Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még mindig jobb!
De mért remegett a hangja?Félt töletek?
az "oothon vagy páyán is" már a multé!
Idén tán ha háromszor voltam a H-ringen,és akkor se alkottam maradandot!A Pannonia ringre még régebben 90-es években jártunk!
Már szinte nem is emlékszem rá!
Guminyomást én elöl 2,5-re engedem le,hátul 2,6-ra!De nekem utcai guma van fent!Azt mondják a pályagumit(slick),majd kettö alá kell le engedni!
Az "ezer okosságrol"annyit,hogy a
tanácsok(guminyomás,beálítások,stb),csak általános informáciok,ha jol,és jot akarsz menni,azt neked kell kitapasztalnod!Minden moci(még az egyforma tipusuak is),más,és más!Mindenkinek m ás a vezetési stilusa,stb.
Nem, inkább remegett a keze, pedig nem volt hideg akkor!
Inkább ez legyen a plexin, mint szarvas agancs!
Nekem így is tetszik, még is csak az XX!
Nézeggettem múltkor a képeid. Láttam, otthon vagy pályán is... Én csak idén merészkedtem fel 1x a Hringre, 1x a Pancsira. Most mennék megint a pancsira szombaton (ha engedi az időjárás). Milyen nyomásokat javasolsz a gumákba a pályán? Pilot Sportok vannak fent, ~100 kg vagyok. Már hallottam 1000 okosságot, de mind anorexiás sportmotor vékony gazdája mondták. Köszke!
Hát köztük...
Először próbálkoztam a sötét rostéllyal, de azzal még annyit sem láttam.
Aztán nyitott plexivel hazabotorkáltam. Nem sok volt, pár km, a város határában kaptam el ezeket.
De meglepődtem az biztos, mikor "lehúzták a függönyt".. Volt fékezés rendesen.
Én elmondhatom,hogy már régota moccolok,és sok mindent megértem(direkt nem irom hogy mindent9,de ilyet még nem láttam!
kérdéd:Hol néztél ki?
Maga meg mit pedálozik itten? Tessék rendesen viselkedni!
Na ezt lássa meg a grínpíííísz...
Erdélyi hazajövetel másnapja... Este 11-kor, lakástól 5 km-re szaladtam bele egy szúnyograjba 100-120 körül.
Itt a párja :
bogaras,bogaras!
Én is az vagyok!Korral jár!
Nos akkor a rács kérdésre mekaptuk a választ!
doboztartot nem ismerem!
Kicsit bogaras ez a motor...
Jónap mindenkinek!
A karbis xx-en gyári bogárfogó rács van egy légterelő elemre aplikálva, ami az olajhűtőre viszi a levegőt.
Kérdés: használ vki közületek Wingrack I-es (régi)típusú doboztartót? Szaktanácsot szeretnék kérni...
Köszönettel!
Üdv
De legalább nem üvöltött!
Ez most a dolomitos túra vagy a Rhinoéktól böngésztél valamit?
Múltkor hétvégén sok volt a rendőr, meg is büntettek, de hétköznap nincsenek!Jaa Ausztriában volt ez!
Jó utat, vigyázzatok magatokra!
És képeket ezerrel,ha megjöttetek!
"CSAK BUSÁVAL VESZÉLYES AZ út!
nagy táv ez neki...CSAK BUSÁVAL VESZÉLYES AZ út!
nagy táv ez neki..."
"hiába lekemben xx-es maradtam"
DOBOK HÁT!
CSAK BUSÁVAL VESZÉLYES AZ út!
nagy táv ez neki...
hiába lekemben xx-es maradtam...
Jó reggelt!
Jó utat, és remélem dobsz majd fel képeket!
megyek erre a nagy turára alpok szombat indulás....!
hali!
Hello Mindenki!
Megjött az ELVESZETT levél....
19:47-kor küldtem el...