!
Cegléd az tőlünk is itt van nem messze!Végülis így utólag belegondolva nem nagy táv!
Én láttam 1 hónapja mindkettőt, mentem is velük...bár akkor a füstöléseket nem figyeltem egy hondán:)))
Általában napi 700 km megyünk...szal ez a legkevesebb....
Simán meglehet csinálni! Csak először a ceglédit nézze meg!
Na tessék,egész héten szabadságon vagyok,de holnap Pestre kell mennem a lányommal....
Egy nap alatt akarod letudni mind a két helyet?
Ez a 4-es melleti Shell kút mellett van. De nem láttam még, biztos nem rég lehet náluk akkor.

Ha most otthon lennék szivesen elmennék veled segíteni, de én azért nem helyettesítek egy igazán hozzá értőt.
Szervízkönyvet ....mondjuk tudok bmikor....Haveromnak a Suri szerel...és 3000-ért van Yamahás pecsét...de sok ilyet tudok
Ha mennék nem pénzért mennék!
De barteloljunk!Én elmegyek meg lesem a vasat,te meg kicseréled MAN-on a karnádfelfüggesztő csapágyat!NO?
Nem buktam...gumikat leszedtük....
Jaaah így már nem kérdeztem semmit!Látom!
banki visszavett, szervízkönyv nélül
Milyen gépeket akarsz megnézni?
Ezek irányárák, de nagyon:) Orosházi meg van csúszva....elég szépen enged:) utánnanéztem:)