Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Penge.Szóval:hova kell mennem,mennyit vigyek,felrakjátok-e?péntek 2-től tudok menni érte.
csüt estétől van rensportom neked
Tudom én!
a d220 nál minden jobb választás

holnap adom le a rendelést, ha van rensport hozatok azt is, de mindjárt megkérdezem
asszem boltolni fogunk.a rennsport,vagy amiket te javasoltál a jobb választás?
konkrétan rensportom ma nincs, de ha szeretnél a hét végére tudok hozni, kb 10ért vagy 12 ért, most asszem D209, D208, pilot power van rögtönazonnal 10 és 12 között
nembaj ezt mindenki úgyis maga dönti el, tudod, hogy a Te véleményedet is mindig tiszteleben tartom és amúgy se az üzletelés miatt vagyok itt
De Marának abban igaza van,a D-220 az bakelit(hogy egy motoroszsargonnal éljek).
Egy ilyen erös vasra,nemszabad feltenni!
Halgass Marára,nemfogsz csalodni!
jolértem?van rensportod előre?10-ért?
Bocsi hogy rontottam a boltot!
nálam asszem 10 körül vannak a tiédhez illő elsők az ezret ment meg tapasztalatból nem nagyon úgy van, de elég az ha szép állapotú, de én a d220at akkor is hanyagolnám

az esvé nekem is használtgumival futott világéletében
Én fázok az ilyen használlt gumitol!

Vaj a volt tulaj mért dobta le?Én mindig ujjet veszek!És másnakis ezt tanácsolom!
Akkor jol felirlak"odaát"!
occsó= 8 ropi-használt természetesen,de csak ezret ment kb
esetleg ha érdekel,mennék szombaton egy kicsit bandukolni!
Ha gondolod gyere!
menek, menek, szabad, szabad
Szerintem mindeggy milyen guma,akkoris csak párban szabad(illik) feltenni!
hol javasolt a beszerzése?és persze mennyir fáj?
Kicsilány!

Irtam neked a Busa forumon!Gyere át enyémre(ha a szombatod szabad),és jelentkezz!Logsz egy kávézással!
mit jelent az olcsó? mert nálam is van most pár elfekvőbe és jobban passzolna lehet hozzá.... a rensport elég kevéssé vágott míg a d220 nagyon sűrűn és (bár ez csak enyémvélemény) szar is nagyon....... ha gondolod körülnézek mi van most meg ilyen árban elsőbe rögtönazonnal
Én Continental Road-Attac-ot ajánlom!

a mostani turánis jolvizsgázott!A motorok 70%-án ez van(akiket én ismerek),és eddig csak jot hallottam vissza,akinek ajánlottam!
bocsi.elöl is rensport van,azt vágtam szét.csak a dunlop occsóér van.azért gondoltam hogy előre felteszem
hát mintázatban nem nagyon passzolnak....nincs más lehetőség a d220 helyett? meg a mezt illik párba tenni, bár nem életbevágó, de a d220 nagyon lassan kopó ugyan de nagyon nem is tapadós...tapasztalat
hátul metzle rensport van.
d 220 nagyon kemény túragumi.....ha hátul d205 van akkor az meglehet kicsit csúsznkálni fog bár nagy súlynál nem jelentős szerintem.....nem az a baj, hogy nem a gyári hanem, hogy az egyik túrásabb mint a másik és mindig az elsőnek kéne puhábbnak lennie...

nekem nem XX van de gumival foglalkozok