Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vazze...mond már el légyszi, h mit sejtesz.....Amiket felsorolta, : gyertya, szszimering, olajgyűrű? ezeken felül valami?
Én is erre próbáltam rávezetni,célozni!
Nem értem mért ragaszkodik ennyire a vashoz!
Ki mondta a tulajt?
DREAM,DREAM,DREAM!
Oszt ők majd tovább göngyölítik az ügyet úgy ahogy akarják,vagy tudják!
Van egy sanda gyanúm,nem állt ez a motor folyamatosan a DREAM-nál!
Efyszer irtad, hogy visszavennék, akkor tedd azt! Eddig "csak" 140-et buktál, és még csak két hete van Nálad! Én visszavinném, és keresnék másik motort! Vagy ezt már irtam? Sebaj! Itt a nyár, Te meg küzdesz vele, és ez lesz egész nyáron. Meg télen. Inkább legyek vészmadár, de nagyon rossz szájizzed lesz egy szétgyilkolt motor miatt...
Basszátok meg, feljövök az xx fórumra és csak jajgatok mint, egy fürdő qrva! nem vagyok ám ilyen savanyú arc azért:))) csak ez most így jött össze! Motor rendben lesz, mindenki vendégem egy szalonnasütésre:)
Konkrétan nem!
De sejtek!
Illetve azért mondta, a volt tulaj is azt a csömöri Szerelőt, Horit, mert ő évekl óta ott szereltet mindent, és gondolom a munkadíj minimál lesz neki.
Nem ...nem akarom az előző tulajt lehúzni. Mindent félretéve tök normális a gyerek...Sztem a Dreambe qrtak el valamit. Ősz eleje óta ott van.
Milka, te tudsz valamit? mire gondolsz,mi lehet ami olyan nagyon égbevető probléma?
Azt amit plusz rálocsoltál,no azt verd rá a DREAM-ra!
Vagy azt nyeld be!Van egy olyan érzésem,még az is jobb lenne!Bár ne legyen igazam!
Ja!
Akkor hozd ide!Ha határ a csillagos ég,biztos megtudom csinálni!
Abban reménykedem, h nem komoly a baj,,,mindenki ezt mondja. Hengerfej tökéletes, nem tom mi a szar lehet még. Javítását nem én fizetem, hanem az előző tulaj. Visszaadják a lóvét, akkor is bukom,,, vettem rá új gumit, átíratás, az esetleges új vas átíratása, új olaj, szűrők, fokozatkijelző.....Tudom, h a gumi és a fokozatjelző kiszedhető, de akkor is 140 körül állna meg. Motor meg ezen kívül tényleg tökéletes:)))
Ez így is van!
Honnan tudod hogy nincs nagy baj,hisz még a szerelők se tudták megmondani,megcsinálni!
No meg mindenkinél mást jelent a "nincs nagy baj"!
Akkor meny azzal!
De vidd vissza,míg nem késő!
Mert megbontjátok,és utána felteszi a kezét,hogy innen már nem az ő sara!Hidd el,így lesz!
Pontosan!
Ha bontani kell, már az sem érdekel...csak csinálják meg normálisan....
Az hogy "kanyarban döntés után"az szerintem csak véletlen!
Nem lehet köze a füstöléshez!Inkább ahhoz,hogy utána kigyorsítasz!
De egyszerűen nem értelek!
Vidd vissza,azt jó napot!Még ha sikerül is orvosolni a hibát,honnan tudod nem jön-e elő újabb!?
Szerintem nem kell blokkot bontani!
Nálam vannak műszakilag sokkal képzettebbek itt a fórumon, de véleményem szerint a blokk megbontása nélkül nagyon nehéz lesz a hibát megállapítani.
Ezt a " hiszen csak Honda" -t az összes yamahás haveromtól is megkaptam a hétvégén...:))))))))))))
Nagy baja tuti, h nincs. De akkor is idegesít. Tettünk bele új olajat a José szerelőjével. Repsol 10w40-et. Mondanak mindent, lehet gyertya probléma, letapadt olajlehúzó gyűrűk...én akkor is a szelepszár szimeringre gondolok....
Mikor azt hittem, h hengerfej probléma van, visszamentem, és a takonyarcú értékesítővel elkezdtem hangosan beszélgetni, és dicsőítettem a céget, csomó üf. volt bennt, minden értékesítő, csak úgy terelgetett ki mindenkit mosolyogva:) Szal nem hagynám ezért sem náluk egy percre sem a vasat!
Ne legyenek nagy igényeid, hiszen csak Honda.
A viccet félretéve, azt mondom nincs nagy baja, lehet hogy nem belevaló olajat tettek bele.
Kösz, de oda max gépfegyverrel megyek! NEm én fizetem a játékot, ennyit elértem!