Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is ezért írtam a megbontást.Ha már egyszer ott van az ember akkor érdemes ránézni már a körülötte lévő dolgokra.Csak azt ígérjétek meg hogy szóltok mi is volt a baj! Már lassan jobban érdekel mint a tulajt!
Pontosan!
Szerintem meg vasból van mindkettő!
Persze én nem értek hozzá!
Szétütöm én neked 5-10-kilcsi alatt ha gondolod!
Kívülről meg se mondod hogy halott a masina!
Sőt!
Még a vezérlést is!
De ha már szimering,nem árt szelepvezetőt is megnézni,stb.
Nagyon lehetséges!
De én már írtam neki,hogy tudja megnézni"szinte kizárni nagy bizonyossággal"!
Itthon vagyok!
adatlapomon a telszámom!
Ha gondolod hívj fel!
nincs itt vita!tiszteletben tartom a másik véleményét!Am sincs idő vitára amikor füstöl az XX!Majd ha jó a gép összehozunk egy vita estét!
Ok...használni kell, de a füstölés attól nem fog megoldódni... De mégegyszer...én is remélem h valmi apróbb gond lesz csak....el sem tudok nagyot képzelni...vagy nem akarok?:)
össze ne vessztek!
Jaaaah persze ilyen téren igen amit te mondasz.Én itt arra gondolok hogy a meghibásodás.Pl.: egy 1,4-es autót amiben minden nap 5 ember ült és lett adva neki rendesen (itt nem a tiedre gondolok csak egy példa).Vagy egy 1100-as motornál ami azért motorba már elég szép és ha az olajat megkapja meg a kötelező dolgokat,akkor nehéz egy ilyen gépet egy csupán a használattal megölni,ráadásul ilyen fiatalon.De mint mondtam bármi lehet és mindenki tippje szóba jöhet,csupán a valószínűség változhat!
Szerintem meg simán össze lehet hasonlítani ilyen téren,sőt!
Sokkal több pénzt rá lehet locsolni a motorra (feleslegesen)!
De nem érdekes,Te biztos nagyobb tapasztalattal rendelkezel...
Csak a szelepdeklit kell levenni!
De szerintem semmi baja nincs a motornak, csak használni kellene.
Autót meg szerintem senki ne hasonlítson motorral,főleg ne egy 1100xx-el! Van a kettő között különbség.
Le kell igen!Az én véleményem:ez egy 1100ccm-es 2006-os sportmotor amiben ráadásul nincs sok km.Valljuk be még ha vannak is kivételek de egy ilyen motornak azért adni kell a szájának rendesen hogy bármilyen belső nagy gondja legyen, nah meg persze sima emberi butaságnak.Benne van a pakliban persze.De mégis úgy érzem hogy ennek a motornak ami legnagyobb bajt elkövettek az az hogy évekre letették. Olvastam oylat is hogy ne bontsd meg semennyire mert akkor már felteszi a dream a kezét.És ha nem nagy a gond de visszaviszed és buktál 140?Közben meg 900ft-os szimeringből kellett volna csak cserélni 16?Nincs biztos,bármi lehet!De én minden estre inkább a helyedben az irányba hajlok hogy végére kell járni a gondnak,megoldani és használni sokáig a gépet!
Hogy a szarba lehetne különben szátszarni egy 1100 xx-et, úgy hogy annak semmi külső nyoma se legyen? Forgalomból ki volt vonva többek között. banki szakértőzés majd egy évig húzodott....( ezeket a munkahelyem által tudom, nem a volt tulajtól)
Én sem akarok vészmadár lenni...
Nekem autóval volt "hasonló" esetem!
Az lett a vége,hogy annyit buktam az autón mire megszabadultam tőle,mint amennyiért vettem! (1.100.000.-)
Szszár szimering cseréhez is meg kell bontani...le kell kapni a hengerfejet...Nem?
És a szimeringet nem kizárni szokták hanem megnézni.Nem vagyok 50 éves tapasztalt szerelő és több millás műhelyem sincs,de próbálok minél jobban belemerülni a dologba,és én így látatlanba akkor is azt mondom hogy hosszú állás után a szimering a probléma.Sokat állt és megkeményedett.Nagyon kíváncsi leszek a végére az az egy biztos!
Vazze...ez már nekem nem egy két este:)))
Lecke fel van adna!Azért valljuk be néha jó egy kicsit a fejet törni,és nem csak az olajcserét csinálni orrvérzésig.Persze a motortulajnak nem.Nem kell blokkot bontani én akkor is azt mondom.A megoldás egy két nyugodt gondolkodással teli estébe rejlik.
Annyit mondj már, h lehet akkor visszafordíthatatlan a gond?
Prop-techbe , illetve a José szerelője, illetve a Suri is azt mondta, h rendben van a gép... A km is valós, állapota is ok. Ezzel a füst problémával nem tudtak foglalkozni. Mind egy hónap múlva adott volna időpontot. Azt mondták, h szerintük semmi komoly....ELőbb felsorolt dolgokat mondták....Bár ős a szszimeringet kizárták...de vhogy arra gyanakszom személyszerint.
Nem szégyenlem,,,csak mondom...Vazze, Milka, te Most Pesten vagy? Nem dolgozol véletlenül?:) Tényleg érdekelt volna a véleményed! Múlt héten azt mondtam, h nem kell vissza a lé, ha bevállalják, h meg tudják csinálni, most ez már így elment... holnap elviszem ahhoz a sráchoz. Alkatrészeket én rendelem meg,de a volt tulaj fizeti munkadíjjal együtt.
Mondtam már!
Úgy hogy nem láttam,nem mondok semmit!
Oszt valaki neki esik az alapján amit mondok,és én leszek a hibás!
No ezt nem vállalom be!
Én is jajgatnék,ezt ne szégyelld!
Sőt szerintem mindenki jajgatna,de közben cselekedne is!