Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tom...
nehéz lesz?
Jó,majd "rábeszélem"!
hozd magaddal atixot is:)
Tudom! Majd megszervezzük!
Szívesen látlak tudod nem?
Köszi,nagy mélyponton voltam,de mától van ismét van melóm...
Nyáron kellene találkozni!
szia pityusz,hogy vagy?
Szia!
Én már nem keresgélem a hibát mert ezzel a csapágy cserével meg van oldva
Igen!
Köszönöm
Megnéztem ez eloxált alu ?
Nekem van bukógomba,képeim között megnézheted!
Sziasztok
Tavaly nyáron sikerűlt lecserélnem a régi kawa zx-10-em ,egy 3 éves XX-re .Mivel olvastam máshol is ilyen rugo elfáradási panaszt érdekelne mennyiböl tudtad kihozni a cserét.
Mégvalami tavaly sikerűlt sajna eldölni állo helyzetben a mocival ami igen bosszanto volt .Ennek hatására gondoltam teszek fel egy bukogombát,deolvasgatva itt a forumon valaki nagyon leszolta ,hogy csunyán néz ki rajta ö is megbánta ..stb.Ha valaki megtenné akinek van fenn,hogy felrak egy fotot ,hogy hogyan is fest ez a motoron nagyon megköszönném.
Hali!

Gondoltam, megosztom a tapasztalatomat...
Nekem is hasonló gondom volt. A mocit újonnan vettem, úgyhogy minden egyéb hiba félretéve.
Viszont megfigyeltem, hogy nem mindegy milyen mintájú gumi van rajta. Minél kevesebb volt benne a minta, annál simábban ment a motor elengedett kormánynál. Mikor új volt a gumi, makulátlan volt az egyenesfutás. Ahogy kopott és kezdett "hullámos" lenni a felület a fékezéstől, úgy jött elő ez a jelenség. Sajnos ezt normálisnak kell mondani, és szerintem a futómű geometriájának tudható be. Egyébként idővel tettem bele Wilbers cuccokat előre-hátra, de ez a jelenség ettől nem szűnt meg. Kizárólag akkor, mikor új gumit kapott.

Egyébként a hátsó gátlóm 70 000 környékén kezdett elfáradni úgy, hogy nem lehetett vele gyors kanyarokat produkálni. A rugós tag cserével szinte mondhatom, hogy új motort kaptam

Remélem tudtam segíteni!
Örülök!
Na kéremszépen!
azthiszem Atixnak kell köszönetet mondanom mert még nyáron Ő mondta ezt a csapágy cserét.
Szép lassan próbálgattam és utánna kihúzattam 140-ig majd hátra ültem és vártam mikor kell oda ugranom csak vártam és vártam,de nem kellett.
Tehát az erősített csapágy meghozta a várt eredményt.
Jó reggelt!
Kiváncsian várom a végeredményt!
Jó reggelt!
70000km-er alatt sok gumi fogy:)
Érdekes a Rigával 90alatt mentem még sem citált be az eleje:)))
Délután jó idő lesz és akkor egy próba
hali!
nem akarok belevau...
de nem szerelted mostanság a gumit rajta?
jó-jó!
tudom hogy szarvashiba lenne nem leellenőrizni utána a centirt,de hátha kimaradt...
amugy én is gumira tippelnék.
de ha mindent lecsekkoltál és nincs rá magyarázat akkor a megoldás:
ne menj 90-alatt!








Remélem megoldódik!
Telóban már cseréltem olajat és nem változott semmi
Köszi!
Köszi! Csak mert nekem is csapkodott, de én telóban cseréltettem olajat és akkor megszűnt!(55 ezer km)
Gábor!
Boldog Névnapot Kívánok a Józsefeknek!