Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az kircsi lenne!
Mi a kettő között a külömbség? Felfogatás? melyiket hova?
Kell külömben minden féle képp főleg hogy ilyen jó az ára!
Hiába Mara csak 1 van!
az ára a távtartósnak asszem 16 a sima meg 12
Oksa!

Az árára lennék kiváncsi, no meg a pincédre!
Szia!

Értem, bár nekem a egyhelyben eldőlés veszélye miatt kellene, és ugy meg lehet megvédené az idomot...

Beszéltem az illetővel... még jó hogy meguszta komolyabb sérülés nélkül...
tudok, tudok távtartósat is meg simát is, XXre még nem hoztam de megkérdezem hogy megy rá a dolog és leviszem a pincébe is ha gondolod
Mikor lesz valami nagyobb túra?

Mikor mentek osztrákiába? Tervezzük mi is a nyárra, jó lenne megbeszélni az útvonalat, ilyesmit!
Szia!

Bukógombát NEM AJÁNLOM xxre.

Fel tudnád fogatni a nagy csavar helyére az idom tetejére ahol megy a váz.
Csak az a probléma, hogy ott olyan vékony a váz, ha feldől, így kis az a kis távtartó vas be tudja horpasztani a vázat! Gyárilag azért csinálták olyan vékonyra azt a vasat, hogy az szakadjon, nekem balesetkor mind2 törött, de így is meghorpadt kicsit a váz.

Van egy másik lehetőség, de akkor profi gépműhely kell, a váz, és a blokk rögzítési pontjára teszed, mindenféle vas szerelékekkel, de így akkor furni kell az idomot! No meg nem esküszöm meg rá, hogy egy borulás után nem fog 2 nyomon menni a motor!

Legjobb megoldás, hidd el, ha csúszik hadd menjen, elmegy a kormányvégsúly, oldalidom, kipuff jobb oldalt, felállítod és mász tovább, ha a kormánycsutka nem törik.
Ha balosra esel akkor a dekni, kitámasztó, kormány páros ér le, és akkor az oldalidom majdhogynem sértetlen marad. (tükrök mind2 esetben de ha szerencséd van behajlik)

Tapasztalat, nekem egy jobbos csúszásom volt, meg valaki a napokban vágta oda az xxet, kerekezés közben, elsőre a hátulját, utána jobb oldalát, és úgy utána a bal oldalát húzta 80 méteren keresztül.
No én szivesen lemegyek oda Marával! Hátha akad ott még más is!
Persze!

Megoldás=pince!
Mara!
XX-hez bukógombát tudsz e ill menyi pénzért
Nekem kicsit drágán mondták anyit nem biztos hogy adnék érte (30-50 ezer) de Te biztos tudsz valami megoldást...
Miattam kelnek Veled meg mennek kávézni.... nem tudom melyikünk jár jobban, de szerintem nem én.
Miattad?!

És én!
Nekedis!

Joo mocizást,és vigyázzatok magatokra!
Szép jó napot Neked is meg mindenkinek!
Ugye? Miattam érdemes felkelni!
Annak én is örülök ha jó kedvre deritek másokat!
Köszi Maistear !
Ezen így reggel egy nagyon jót nevettem !
Máris érdemes volt felkelni !
Egyébként szép napot !
Ha Te azt tudnád.... bár már nagyapámat jobb napokon lehagyom...
Ohhhhhhhhh!

Te nagyon öreg!
Nem olyan tüskés az én szivem!
kicsit félre olvastam ...
Hiába .... öregszem....
Hát majdnem hasonlót irtam neki én is, de aztán csak nem... bár majd most kapunk pár fekete pontot a gondolatért!
Jesszusom!Hogy itt milyen 2 okos ember van !
(nem bántásból írtam )