Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nemtudom!

akkor nincs ötletem!

Válltokarom ugyvan,ahogy vettem!
Tud valaki valami tippet adni honnan tudnék legjobb áron túra(púpos)plexit venni xx-hez? 184magas vagyok és már 140től az arcomba préseli a szél sisakot.
szia!

A hátsó rugót már az elején megfszítettem, új korában nagyon kemény volt, de egy 2000 km után használható lett, 10000 után használhatatlan.

Elsőre kb fél centi választotta el a végétől, így mentem vagy 20.000km de már ez is kevés volt. Most feltekertem maxra, és betettem a hátsó rugó vázhoz csatlakozásához egy majdnem egy centis távtartót (amennyit a szerkezet engedett).

Jobban viselkedik a motor, de 140 fölött ha huplis a kanyar olyan mintha balra jobbra billegne. Hogy leér-e még azt nem tudom, mert nem voltam azóta pályán, meg most felkerül a road attack a túrák miatt, szerintem ki se tudom próbálni.
Lehet hogy az emelés miatt vissza kellene venni a rugó feszítéséből? Csillapítás szinte teljesen legpuhábban van. No meg olyan könnyű feltenni középállványra, új gumival le is fog érni a kerék.

Neked nincs lejjebb állítva a váltókar? nekem pályán se ér le, max ha kapcsolok, viszont a blokk-oldalidom-középállvány folyamatosan.

u.i.: képzeljétek 2 fekete xxel szaporodott a kaposvári csapat most tavasszal :)
Az én koptatom jobban elvan kopva,de még nemértle az idom!
Nekem a válltokar kopik már!
Ötlet:Én felhuztam max-ra a hátso rugostagot,ezzel nyertem kb. 2-3 centit magasságban!Döntésnél ez nemtudom mennyit jelent,de valamennyit biztos!
Valamint még lenne egy kérdésem, hogy lehetne dönthetőbbé tenni az xxet.

Mikor jobban belemelegszem bal oldalt leér a blokk, jobb oldalt is már összekarcoltam az idom alját, kipuff rendszert. A lábtartó koptatók már rég elkoptak, nagyon szépen szikráznak!

Túl nehéz vagyok? (100kg) Vagy lassan megyek?

Láttam egy eladó rugó szettet nemrég, azzal magasabb lesz? Jobban csillapít?

Eu ringen már nem is mertem menni a végére, mert a célegyenes utáni második jobbosban felült az oldala, és majdnem kicsúsztam, bal oldalt meg félek, hogy elfolyik az olaj.

Észrevettétek már, hogy üres tankal pl mikor már villog, sokkal jobban dönthetőbb mint telivel?
Sziasztok!

Egy kedves barátom a mai napon vette át szép új fekete XXét.

Szeretne dobozszettet, puposplexit, sportkipufogógat a gépre!

Amennyiben valakinek van felesleges várom az ajánlatokat!
Sziasztok!

Családi okok miatt eladósorba került:

Honda CBR 1100 XX, 2003-as, 42ekm-rel, szép állapotban, magyarországi vásárlás, vezetett szervízkönyvvel, 2 db gyári kulccsal, sürgősen eladó. Ára: 1530000Ft. Tel: 20/3508433
Hali!XX lánc-ügyben ennyit tudok segíteni http://www.louis.de/_30bf48621...
Ha valaki arra jár akkor megéri!
-j
Érdekelj nyugottan írj e-mail-t aztán megbeszéljük
Uppsza!

az nem itt van!

no sebaj,megoldjuk!
Akkor még annyit!

Hol lehet megnézni,megvenni(helység).esetleg telszámotis adhatnál!
Milyen méret?
Engem lehetb érdekelne!
Köszi megvagyunk harcolunk az élet nagy dolgaival!
E hónap végén megyek vissza melózni ... ha minden jól megy.
Hát sajna ez van, de jól vannak a körülményekhez képest! Jól meguszták! Járhattak volna rosszabul is de ebbe ne is gondoljunk bele...
Á dehogy semmi baj jól vagyok,csak újj meló helyem van és tudod,a seprü esete.
Mocival járok,meg szeretem jó kis gép és erre az utakra nagyon jó,járdáról le fől.
De az XX azért más
És TE miz'újs veled veletek?
Szomoruan olvasom Mr.esetét is
Még mindig sok a hülye az útakon,Én már senkiben sem bizom,
legyen,tgk,szgk,motoros,robogos vagy gyalogos.
Jaja!
Mi van Veled? Nagyon el vagy tűnve...
Csak nincs valami baj
Mi ne tudnánk Igaz Maistear komám!
Mielőbbi jobbulást neki!
Csak az a baj h apukám vezette
Akkor valószínű nem is keresgetek tovább,hanem megrendelem a gyárit mert akárhol néztem csak a lánc kerűlt 60000-70000 ft-ba. köszi.
Javaslom a gyárit bármelyik hivatalos Hondánál! Ára 60.000 Ft körül! Ha ez nem akkor is csak minőségit vegyél, mert erre a Vasra az kell!
Jah... van valami fogalmunk róla...
Beszarás! XX-hez mindenki láncszettet keres
Sziasztok.
XX-hez keresek láncszettet. Tudnátok nekem segíteni?
Szép motor volt jó motor volt de az autósok miatt...
Gondolom mindenki volt már ilyen helyzetben, hogy elékanyarodott egy autó...