Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó estét!
szíp napot mindenkinek!
NINCS!

Must tesztelem a busát....
hát....
Nekem már sajna nincs meg....Enyhén karcos lett az oldala...
Most Shark RSV-m van...de a Shoei jobb voltnáőla is minden téren..
Én is a Shoei-t kámázom!
Én nem is akartam lehúzni a Caberg-edet ...csak nekem a Shoei után nagyon zajos volt...
Mint írtad, nem mindegy a fej formája.....
Az enyém elég ortopéd....legalább is én nem vagyok vele kibékülve...
Na ..hátha le lehet ezt is "cserélni " pár év múlva....?
Caberg és Caberg között is van külömbség!
No meg nem mindegy a fejforma se!Van akinek például a "nagymenö"Schubert nem jött be,mert azt mondta kényelmetlen,meg nagyon zajos!Mások meg istenitik!Nekem már volt ugy 10-fajta sityakom,de eddig a Sintesi vezet magasan!Persze azért itt is kell megalkuvás,mint minden sisaknál,de közel se annyi,mint az eddigi sisakjaimnál!Pontosabban,annyi pluszt nyujt,hogy elviselem azt a pár apro kellemetlenséget!
Nálam az asszony kérdés múlt idő! Viszont a barátnőmmel szeretnék beszélgetni.
Ha már áldozok valamire, azt szeretem, ha minőségi. Ezért is van XX-em! (Csöle mindjárt rávágja a frankót! )
Te.... mért akarod még a motoron is az "asszonyt hallgatni"?Nem elég otthon?
Egyébként nekem még az "özönvíz" előtti készölék van.....De ezt nem ajánlom csak , ha nagyon csendes bukód van....!csak 120-130 -ig érted amit mondanak...Ja és még "zsinóros" a technika!

Egyébként nekem még a Shoei sisakomban volt....aztán néztem ..meg ki is próbáltam motoron a Caberg-et.....Hát Shoei után nem kellet!
De ízlések és pofonok....
Oksa!
Nekem N103-as Nolan-om van. Szerintem csendes. A kompatibilitásnak meg utána kérdezek, ha egyben lesz a zsé...
Arra figyelj,nem mindegyik gyári szett beszél a másikkal! Bluetooth ide vagy oda!
A Cabergé hál istennek beszél mindegyikkel,többek között ezért is esett rá a választás!No meg nem mindegy milyen csendes a sisak!A Caberg-sintesi elméletileg szélcsatornába tesztelt cucc,és tudja a 82-DB-ét!Az biztos,hogy 160-180-ig simán telefonálok,vagy beszélek Milkánéval menet közben!
A skala kiállása nekem sem tetszett, csak az ára miatt kacsingattam felé! Ha felveszem a sisakot, akkor úgysem láttam volna, hogy néz ki!
Mindenesetre valahogy össze spórolok egy gyári Nolan-ra, ami az enyémbe lesz, hátra meg nézek egy egyszerűbb bluetooth-ost. Szerintem. (Az utasomnak nem Nolan-ja van. Még. )
Én a mieinket(mert ugye kettöt illik venni),januárba vettem!Figyeltem az akciot(már akkor tudtam hogy nekem ez a buko kell),és mikor akcio volt jol megvettem 65.000Ft/sisak,tokkal-vonoval!
Itt az enyém!
Még jol is néz ki,nem áll ki semmi!
Akkor még spórolok egy kicsit! Még jó, hogy jön már a tél!
Köszönöm a véleményedet! Meggyőztél!
Igen az!
amit emlitettél szerkezet(mert beszélöszettnek még csak csufolni se lehetne),az a skala-raider!
Én gyári szettet hasaználok,a Caberg sintesi bukonak van gyári szettje!Nagyon meg vagyok elégedve vele!Hibátlanul müxik.De szerintem csak a gyárik hibátlanok(BMW,Caberg,Nolan),a többi utoag felszerelhetö nem oigazán okés.Illetve egy van a,nekem is olyan volt régen(de most nem jut eszembe a neve),no az elmegy!
De a gyári buko+beszélöszettek,olyan 1000-ezertöl indulnak/sisak!
Igaz az enyém is kezel mindent:telefon,gps,utasközti,zene,mp3,stb.Egy hetet bir egy feltöltéssel,az olyan napi 5-ora beszélgetést,rádiozást,stb. jelent!Ja igen az enyémbe beépitatt rádio is van!Már mint a sisakba!Szoval ha rám halgatsz,gyárit veszel!
Ez nyomós érv!
Te milyet használsz? A Nolan gyárin gondolkodtam, de finoman szólva is qrva drága lenne két sisakba!
Nekem volt!
ugy két napig!
Finiman fogalmazva NAGY RAKÁS SZAR!
Szép napot!
Urak valaki használ ilyet ?
szép napot mindnyájatoknak!
Már felépült az izomtömeg!
szép estét xx!
Köszi az infót!
Sajnálom Gábort,mert nagyon akarta ezt a gépet, de nem sokáig tudta élvezni.Szomorú és remélem nincs semmi baja!