Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hlaci! Nagyon szép a géped! Találtál már hátsódoboz tartót hozzá?
Szép estét!
GáborXXBMW! Most láttam a fényképeket a motorodról ! A lényeg, hogy a jókedved megmaradt! (Az új madárkád viszont nagyon szép! Sok balesetmentes km- kívánok hozzá! )
Köszönöm, sokat.
Üdv!
Az a helyzet hogy az én tartólapom(platni) fém, és már volt hegesztve mert egy korábbi eséskor eltört, és épp most a túrán elrepedt a hegesztésnél. Ettől függetlenül 20e km-t bírt így is. Most vettem egy ugyanilyen újat, ez nem fog a hegesztésnél elrepedni ;) Szóval szerintem ez egy jó cucc. Azért a 30 kg soknak tűnik annyi cucc nekem szerintem soha nem volt a dobozomban. Ha csináltatni kellene akkor én biztos úgy csinálnám hogy egy darab legyen az egész, mert nálam az volt a gond hogy lelazult a tartókar és tartólap közötti csavar, és a mozgás miatt repedhetett el a platni.
Remélem tudtam segíteni
Üdv
PaZso
Szia Pazso!
NAgyon szép helyen jártetok! Remélem rövidesen én is eljutok oda.
Szeretném megkérdezni, hogy a Givi tartóddal megvagy elégedve? Elég tabil, akár 30 kg-mal is? Én azon gondolkozom, hogy vegyek-e olyat, vagy csináltassak:
Köszi a választ előre is.
Hát igen!
Bár inkább a gyereknek szerettük volna megmutatni!
A kétkerék maradt,csak a tipusa,és a jellege változott!
Jó képek, látom azért a 2 kerék, ha picit másformában is, de csak maradt :)
Valahogy ezt a környéket, azokat a tájakat nem lehet megunni, legyen az ember motorral vagy anélkül ott.
Áááááááááááá!
Ne is mond!
Mnket minden évben elver az esö!a jeges esö!Annyival volt jobb az idén,hogy most kocsival voltunk!
A képtáramba én is feltoltam pár képet!
Üdv!

Mi szombaton értünk haza. Múlt héten én is láttam a Grosglocknert, nekem még ez volt az első, de felejthetetlen élmény marad. Szerencsére aznap sikerült jó időt kifogni

Itt van néhány kép, ha esetleg valakit érdekel:
http://picasaweb.google.com/Pa...

Szép időt
PaZso
Nincs mit!
Jováhagyva!
Ok.
Kösz!
Reméltem is , hogy néha-néha átnéztek ........
Minél hamarabb álljon össze a vas!
szoktak!Már mint olvasgatni!
weboldalam:www.milkamu.gportal.hu
Be reggelsz,én jováhagyom,oszt megy minden a maga utján!
de az adatlapomon is ott van!
Naná
Rögtön gondoltam....
A 4-ből 1-gyet adhatnál át nekem......
Hol találom a weboldaladat...?


Most olvastam át a "Busa" fórumra......Forr a levegő....
Na meg főleg sérülnek a motorosok meg a motorjaik......
Nem nagyon szoktam oda írkálni( talán egyszer ) ezért itt kívánok MIELŐBBI JAVULÁST NEKIK! Remélem, néha ők is át szoktak ide olvasgatni....
a "nálam"alatt a weboldalamat értettem!
Egyébként igen itt vagyok!Tegnap látogattam meg 23424-szor a Grosgloknert!Na jo csak negyedszer!
Keresd Atix-ot.... Ő a nagy mágus alkatrészben...
Na ezért kérek bocsánatot én is...Nem tudni kit mivel bántok meg!
Ausztriába azért nem megyek most , hogy tudjam a történetet..( ha jól tudom ott vagy)Meg ami nem rám tartozik......azzal akkor nem is foglalkozom..!
Üdv. mindenkinek! Kis segítséget kérnék a T. Fórumlakóktól. Sikerült lekoccolnom a féltve őrzött kincseimet Bosznia egyik kanyarjában:Kis feleségemet (elsősorban) és XX-emet. Igaz, hozzásegített egy szimpatikus szemből érkező autós is, aki levágta az ívet, ezáltal fékezésre késztetett egy pár csepp olajon... Az előbbi gyógyulása szerencsére folyamatos, nem túl komoly a sérülése. XX-em gyógyításához az alábbiak kellenének első ránézésre:
fejidom
jobb tükör
jobb lábtartó
két szillaszár egyenlőre. ( 2005-ös, ezüst, de szín mindegy.
Ha valakinek van elfekvőben esetleg, megköszönném ha jelezné mail pubikus ....
Tölem ugyan ne kérj bocsánatot!
Nincs miért!
De haggyuk is ezt a témát!
illetve ha gondolod nálam kivesézhetjük,ha akarod!De én már inkább hatszor kérek bocsánatot,mint veszekedjek!van jobb dolgom is!Meg egyszerübb az életem ugy!
Bocs , de elsőre félreérthető volt...!
Bocsánat!
Elnézésedet kérem!Távol áljék tölem,hogy téged vagy valakit megbáncsak.
Egyébként nem veled,hanem a beirással!Bár szent igaz,simán félre érthertö volt,bárki magára vehette volna az itt forumozok közül!
Mért!
Nincs rá okod!Ha személy szerint neked irta volna,akkor talán lenne!
Te Atix.
Mit irogatsz ide.
Van neked jó hely ahol szívesen látnak

Másokkal meg anyit foglalkozz amenyire érdekik őket hogy Te hogy vagy.
Ezt én is alátámaszthatom...vettem én is anno a k7-esre e-bay-en...még hírből sem passzolt...