Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt a problémát oldja meg szerintem a "Dream"
Sziasztok! Ismeritek véletlenül a Horit, Csömörön? Állítólag elég jó szerelő. Sokan ajánlották.. Sajnos az a srác, akit a José ajánlott, bár qrva normális gyerek, de sajnos csak azt állapította meg, h a hengerfej, illetve a tömítések rendben vannak. Motor meg továbbra is világosan füstöl alacsony fordulaton kigyorsításkor, illetve kanyarban döntés után...
Természetesen nyilvánosan Én sem fogom megmondani!
Ha a nagy hátszelet rám érted,akkor én azt csak max.telefonon mondom meg!
Nyilvánosan nem!De kevesebb(összekötő csővel együtt)!
Ok,van benne egy kis költői túlzás...
A Martin kb ennyi lett volna NAGY hátszéllel!
"Ennyiért két használt normális dobot se nagyon kaptam volna."

Azért ez így nem igaz!
Én évek óta (kb 4-motoromon) MARTIN dobot használok!
Már akkor ezt használtam,mikor mások még azt se tudták létezik ilyen dob!Nagyon meg vagyok elégedve vele,ár/érték arányba szerintem a legjobb!Hibátlan minőség,gyönyörű hang,legalábbis nekem bejön a hangja,nem lilul be,nem lesz rajta vakrozsda,stb.Ja igen nem kell "X"-évente újra tömni,mert kiég a cucc a belsejéből!
De több gyártó is van a hazai piacon!Más biztosan másra esküszik!
Itt a link!
http://www.martindob.hu/
Nekem sincs bajom a 4:1 Akarapovic rendszerrel,ja és 70 ért vettem...
Ennyiért két használt normális dobot se nagyon kaptam volna.
szia ,

leo vince akció ha még tart -40%
én az enyém re 107 e ft-ért vettem 167 e helyett a 2 db sbk dobot összekötőkkel együtt
néztem én már mindent
Szia

Szívesen fogadom az olcsóbb megoldásokra a javaslatokat Az előző XX-n a képen létható dob volt, valami hasonló megoldáson is gondolkozom

Üdv
Gábor
Mért panaszkodna!
Pont azt írtam,hogy jó a rendszer!
De aggregal azt írta,hogy ha nem muszáj,nem locsol ki egy sereg lét érte!
Én erre írtam,hogy van olcsóbb megoldás is!
Hali.

A 4:1 es akrát ismerem egy jászberényi srácnak is az volt a motorján. Nem panaszkodott rá, csak a hangja nem jött be neki se, meg nekem sem, de ez csak izlés kérdése.

Ha megyünk tesztvezetésre akkor szólok mindenképen, ami biztos, hogy máj 28 - jun 2 között.

Leo, Bódis, Arrow...stb néztél már? A 4:2 eseknek nekem jobban tetszik a hangja.
Ja jó estét:)
Azért akinek full akrapovics van az nem panaszkodik:))
Ha csak a hang kell,kár akrapovicsért egy vagyont kiadni!
Sokkal olcsóbban is meg lehet oldani!
De egyet ne felejts el!Az alsóból többet,a középtartományból kevesebbet,de veszíteni fogsz!a felső tartományba hozhat egy kicsit(nem számottevő),mivel gyorsabban tud a kipufogógáz távozni!
Arra gondoltam én is! A kocsimon van, ott jól néz ki.
fekete karbonban ütős
Azt mindjárt gondoltam!

Szerinted milyen lenne karbon színben ez az arany árban mért doboz?
nem akarom felelőtlenül elverni a tőled nehezen megszerzett lóvét
Persze vegyed!
Szia

Igazából csak a hang érdekel, illetve a középtartomány nyomatéka maradjon meg. A többi elektronikát nem akarom piszkálni, vegyem-ne vegyem, tanácstalan vagyok

Gábor
Minden motornál(karbis,injektoros) ajánlott,ha nem is commander,de komputer hangolás,átírás!
Akrapovicot nem ismerem,csak hallomásból!De eddig rosszat nem hallottam róla!
Hali

Utána olvastam a power commander topikban és megtaláltam a választ a kérdésemre