Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eleven!
Szentgotthárd? Tavaly 1X jártam arra...lehet ott láttál a kocsiban :P

Eladni azért akarom, mert ha a motor árát egy picivel megpótolom, akkor tudok venni németből egy Audi 80, vagy BMW 318 cabrio-t. Ezt is ki szeretném próbálni. Motoroztam már ki tudja mennyit (már puja korom óta).
Valahonnan ismerős vagy! Nem találkoztunk már vhol esetleg
Miért akarod eladni azt a szép gépet?
Már nem nagyon találsz ujjat ha meggondolod később... csak használtat!
Hi!

Jóárasítottam az XX-et. Úgy gondoltam, hogy hozzájárulok a pangó magyar motoros piac fejlődéséhez és leárazom a vasat 1.750.000 HUF-ra, továbbá adok hozzá ajándékba egy színben hozzáillő SHOEI RAID I-es kényelmes, csendes bukót.

Videó továbbra is itt a videók között a reklámfilm témakörben, ill. képek a hasznaltauto.hu oldalon.

Várom a vevőmet! :)

Üdv.
Brick
Még nincs minden veszve! Megnéztem a katalógust, június 29-ig van akciózva a láncszett.
Hát igen,a 102. oldalon volt téma,május hó napra vonatkozott az akció
Ha tudtam volna róla biztos hamarabb szólok!
Szia!

Nekem lenne egy eladó 100 km-t futott első gyári lánckerekem, ha érdekel
Kicsit elkéstél vazze 35000-ért tudtam volna ha előbb szólsz de már vége az akciónak!GáborXX időben jelezte ,pont ma kapta meg!
Jol hallottad!

Nagyon jo gép!Jobb a futomüve,blokkja erösebb,stb!
Na most abba hagyom,mert avacsi kikivánkozik!Megyekis kimosom a számat!
Sziasztok lánc ügyben egy kis segítség 35,volt a busára a szett itt egy telefonszám korrekt hívjátok nyugodtan Gergő 20 943 1176
Akkor megnyugodtam! Azthittem, hogy a Busa termeli a benzint. Egyébként tényleg kipróbálnám. Sok jót meg egy kis rosszat is hallottam róla. Egyébként nekem is hamarosan láncot kell vennem. 16000 km van benne ("ZSÍR" MOTORIKUSAM) és valószínű az idei szezont kibírja- vagy nem!
Nemfogyaszt kevesebbet!
Söt!
Busa? Én csak a süllöt meg az xx-et szeretem Bár egyszer kipróbálnám a busát is, hátha kevesebbet fogyasztana mint az XX-em!
Ha bajt akarsz a nyakadba!
Bocsi!

Megnéztem énis,majd féláru akcio volt!De igyis 43.800ft-be fájt!
Vegyél Busát!
Hát mit ne mondjak! Megkérdeztem és 59350Ft-os árat kaptam válaszként. Azt kell mondjam szomorú vagyok ezen számok hallatán. Még valakinek valami tipp?
Idei ár az 60 ezer felett van legalábbis nekem ezt mondták, de nézd meg jó mit veszel!
Honda szallerbeck!

XVIII.ker üllöi ut vége.35.000FT/szett(bár ez februári ár).Mondanomse kell,gyári a dolog!
Hali!
Nemrég vettem egy xx-et.Viszont a lánc az cserés rajta. Tudnátok adni valami tippet honnan tudnék beszerezni jó áron hozzá való láncszettet (lehetőleg D.I.D).
Sajnos a képet nem sikerült feltennem
Köszi az infót! Ma raktuk fel az enyémre,csak a kidőrrentőt kellett levenni meg a lábtartókonzolt
Akkor már levettük a másik dobot is,brutál hangja volt.Tiszta MotoGP Lehet hogy kéne rá csináltatnom vmi. rövid csöveket,nagyon megtetszett amit hallottam!Valami ilyesmit!
Üdv
Fel lehet tenni a végtelenített láncot csak a lengővillát ki kell szerelni