Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na ha már ilyen póló témánál vagyunk

van pár XL, XXL meg L méretű Hondásom főleg fehér póló piros honda jellel, meg 1 vagy 2 fekete fehér jellel

holnap este nálam vannak és dobom fel a képeket meg a méreteket pontos darabszámmal és lehet mondani ki melyikre vágyik
talán arra hogy keres valakit akinek ígért egy pólót...
Pedig én végig nézném!

Meg a reagálásokatis!
Vajon ki mire gondolna,mikor egy fiatal,csinos hölgy polo jeligével odasétál emberekhez!
akkor kapjál fel msnre
nem ment

ment.
kérek mailben telefonszámot, hogy ne menjek oda mindenkihez győrbe, hogy helllllllllllllllllllo, pólót?
tökéletes
megyek szerdán vagy legkésőbb csütörtökön győrbe, ha elviszem és felpróbálod az úgy jó?
nem tom elvileg jó rám,igaz 180 körül vagyok(181-2cm) de pehelysulyban nyomom
szerintem jó lehet rám,max nyújtok rajta.igazából az a bajom nem értek ezekhez,de úgy néztem vanna m-es pólóim is.
ha valaki alá tudja támasztani h jó rám már lehet is küldeni
kalev az M-es még megvan mert azt itt lévő urak csak nagyban játszanak
Kedves Pólósok!

Ma összeszedjük ami méret még van a boltba Hondás pólóból és a következő adag augusztusban érkezik, abból viszont már olyat csináltatunk amilyet szeretnétek méretbe is meg színbe is. Van még Piros póló fehér honda jel, fehér póló, piros honda jel, és a már látott fekete póló fehér jellel. Aki tudja milyenre vágyik és rendeljem az legyen kedves nekem mailt dobni mert akkor tudom nyomon követni. Jelenleg 2500/db de remélem kicsit jobb árat is tudok rá kimosolyogni

Jah és van aprilia, yamaha és suzuki verzió is ha esetleg valaki elnyomva érzi magát
jóreggelt XXesek és nem XXesek
Nemrég téma volt a lánccsere itt a topikban... honnan szereztétek be? milyet? Menniyért?
Nekem a Yamahaworld kínálta 64-ért beszerelve, a HondaSzallerbek dettó.
Ebayen viszont ezt találtam lánc
145€+24€ GSL költség összesen kb 40ezerért itthon van. Ez mennyire jó választás?
Köszi előre is mindenkinek.
Szevasztok skacok!
Gondoltam bejelentkezem. Hazaártem, minden rendben! Sokkhatás volt újra magyar utakon vezetni!
Több ezer km, és itthon majdnem sírtva fakadtam, a PARASZTOKTÓL!
De ez is megvolt! Valami túra előrejelzés a jövőre nézve?

Mara. Engem is érdekelne a póló. Persze nálam is csak az xl-es rughat labdába!
Széles utat!
bocs h bepofátlankodok ide,de engem lehet érdekelne a póló ha még megvan.
megvan?
Egy xl és egy s-méret minket is. természetesen.
elvileg nemsokára lesz XXL is és akkor dobok mailt.
Szia.
Éedekelne ez a HONDAS poló csak egy xxl es méretben.
Ha tutsz szerezni akkor lécives írj a senkifia@vipmail.hu ra
Előre is köszike
Üdv mindenkinek! 19-én mennénk Szlovákiába-32 fővel. Sajnos ekkora létszámra nemtalálok szállást! Nem tudne-e valaki segíteni ez ügyben? Valahol a Szlovák paradicso közekében- de már akárhol jó lenne. Akinek esetleg volna valami kinti ismeretsége, vagy tudna ez ügyben segíteni az légyszi irjon vagy hívjon Tel. 06709409606
Köszike, majd szólj légyszi!
a következő adagban már a Te méreted is lesz csak ezek a mostani madarasról maradtak
Emgem érdekelne csak ugye a méret....
Egyébként ő Keszthelyen lakik, és hétfőn kellene neki a motor.
Sziasztok!
Az egyik motoros hölgyismerősöm keres S.O.S. Honda CBF 250-hez gyertyát és olajszűrőt. Az olajat már leengedték és most derült ki, hogy rossz méretet kapott. Káván van jelenleg de Bp-re vagy Pest megyébe el tudna menni érte, ha kapna valahol. Köszönöm a segítséget.
(beírom a joooobarátokba is, hátha valaki...)
A biznisz az biznisz !
Már 6 mosoly van a busa fórumon !
Csak rám jött a hülyeség ,ne is törődjetek velem !