Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem kaptam még meg....?
Sz@r ez a Citromail..Valamiért mostanában rengeteg e-mailt NEM kapok meg..?:
Nem is a te motoroddal van bajom...hanem a saját pénztárcámmal.....
Szeretnék megint XX tulaj lenni...de erre kicsi az esély( anyagilag)
Valami olcsób-ban gondolkodok
Köszi,ment a válasz!
Az enyém elado!
Nem járnál vele rosszul,mindent megkapott,amit egy vas megkaphat!
Szép estét mindenkinek!
Hát.... mostanában elég sokat nézelődök a használt motorok között....mivel szeretnék valami vasat venni
De még ennyi-"alig használt, megkímélt" ..(75-90 Ezer km-es)
-" leszervizelt,friss olaj és olajszűrő cserés,
folyamatosan szervizelt.."
-" külföldi munkavégzés miatt "
eladó motor a világban nincs....
Szia Pityusz
Küldtem mailt ....gumiügyben...
azt nem tudom!
annyira nem ismerem!
Jó napot Mindenkinek!
NAPOT KÍVÁNOK!
szép napot mindenkinek!
Nem erzsébeti a muki aki megvette?
igen az volt!
1995-ös volt a drága!fullos(klima,elektromos ablakok,központizár,ülésfütés,elektromos fütés,abs,stb).Nagyon jo kis auto volt!10-évig használtuk,ez alatt csak a kötelezö dolgokat cseréltük(fékbetét,olaj,szürök,stb.)!Ja igen baloldali féltengely gumiharang!Se egy gömbcsuklo,se semmi!258.000 volt benne mikor elattuk(két éve),és a mai napig hibátlanul megy!Olajat még mindig egy cseppet se eszik!Ezért is vettem megint Daewoot!Csak nagyobbacskát!
Hello!

Milka! Neked diivúú nexiád volt amit árultál? Ha igen akkor mien évjáratú?
Azért a moderátor tudna!
Egy moderátor bármit megtehet!A weboldalamon én is bármit megtehetek!Az más kérdés,hogy megteszem,vagy se!
Valaki már tegnap jelezte a moderátor felé, de gondolom Ő sem tud vele mit kezdeni.
Értem!
És mégegyszer,telljesen igazad volt!
Ugy látom a Busa forumon is megkapta magáét a srác!
Egy ilyen -je kiséretében!
hozzá teszem teljesen jogosan!
Alapvetően én sem foglalkoznék vele, csak most ilyenem volt...
Ne kérj elnézést!
Szerintem tök igazad van!Csak én már nem igazán foglalkozok ilyesmivel!ugy is mondhatnánk,probálom elkerülni a konfliktusokat,amennyire csak lehet!De vicc,hogy szinte minden topicot teleszornak ezzel a linkel!
Oda holnap menj! Ma csak ügyelet van, és lehet hazazavarnának a: nem látom a robbantott ábrán a rácsot, csináljanak valamit című "problémáddal"!
Azok szerintem a bordák,amik mindegyikbe benne vannak!
Mivel ez nem egy fénykép,hanem egy rajz,eltudom képzelni a tévedést!De azt is,hogy igazad van!
A kis macskajancsi nem jött még rá, ha dolgozik, akkor előbb megszerezhet bármit. Már elnézést, de ez kijött belőlem!
Akkor jo!
Mert már kezdtem indulni a szemészetre!
Állítólag nyerni lehet valamit, ha megfelelő számú kattintás történik az adott oldalon!