Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

No az olyan is lessz!
Fordulj a kisebbséghez...azok lelogisztikázzák neked!
Megnézem a jövöhetemet!
Sajnos akkor se lenne számottevöen jobb a hütés,legalábbis szerintem!Ahoz egy nagyobb hütökéne!
Van egy terelö müanyag,az olajhütö mögött,a vizhütö tetejétöl!
Nem azt irtam,hogy orkánszerü,a légáramlat,hanem pont azt,ha elé teszed a kezed,valamelyest érezni is!
Hogy szija át a levegőt az olajhütön át, mikor az olajhütő szinte a vizhütő tetején van és nem előtte? Véletlenül sem kötözködöm, de kifejtenéd? Én sokáig agyaltam azon hogy az olajhütőt átfabrikálom a vizhütő elé, de sose jött ki a lépés. Vajon akkor meglenne a vizhütőnek is a kellő hütése?

Reggelt!
Urak!

Tud valaki nekem segíteni abban hogy a X.-ker-ből kellene "lelogisztikázni" egy kerékpárt Szolnokra? A jövő héten...
szivemböl beszéltél!
az még hagyá lenne,ha egy itt rendszeresen forumozo emberke,szépen megkéri a többit ilyesmire!De csak köszönöés,meg minden nélkül belinkelni egy ilyet!?
Rendesen minösiti az embert!
Sok kis buzernyák,már én is nagyon unom őket a szavazós szarjaikkal együtt!
Jo lenne ha ezt abba hagynád,a tisztelt "társaiddal"együtt!
Na sipirc kisfiam! Ha nem tudsz motoros témáról írni, akkor ne írj ide semmit! Ha szabad kérnem!
egyébként az XX hütörendszere ugy szar ahogy van!
Aki tervezte,minima zártosztályon lenne a helye!
Nem értem,hogy egy olajhütöt(ami cirka 130-160-fokos olajat tartalmaz),hogy lehet egy vizhütö,legmagasabb pontja elé tenni!?Mivel a vizhütöban olyan 90-110-fokos viz van,igy az olajhütöfelöl,kb.100-fokos levegö érheti azon a ponton ahol elötte van az olajhütö!Magyarul inkább föti,mint hüti!Én inkább alulra tettem volna,de még inkább oldalra,függölegesen!
De hüti!
A vizhütön kersztül!Ha elé teszed a kezed,még érezni is egy picit!Ahhoz hogy átszivja a levegöt a vizhütö hütéshez a levegöt,kénytelen átszivni elöbb az olajhütön is!
Ez igaz, de az ujabb tipusnál sem hüti a venti az olajhütőt.... Vagy ha igen akkor hogyan?
Ilyen van nekem is! Adatlapon láthatod...
Azért nagyobb az olajhütöje a régebbi tipusnak,mert ott az olajhütö még a fejidomba volt elhelyezve igy kevesebb természetes(menetszél hütést) kapott,és ezt a hütö méretével kompenzálták!ráadásul azt még a hütöventillátor se hütötte állo helyzetbe! Az ujaknak meg már a vizhütö elött/felett van!Itt több menetszelet kap,és a vizhütön keresztül hüti au olajhütöt is!Hátránya:magasabb hütövizfok!
Fasza...
Erősödnek a kínaiak is, de ezen valami hieroglifák vannak. Ja eladó lesz a fekete kínai is szotyiér, ha ezt feltettem.
És most akkor most ez a kina mra, vagy a taiwani?
Szia!

MRA OLDALÁN találod.

http://katalog.mrashop.de/erp/...

30/682-5451

Üdv.:
Hajek
A karbis erősebb, tehát nagyobb a teljesitménye, tehát több hütés kell neki sztem. Mellesleg sztem nem tudod hova elhejezni mert a másik hosszabb ugy emléxem...

Sziasztok!
Sziasztok
Lenne egy technikai kérdésem az olajhűtővel kapcsolatosan.
Nekem 1998-as xx-em van és még a nagyobbik hűtő van vagyis volt rajta. most találtam egy fiatalabb évjáratról hűtőt ami kisebb. A kérdés pedig az lenne hogy jó e a kisebb olajhűtő, vagy mindenféleképp a nagyobbik kell?
Üdv Lucián
Szia!

Képet, elérhetőséget adhatnál! Lehet érdekelne...
Ugye-ugye!