Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem!
Sajnos az ilyen zsiros álásokat hamar elkapkodják,betöltik!Amit én tudtam,az is másnap reggel már "elkelt"!Igaz én is késön értesültem a lehetöségröl!
Helyes!
Gratula!Mi lett a melod?Ha nem titok!
Egy a lényeg: sok pénzt adjanak érte!
Gratula a melóhoz...meg ahhoz is, hogy megmaradt a VAS!
( Rám is rámférne már valami hasonló)
Nem sajnos nem az.
A Milka-féle meló?
hlaci! És mindenki aki mellettem volt akár hozzászólás nélkül, akár hozzászólásaival! A gépsárkány(XX) hál istennek ,vagy nekem, de nálam maradt! Igaz ehhez kisebb adósságot kellett felvenni,de még mindig jobb, mintha kb. 2 misit kellett volna kifizetni azért, ami már nem lett volna az enyém. Úgyhogy mégegyszer szeretném köszönetemet kifejezni mindenkinek! Igen jelen pillanatban találtam munkát,és most dolgozok.
Jónapot mindenkinek!
Nagyon szép a vízesés, sőt már el is mentettem háttérképnek! Engedelmetekkel!
Mi februárban mentünk fel a barlangig az 5 éves ikreimmel. Persze végig gyalog, semmi kisvasút! Visszafelé igazi kiképző túra volt: 20 kilós gyerekkel a nyakunkba, megállás nélkül a lovas étteremig!
Qrva szép volt akkor is!
Cserébe viszont, hogy lehozhattuk a gyerekeket másnap megnézhettük a ménesgazdaságot. Oda vissza mindenki gyalogolt. Na, az már egész felüdülés volt!
Értem!
Köszönöm,nagyon szép!Meglátjuk hogy alakul a hétvégém,és akkor jol meglessük!No meg meglátogatjuk hlacit!
Erről beszéltem..
Gyerekekkel voltunk..(1 saját + egy kölcsön) és sok időt eltöltöttünk az "Ösember-barlangban"...Na meg a visszafele-séta is sokáig tartott..
Aztán meg már siettem haza...Így is 20.30-ra értünk haza..( még Egerben bort is kellett venni )
Legközelebb "nálad" kezdek...és megbeszéljük ezt a "Sanyi-bááá" dolgot
Mért?
mi lessz két hét mulva?
Hál istennek a vas vigyáz magára8no meg az elektronika),de ez a 3-kilcsi gyalolglás,vagy vasut,ez nem nagyon smakkol!
de addig majd barátkozom a gondolattal!
SZia ZSolt. Köszönöm, de minden XX egyformán szép! A Tiéddel mi a helyzet? REmélem Nálad marad!Sikerült már munkát találni?
Szia!Miért nem kerestél meg? EZt megjegyeztem! Sajna a pénteki nap volt a héten a leggyengébb, de a hétvége nem volt rossz.
Még két hét, és számomra indul a motoros szezon!
Azzal csak egy darabig!SAjna 3 km-t gyalogolni kell, vagy lehet keskeny nyomtávú erdei vasúttal is utazni.

A vasakra addig én vigyázok!
Köszönöm szépen!
Saját jármüvel?
Szilvásváradon! Kisvasúttal, vagy gyalog közelíthető meg!
Hol van pontosan ez a "fátyol vizesés"?
ez minket is érdekelne esetleg!
Hali!
Pénteken voltam felétek...Nem nagy nyüzsgés volt az étteremben.....
De a Fátyol- vízesés ..na az most SZUPER egy látvány!
Szép napot mindenkinek! hlaci! Gyönyörű a mocid! Gratulálok hozzá!
A Givi doboztartónál megmarad a kapaszkodód. Nekem 21e+posta lett volna a két monorack kar, meg a platni hozzá.
Szerintem biztos van a piacon,olyan,amit nem kell erösitgetni!
Bár lehet hogy az nem olcso darab!
Szia!
Köszönöm.
Sajna még nincs doboztartó, de ha így haladunk, veszek egy Givit, aztán azt megerősítem valahogy, +heggesztünk rá oldalkapaszkodót is az asszonynak.
Szép napot mindenkinek!