Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Itt van 1; 2 használt de eladó nézd meg hátha olyan amilyet keresel!

http://www.teszvesz.hu/item352...

http://www.kepesmoto
r.hu/motor...



Google a barátod!
Sziasztok! Volna az XX-emhez egy komplett Nonfangó csomagtartórendszer, két oldaldobozzal. Hátsó dobozom viszont nincs, de szeretnék venni valamilyet de Nonfangót nemnagyon kapok. Tudja-e valaki,hogy a Nonfango csomagtartóra jó-e valamilyen más doboz is vagy csak a tipusazonos jó rá. Sanyi
Ebben biztos vagyok!
Ha gondolod segittek!

ketten mégiscsak nagyobb kárt tudunk okozni,mint te egyedül!
Oké!
Minek kapcsolási rajz!?

csak kötögess össze pár szines (szinek szabadon választhazok) vezetéket!
Honda szerviz?

Elméletileg nem gond,de ezcsak elmélet!A gyakorlat meg az,hogy nemtesz jot neki!
És mivan akkor ha inditózás közben megjön az olajnyomás, közben a xenon elkezd világitani, felveszi a sok ampert az az aksit nyirhatja ki... de gondolom a relé kiküszöböli ezt ugye? kapcsolási rajz vagy valami van?
Így igaz és jól működik.
Ha van olajnyomás akkor világit a lámpa?
érdekes de végülis nem rossz ötlet
Okozhat ezért kell lerelézni nekem olajnyomásra van kötve.
Na még 1X:

Szóval: 2004 utáni XX nél amelyikben nincs már világitás kapcsoló, de van benne xenon, okozhat e élettartam rövidülést a xenonban az hogy gyujtásnál a xenon világit és még inditózok is?
Az élettartam rövidülést a Xenonra gondolom.
Hali!

Kérdés:
Okozhat e élettartam rövidülést az, hogy gyujtásnál a világitás rákapcsol (2004 utánni XX) és közben inditózok?
A Honda szerviz szerint nem, de már hallottam olyat akinek igen szóval mi az igazság?
Igazad van! A lényeg,hogy jól guruljon és meg legyél vele elégedve.
Rám mindig számithatsz!

Egyébként (bár nekem kék van),de tök mindeggy!Jol müködjön,oszt kész!
Nem is vártam más válaszokat főleg töled Milka. De az ötlet jó , bár , másik XX-re nista lové, a festés árát inkább elmotorozom, ESETLEG HA VALAKI CSERÉLNE VELEM KÉK XX IDOMOKAT+ TANK- BORDÓ XX IDOMOKRA+ TANK? Viccet félretéve - jólvan ez már így ahogy van DE KÉK SZÍNBEN AKKOR IS JOBBAN TETSZIK!
Fessed át kékre!
Vedd meg a kék XX-etis,és tedd át a szines dolgokat
Vedd meg az XX-et,és add el a tied


És még egy csomo joooooooooo ötletem volna!
Én eredetileg kék színben szerettem volna venni tavaly ,de árban ,évjáratban a mostani bordó volt a legmegfelelőbb. Mostmeg mit csináljak a bordóval?
Na a videó linkje nem jelenik meg egy sorban, ezért hibás hivatkozásra mutat.

Tehát www.sportmotor.hu oldalon a reklámfilm témakörben Honda CBR 1100 XX néven.

Üdv.
Brick
Hi!

Nem érez valaki késztetést, hogy meglepje magát egy 2004-es XX-el?
Videó is van róla:
http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/reklam/?vi=31
514&c=51
ill. fent van a hasznaltauto.hu oldalon.

Üdv. Brick
Persze!

Csak megkell szüntetni a végtelenitést!
Magyarul,kiveszel egy szemet,és beteszel eggyet(amit vásárolsz),oszt jonapot!
Hali!
Lenne egy kérdésem!Az XX-re fel lehet tenni végtelenített láncot?Ugyanis a Regina szettet így küldték,igaz hogy csak 130 euró volt!Az enyémre működik,de hozattam GáborXX-nek is,és egy kicsit aggódok!
Üdv
Pontosan!
Hát én sem tervezem lecserélni a kipufogót. Karcos-karcos, de működik. ;)