Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja hogy Te akarsz moziba vinni engem.... hát én meggondolnám a helyedben még a végén sérvet kapsz!
Ha átutalod a megfelelö összeget,akkor azt már megoldom!
Te moziba ne vigyelek?
Akkor mindjárt mondom a számlaszámom,ide utallj egy rahedli pénzt!
Okos emberek mondták,ezt igy kell csinállni!
Igazán nincs mit, nekem annak idején igy mondták nálam sokkal okosabb emberek és hallgatok rájuk!
Köszönöm barátom!
Hát ehhez csak anyit, hogy nem véletlenül szokták 2 évente lecserélni a bukókat mert kinyúltak...
Ha neked nagyobb a fejed akkor még ugy is érezheted hogy jó meg kényelmes de az ebay-en vásárolt cucc az lutri ha fel sem próbálhatod előtte...
A másik nem tudhatod hogy nem e ejtette le az előző tulaj valahol és nincs benne hajszálrepedés ami majd nem megfelelően nyeli el az ütést, és a fejed bánja!
Szerintem csak uj bukót szabad venni, nem kell belőle a felső kategória elég a közép is!
Nem tudom hogy a használt bukódal estél e már el és hogy koppant e a fejed de ha igen és megusztad akkor nem kis szerencséd volt, hogy éppen 1 jó bukót fogtál ki.

De persze ez csak az én véleményem...
ööö...még egy gondolat:
csizmám, ha minden igaz elkelt, de van még egy kétrészes ALPINESTARS ruhám 56-os és egy ALPINESTARS GP Plusz XXL kesztyűm.

http://www.kepesmotor.hu/motor...

HA valikit megbűvölt, akkor nyugodtan szóljon!

Üdv.
Brick
Hi Mikla!

Én bukóból eddig csak használtat vettem és adtam tovább! Az új 120.000 HUF-os bukókat meg lehet venni 40.000-ért 1-2 éves használtan. Legutóbb egy SHOEI RAID I-est adtam el 25.000 HUF-ért. Ez volt az egyik legjobb bukóm, ajánlom mindenkinek! Iszonyat kényelmes és szélcsendes! Most egy SHOEI Z1 Nicky Hayden-em van. Bolti ára valami 130.000 HUF, én angliából (ebay) vettem 60.000-ért, és teljesen hibátlan! Amit írtál, az igaz, hogy más volt az előző tulaj feje, de 1 hetes viselés után, persze ha a Te fejed a nagyobb, akkor simán hozzáigazodik :)
Ja...az én jótanácsom, hogy mindenképp a legmárkásabb bukókat szabad megvenni (SHOEI, ARAI..)
Üdv.
Brick
Egy jotanács!


sose vegyél használlt bukot,csimmát,cipöt,stb!
hiába jo a méret(eggyezik),más a fejforma,illetve lábforma!Ésha már felvette a viselöje fej,ill. lábformáját,másnak szinte biztos,hogy nemlessz jo!Lötyögnifog,nyomni,stb.
Köszi az infót keresni fogom. Ha lesz majd több infód a sisakról akkor majd írd meg ide. Egyébként ma majdnem vettem egy s500-at, de most hogy így mondod tényleg jobb hogy mégse. Használt volt és 25nél alább nem akarta adni a gyerek. Sokaltam is érte, így inkább hagytam.
Ja-ja, ez az! Köszönöm szépen!
Semmi extra, csak haverom azt hitte, hogy legyőzte a gravitációt, és egy lábtartójába került, hogy kiderítse! Sajna vesztett, és nyert a gravitáció!
Tanulópénz.
Köszönöm, még 1x.
Valahonan felirtam lehet tőled: 30/951-06-44 Horváth László nem tudomezt keresed e nekem ez van bár még nem hívtam.
Miért kell? Mi történt?
Ajj-jaj!
Pánik indul! Réges régen bedobtam egy bontós számát ide, hogy ott lehet érdeklődni XX-alkatrészek iránt.
Na, Én azt képes voltam elhagyni! Nincs meg véletlen valakinek az a szám? Előre is köszike!
Hát......ha a helyedben lennék, nézegetném a ruha, csizma.....topicot! És várnám, hogy Britt88 jelentkezzen! Most vettünk tőlle egy s500-at, 18-ért. Természetesen vadi új, még a papirok is meg voltak hozzá! Az új csimmámról már nem is merek beszélni!
A bukóról csak annyit, hogy szép, kényelmes. De csak rövidtávon néztem, mert a havernak vettük. Ippencsak belekontárkodtam! De hétvégén már tudok nyilatkozni, akkor jön haza. Addig próbálgatja!

Sok sikert, sokan próbálják Brit-et elérni! Népszerüek az árai!
Hát csak anyit amenyit a google kidobott... bár én nem venném meg a "Rozsdamentes rács a légbeömlőknél" miatt mert a bogaraktól azt élvezet lesz tisztitani! Fel kell próbálni kényelmes nem szorit nagyon de mégis fog aztán ha jó meg kell venni. Hosszútávon ugyis ki fog nyúlni a belseje főleg a nagy tempók miatt és egy idő után "rányomhatja" az orrodra a bukót... bár ha olyan tipust veszel aminek az orra meg van kicsit nyujtva akkor nem valószinű de a belseje annak is tágulni fog!

Más: az adatlapodat töltsd már ki légyszives!
Kössz! Ha már 140nél is végig a plexi mögött kellene kuporognom akkor már pár száz km megtétele után is úgy kellene lehajtogatni a motorról. A sisak dologban viszont igazad lehet, mivel most elég gagyi sisakkal rohangálok. Most tevezek venni valami normálisabbat, bár max csak valami középkategóriásat 40-50k közöztt mert most baromira le vagyok égve anyagilag. Pedig akkor lehet ez sokat segítene a problémán. Shark s500al szemezgetek tudsz róla valamit?
Nekedis!


amúgy jó estét
Indultam 7.00-kor,végeztem 8.30-kor!

ugyis mondhatnánk szarrá dolgoztam magam!:)De majd holnap iszom a levét(már látom)!
Szia Barátom!
Fénybenjáró lettem...
Nemrég értem haza a nagyfaluból és gondoltam benézek a fórumra mi a pálya.
Délután azaz most vagy legalábbis nem túl sokára meg megnézem a fóliát milyen meg mit és hogy tudok vele kezdeni.

Veled? Korán végeztél ma... gondolom korán is indultál.
Szia barátom!

Hogy-hogy napfénynél!?
MRA plexi!

Nekem az van fennt!Az állithato tipus!
Be kell bujni a plexi mögé! az a titka! meg persze sisak függő is! Nekem 180 körölig teljesen jó! pedig 205 cm vagyok a bal lábamon mérve...
Egyébként keresd Marát http://www.sportmotor.hu/tagok... Ő sokmindent tud sokmindenhez és egy Tündér!