Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a mai képek a képtáramba megtekinthetöek!
No mi itthon!

Szilvásvárad gyönyörü szép!Pedig csak tán a tizedét ha láttuk!

Hlaci és neje nagyon jo házigazdának bizonyultak,ezuton is köszönjük nekik!

Nagyon finomat ebédeltünk!Vacsorára pedig a tölük kapott pisztrángot ettem!Ezt is köszönjük szépen!

Képeket a szokott helyre elkezdtem feltölteni(képtáramba),reggelre szerintem az összes fent lessz!
Tegnap délután 08.19.-én Volt valaki siófokon egy ezüst XX-el két személlyel? Du.17 órakkor az autóbuszpályaudvar mellett mentek el.
Egyébként szép napot mindenkinek.
Köszönöm szépen a linket, a mai nap folyamán felvettem velük a kapcsolatot.
Ooooooooooo hagyd!
Nálam jobban senki se szarik a helyesirásra!A Magxyar ABC-t megoldom kb 20-betüböl!
Oksa!
De nekem 11-kor kell ennem!Addigra oda kell érnünk!
Itt 47 a szett ZVM-es DID lánccal!
Bocsi! Ottszóközleszek!
OK. Keress a helyszínen.Déltől tuti ottleszek.
Üdv
Nos!
Cserén kivül nem sokat!Illetve nem ajánlanám!Voltak már probálkozások láncszem kivétellel,de nem sokat ment vele az ember,mert elszakdt!Nem véletlen hogy meg van nyulva!Én láncszettet a Hondánál szoktam venni(utoljára 34.000Ft/szett)mikor akcioznak!Akkor veszek,oszt elteszem.Mikor meg kell kicserélem!
Szines láncom, még sose volt,de mint szokták mondani"izlések és pofonok ...."!
Tudom, hogy nem szép dolog amit kérdezek, de ralta! Azon kívül, hogy laza a lánc a motoromon, és már nem tudok rajta állítani mit tudnék a cserén kívül tenni. Kaptam árat meg nézegetek is listát, hát 65 alatt nincs láncszett. És milyen a színes lánc egy fekete XX-en vajon?
hlaci!
Nos eldölt!holnap megyünk feléd!az időarányosok szerint jo idö lessz!
oksa!
huuuuuuuuuuuuuus!
ki hinné?!Én meg imádom a huuuuuuuuuuuuuust!
OK!
Én szombaton is ott vagyok.
Üdv
Jelen pillanatban a húsiparban dolgozom (értékesítek).
De már ezt az egész kereskedelmet ebben a formában nagyon unom...
Szép estét!
Én targoncázom. Megyek is, mert kész a motyó! De sebaj, mert 10-kor irány haza! Robogóval!
A pesszimizmus még csak hagyá!
De rosszindulatu,irigy,stb emberekkel is tele van az ország!Nem azt nézi mit tehetne,hogy neki is jobb legyen,vagy olyan jo mint akit irigyel,hanem hol furhatja,bánthatja a másikat!Én az ilyeneket már felse veszem!Rendszeresen kikezdenek,hogy könnyü neked,stb.Én ilyenkor csak azt mondom,csináld te is,vázolom neki a dolgokat,és rájön,hogy nem olyan könnyü!Legalábbis idáig eljutni nem könnyü!
Én teherfuvarozással!
Meg van egy raktáram,meg beszálltam egy vizsgabázisba!Ennyi!
Az az igazság,hogy a 36 évem alatt én is megéltem jót is, és rosszat is. De ez a MAGYAR mentalitás. Az örök pesszimizmus, negatív kisugárzás a magyar lakosság 95%-a ilyen környezetben él. A párom is megemlítette,hogy HŰ az anyját,de jó teste van GáborXX-nek. Valószínű aki ilyen negatívumokat mond XX-ről pont az az izomagyú bunkó.
Jóestét mindenkinek! Nekem is a saját fotógalériát hozta elő a link.Ha már voltatok kedvesek érdeklődni milyen melóm van, én is hadd kérdezzem meg tőletek ki mivel foglalkozik.?
Nem tudom..hogy kinek mit hoz elő a gép a "link"-re kattintva,,,,
De nekem a saját feltöltött képeim....(fotógalériám)

Te Gábor...Miért akarsz engem ( végképp el) törölni?Haragszol rám?
Na én erről sem tudtam ( a baleseted) ......
Átaludtam lehet egy pár napot...?
Javulást...!
hlaci!
Ugy néz ki szombat!Pénteket szerettem volna,de egyenlöre esöt josolnak!
EZ! DE törlöm majd a galériat!
http://sportmotor.hu/motoros_k...