Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem már vége a szezonnak,műszaki is lejárt,meg amúgy is kivonattam ideiglenesen...
Szevasztok.

Végre sikerült benéznem újra.

Ja és szép estét!
Ha idehozod, akkor nagyon szívesen!
Nálam ilyen lesz a venasszonyok nyara: motorozás helyett motormosás.

Gyere, nálam is van mit mosni
Én azt csak akkor takaritom,mikor láncot cserélek!
Miveel tettem(csináltam) oda egy "védöt",igy kibirja a lánccseréig!
Pü ment..
Ez a megoldás tetszik nekem is. Ha 1 hónap múlva leszedem a ponyvát Róla, akkor meg is csinálom. Nálam ilyen lesz a venasszonyok nyara: motorozás helyett motormosás.
Amúgy én az első fogaskerék házát is meg szoktam néha bontani, mert ott gyűlik igazán össze a sok jó dolog! ott és a környéken lehet pucolgatni egy ideig!
Nekem is volt olyan,de tönkre ment!
ecset meg volt itthon!
Én is kb így, csak praktikumból én ilyen szórófejes flakonból nyomom a brigit! Eccerűbb!
Nekem az elmult 10-évben nem ette meg egyik vasnál se!
A brigéciol nem eszi meg az "O"gyűrüket?
Én simán brigeciolall mosom,kikor mosom a vasat!
Mielött a motort lemosnám,elötte alul,meg ahová a lánc felveri a szart,azt jol bekenem brigeciollal.Olyankor körbe forgatom a láncot(mikor a felnit is kenem),és utánna simán leveretem slaggal!Nem csinálok nagy dolgot belöle!Igy is el megy egy lánc 35-40-ezret!Nekem meg az jo!
Szép napot!
Uraim! Lenne egy kérdésem (ami talán felpezsdíti az amúgy is peszgő fórumot )! Ki szokta "kimosni" a láncot, és mivel? Én Fuchs Silkolene Pro Race láncspray-t használok. Tavaly nem nyúltam a lánchoz, de ha meggyőző érvekkel halmoztok el, akkor ráveszem magam és leveszem a láncot. Nincs 13e a láncban, és 4-500km-enként/mosásonként szoktam lefújni.
Válaszaitokat előre is köszönöm!
Azt hittem, h szét lehet szedni.. A kormány gyártójának a weboldalán azt írják, h 105mm-esre kell kicserélni a kuplung csövet. Ezért gondoltam, h szét lehet szedni ott. De 1szerűbb lesz akkor az egészet.. köszi a válaszokat!
Üdv!
gondoltam hogy nem mai de sírtam a röhögéstől

ez sem mai... de ezt ajánlom a suzuki tulajok figyelmébe:D
így kell kutyát sétáltatni
http://youtu.be/BPJKHRPrnPQ
3 és fél éve tették fel
hu ezt látni kell itt az új Kawasaki ninja
http://www.youtube.com/watch?v...
Az a rész egybe van!
Gyárilag préselve a gumicsöhöz!De nem értem a gondodat?!
Simán vedd le az egészet (kuplungmunkahengertöl a kinyomoszerkezetig),és csináltass gumibol olyan hosszut,amilyen kell az uj kormányhoz!
Nem, nem erre gondoltam. Kb 10 centivel lejjebb, a váznyaknál ez a gumi tömlő összecsatlakozik egy fém csővel. Na azt a csatlakozást nem tudom hogy kell megbontani.
Ha erre gondoltál, akkor a képen lévő csavarral tudod leszerelni.
Csavar fogja a szemnél!
Sziasztok!

Valaki szedte már le xx-ről a kuplung csövet? Konkrétan a legfelső gumis részére gondolok. Magasabb kormányhoz kéne hoszabb csövet rárakni, csak nem jövök rá, hogy jön le. Olyan, mintha préselve lenne.. :S
Előre is köszi!