Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocsánatot kérek,erre nem is gondoltam...
Üdv Mkinek!

Sajnos vagy szerencsére az általam rendelt MRA bubis plekó megérkezett!

Csak ismét 2 x szállították, és most 1-el több van a kelleténél.




Szürke és fekete színű érkezett , pedig én csak feketét rendeltem.

Ha valakit érdekel, akkor nettó besz áron átadnám, a szín szabadon választott.


Üdv.: Hajek
Azért itt hétközbe van!
Valszeg dolgoznak az emberek!
Jónap!
Nagyon punnyadt a fórum... Otthon is jóidő van, mindenki moccol?
Köszi a segítséget mindenkinek. Én megvettem a gyári rögzítőkitet a rackhez. Nem volt veszélyes az ára, kint osztrákban rendeltem. Nem olyan gyenge dolog az, tegnap feltettem a két oldaltartót, rángattam, ránehezkedtem és igen stabilnak tűnt..
Most megyek és befejezem, felteszem a felső platnit is, meg leveszem róla a Givi indexeket, mert az iszonyatosan néz ki.. Arra majd kitalálok valami mást.
Üdv mindenkinek!
Szevasz!
Nekem idén tavasszal került a gépemre a Wingrack2. Nem vetem meg a gyári kütyüket a felszereléshez, mert azt nem csak nagyon drágának, de gyengének is találtam. Magam készítettem a tartót, amely nagyon jól vizsgázott. 55 l-es top és két 46 l-es oldaldobozt teljesen fixen és erősen tart. Sajnos egy elcsúszást is ki kellett bírnia a sors szeszélye folytán... Ha gondolod, szívesen lefotózom és elküldöm neked.
Jó napot mindenkinek!
Köszönöm a kimerítő választ!
Én Ebay-en vettem a Rack-et, nagyon baráti áron. Egy-két csavartakaró hiányzott róla, meg pár gumibolha volt elnyűtt kissé. Vettem hozzá egy műanyag csavarkupak-készletet, meg 2 garnitúra bolhát. A rögzítő elemek tuti állapotban vannak. Adobozok meg szinte újak, tömítések, rögzítők, zárak mind újszerűek. Még a topcase hiányzik, de majd idővel... Addig meg használom az egyik E36-ot hátul. Idénre már nem terveztem akkora túrát, hogy kelljen a 3 koffer. Nincs téligumim.. Itt a kép a Rack I és II-ről. A II-es a vastagabb, nekem a vékonyabb van. Ezért rágódóm a merevítő kérdésen. A másik képen pont egy olyan összeállítás van, amilyet én is szeretnék...
Köszi mégegyszer és üdv mindenkinek!
Szebb napot!
Egy kérdés! A platnin lévő bolhákról beszélsz?
Nekem E52Maxia van fennt, két személlyel a (német!) autópályán 210-nél meg sem éreztem, pedig volt nem kicsi szembeszelem hozzá!
A tesóm mocilyán is csak egy sima platni tartja össze a két oldalt. Nekem néha olyan érzésem van, hogy lerepül az egész a p...ba, de nem. Valami rendesen odatartja. Állandóan topcase-vel jár.
Milyen oldaldobozokat használsz?
ooooooooooooo!
bocsi!Már a látásom se a régi!
De azt is irhatnám,te megtanultál irni,én tanuljak meg olvasni!
Egy számítástechnikai szakbarbár vagyok és különben is jobban szeretem a személyes találkozásokat, ezért örültem nyáron mikor találkoztunk!
Nem a hangja remegett, csak a keze!A cimborám elég határozott ember és nem voltunk meggyőződve, hogy tényleg 73 km/h-l mentünk a faluban!
Na erre a kérdésre a válaszom egy határozott nem tudom... Nekem sztem a wingrack II van. Itt a csatlakozási pontok a hátsó középső kapaszkodó csavarjai, plusz egy idomvas, ami a kipufogó rögzítéséhez csavarozható. A két felet egy mezei Givi platni tartja össze középen, amin folyamatosan fent van az V46-os doboz. Wingrack I-et közlről még nem láttam. A viselkedése a mocinak: vagy tapasztalatlan vagyok, vagy a dobozok és a rack nagyon jó, de észre sem veszem ha fent vannak a dobozok. A topcase folyamatosan fent van, mivel szereltem bele - ezt figyuzd - LED-es, változó fényerejű világítást. Így van folyamatos diszkrét helyzetjelző csíkom+pótféklámpám+Gold Wing feeling :) Spanyol túrán valami iszonyatos erejű szeleket kaptam, de nem volt olyan nagy gáz. Sztem dobozok nélkül is ugyanúgy dobált volna. Több mint 10 éve moccozok, de ilyen széllökéseket sosem kaptam. És nem volt firkázás :) Egyre kell vigyázni: Olaszban kb 10 óra folyamatos motorozás után lejöttem a pályáról szállást keresni. Motor megpakolva a dobozokkal, mögöttem az asszony. ',5 órát kóvályogtam a mindenhol 60-ra korlátozott, kamerákkal rendesen megszórt utakon, mikor egy útfelbontáshoz közeledtünk. Na faja gondolt, iszonyú sor, tele volt a .... Elengedtem a kormányt mindkét kézzel, felegyenesedtem. Hiba volt. Azonnal elkezdett rettentő gyorsan, egyre nagyobb amplitúdóval csapkodni a kormány. Sztem Bruce Lee fasorban nem volt a gyorsaságával hozzám képest ahogy utánakaptam, így sikerült elkerülni sztem egy bődületes fikázást. Szal ha meg lesz rakodva a Wingracked dobozokkal és cuccal, ne engedd el a kormányt... Amúgy semmi gond vele, ha használt dobozokat veszel, ellenőrizd a reteszelő részeket, és pótold az esetlegesen hiányzó gumibolhákat. Én megszívtam, el is hagytam a V46-ost hátulról, benne egy Suomy bukóval. Természetesen mire visszamentem eltűnt (kb 8 perc...) Kb 30 km-ert motorozhattam azzal a dobozzal...Utána a tag itt hirdette a képesmotoron a sisakot kb fél évvel, így szerény rábeszéléssel visszakerült mindkettő Kicseréltem a zárnyelvet pótoltam a hiányzó gumibolhákat, azóta több mint 8000-et mentem úgy hogy nem kis súlyok voltak a dobozban, viszonylag zötyőgős, rossz utakon is, sikerült eldőlnöm is, egyszer ráadásul úgy hogy az oldaldobozok is fent voltak, és semmi gond.
Meg holáncot!
Majd visznek sapkát, sálat...
Igen!
Ez mondjuk igaz!De hát mégis!
Neki ez sem akadály,ha emlékszel a téli videójukra...
Jo utat!
Bár felhivnám figyelmedet egy apro,de nem elhanyagolhato tényre!Ausztriában mai nappal 40-60 cm ho esett 600-méter felett!Hétvégéig ujabb 10-20 cm várnak!
Szoval?
szép napot mindenkinek!
Nincs mit!
Hali!
Most jutottam el oda, hogy kidobtam az oldaltáskáim, és vettem egy Wingrack-et. Már a rögzítő kit is megvan hozzá, de olvastam valahol, hogy a tempósabb motorokhoz ajánlanak vmi erősítést is. Ahogy nézegettem a neten, ez vmi összekötő elem az oldaldoboz-tartó két vége közt. Y100 a GIVI-száma. De ez csak az első kiadáshoz kell, mert a Wingrack II-nek már eleve vastagabbak az oldalai.
Annyi az egyszerű kérdés, hogy kell-e ez a kütyü, és mi a tapasztalat a motor viselkedésével?
Most szereztem E36-os dobozokat oldalra, meg majd, ha lesz vmi kedvező vétel egy E52 vagy E55 lenne a hátsó.
Köszi a segítséget előre is!
Üdv!
Ja, nekem Wingrack van. Mi volna a kérdés?
Háj!
Köszi a tippeket.
AtiX, veled beszéltük a Hringen (MOL Dynamic nap) is ezt a kérdést, de tudtam, hogy slickel mész, azért nem zargattalak..
Nem a pilótákra gondoltam az anorexiával, hanem a motorjaikra.. Nem sok ilyen bálna karcolgat a ringeken...
Milka neked is kösze, megpróbálom a 2,5 környékét is, meg az alacsonyabbat is. Most lesz 6x20 perc, abba belefér... Ha megáll ez a tetű eső addigra...
Köszi mégegyszer mindenkinek, megyek, mert végeztem a melóval, de reggel 3-kor kezdés van..
Üdv!
Az hát...mégiscsak... Mizu? ritkán karcolsz ide...
Ja!
És én nem vagyok anorexiás, én is mázsa vagyok.......már csak.
Ha XX-el mész fel, akkor E 2,2 H 2,1....
Legalább is nekem ez jött be pályán. Hozzáteszem versenyslickel. Ezek az utcai misik nem biztos hogy bemelegednek majd rendese. Okosan!

Hello ixixesek!