Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ó-ti nagy bölcs és tapasztalt riderek.
kérdéssel fordulnék hozzátok.valami kedves dolog szétvágta az első gumimat.rendesen.ezálltal a csere elkerülhetetlenné vált.A megadott gyári dunlop d 205 helyett egy dunlop d 220-at tennék fel.mire számithatok?uttartás,viztűrés,stabilitás,kanyarstabilit
Akkor venni kell másikat mert a bőr hamar kopik, és mikor a kiugrik a csont abörőn át az nem csak kicsit kellemetlen, de fáj is!
Ha a mester csak a nacimat kritizálja,akkor én elégedettvagyok.
Van 1ébként rendes is.....csak mintegy 10 kilóval ezelőttről.....
Örülök neki Barátom!
Üdv mindenkinek ujból itthon!
Gratulálok a farmerhez!
Na hazaestünk!

Ugyhogy tovább keserittem az életeteket!
Képeket elkezdtem feltölteni,de türelem,mert nagyonsok van!
Itt lehet kuksizni:www.kep.tar.hu/milkamu
meg a nick alatt.is.mégis.
Oké oké.a feltöltés nem a nickemm alatt.
fent a videók oldalon.jocikirály forgolódik cimmel.
Tényleg rövid volt az ut,de megtoldottuk egy esztergom-visegrád-dobogokő kanyarral.pici videó megtekinthető a nickem alatt. üdv nektek.
Na ma indulunk haza otszräkbol!

Este mär otthonrol jelentkezek be(remelem)
Na erröl besteltem pär honapja,mikor mindenhol azt ällitottäk,hogy mär nincs egy darabse egen-földön!
Isten hozott a vakok es gyengenlätok csapatäban!

Jotanäcs!?Talän annyi,ha rendesen bänsz vele,öis vigyäz räd!Nagyon megbizhato,häläs joszäg!En tavaly 23.000-ret mentem az enyemmel(idense lessz mäskepp),es semmi baja!Ponttegnap Szloveniäban esett bele a 40.000-KM
Rendkívüli hír:

A Honda a nagy magyarországi keresletre tekintettel 1000 db "limitált utolsó" jelzésű XX-et szállított hazánkba.

Szia!
Neked is az utolsót adták el?
Az kizárt dolog, mert azt nekem adták el.
SZEVASZTOK! 800 km van az uj xx-embe cb-1,3 után nagyon tetszik!
üdvözlök minden xx-est!
ÖREGMOTOROS.
(esetleg néhány jotanács a vashoz, szivesen vennék, köszi! )
Hy Milka!
Örülnék ha személyesen is talizhatnánk ,csak csörgess meg bátran aztán ütközünk vhol!
Szám:06-20/912-4674!Szerintem 16.00-ig itthon vagyok!Ja és kösz a hasznos infót,akkor csak a feszítő ugrik
Üdv Mindenkinek
Egyebkent holnap indulunk haza oszträkbol,es Szentgotthärd-näl lepünk hatärt!Csak azt nemtudom pontosan mikor!
Läncot ugy 100-150.000-nel szokäs cserelni!

A läncfeszittö,gyäri(tipus)hiba!Magyarul eleg csak a feszitöt cserelni!
Hy Milka!
Gondoltam hogy rád számíthatok,csak az a gáz hogy nem éppen a szomszédban lakom!Viszont lenne még egy fogas kérdésem!A vezláncot is kell-e cserélni vagy elég a feszítőt,mert az ismerősök azt tanácsolják hogy a láncot is cseréljem!Neked mi a véleményed?
Üdv
Mi van? Nem tudsz aludni?
Tessék menni motorozni meg képeket csinálni meg minden!
Üdvözlöm a csapatot!
Vigyi magatokra!
Munkadijjat neszämolj!

Ha gondolodkicserelem neked 1 perc alatt!
Tärcsafek nemmegy el,ennyitöl!Max esel egy nagyot,es karcos lessz az oldala!
Agyonisten!

Ket eve 17.000FT volt a Honda Szallerbecknel.A cserreje,1-2 perc.Szigoruan csak gyärit ajänlom.
Nincs semmi baj!
Csak mostanában sok barátomat érte baj és nem kicsit lettek karcosok a mocik... Ők hála az égnek jól meguszták!
Bocsi maister.
Én a lábtartó betonálltali érintkezésére gondoltam.
A képeid elnézve a tieid nem karcolások.
mielőbbi javulásod kivánjuk.
aztán ki tudja?még lehet szinkronkarc is.
persze a' mestert 'előreengeve.
No a karcoakt inkább hagyjuk ki!