Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A jobb kidörrentö nekemis karcos(tavalyi euroringes csuszkálásom miatt).De engem már nemzavar!Legalábbis annira nem,hogy 70.000-ért kijavittassam!
Szia!

Köszi az infót, figyelni fogok a súlyra. Azért szeretném lecserélni a most benne lévő gyárit, mert a múltkori elcsúszásomkor picit megkopott, és nem túl szép. Egyébként már majdnem minden gyönyörű megint a mocin, kivéve a jobb kipufogót, és a kormánysúlyt.

Üdv
PaZso
De ,ért szeretnél venni bele?

Nincs benne,vagy a régit akarod lecserélni?!
Egy nagyonfontos dologra figyelj!A sulyára!Mert nagyon nemmindeggy!De könnyebb(kissebb sulyu) semmi esetre se lehet,mint agyári!
Köszönöm szépen, az gyó vóna!
És bocsi!
oksa, pont most akartam mondani, hogy csütörtöktől guma de akkor majd szólsz és hozok akkor

lehet beesik neked valami akciós új is, csak most elvitték az orrom elől
Na szevasztok!
Skacok! Szomorúan olvasom a másik helyen, hogy voltatok ringen! Legyetek óly jók, és szóljatok már nekem, ha legközelebb mentek! Tavaly már eltünt a majrécsík, de saját kútfő fejemből sikerült kitalálni, hogy is megy ez igazán. Erősen gyanítom, hogy van mit javítani a technikán! Bazi ügyesen tanulok ám! Csak kéne egy jó tanár is! Hadd menjek már ki egyszer a nagyokkal, lécci-lécci!

Jujj. Majd elfelejtettem! Mara!
Most egy kicsit pihentessük inkább az üzletelést, mert csúnyán elszánkáztam anyagilag a hétvégén!
Elindultunk, egy 70 km-re innen lévő tóhoz. Aztán azt vettem észre, hogy Én megyek elöl, és mindenki jön utánam! Gondoltam, megnézem mikor lesz mán elegük. Hát a szemetek, az alacsony Tátráig egy szót sem szóltak!
Pedig esküszöm, egy kv-ra ruccantunk ki!
Hívlak!
Ez igy van!
Csak a kedves motoros társak azt kezdték el hirdetni, hogy jön az uj XX ami lehet hogy igy van, csak nem az általuk megadott linkek, ujságok és információk alapján.
Ami biztos, hogy jövőre jön ki 1 uj család a Hondánál, az XX "helyett" lesz valami még túrásabb gép. Legalábbis ezt mondják a szalonokban! De az is lehet hogy üzleti fogásról van szó és idén eladják az összes 1100 XX-et jövőre meg kihozzák az ujjat, igy nem marad a nyakukon a régi modellből... nem tudom... ez már csak az én eszmefuttatásom.
Én csak azt tudom, hogy még középiskolába jártam de már mutattak montázs képet a CBR1200XX-ről. Ennek lassan 8 éve.
Szia!

Bocsi hogy most válaszolok, de csak most sikerült hozzájutnom a superbike-hoz!
Nos a kép ami a superbikeban van nem XX-et ábrázol hanem 1000 RR Fireblade-t! De ha jobban megnézed akkor láthatod is mert rá van irva! És Ők is csak kérdésként vetik fel, hogy lesz e...
Szia Milka!

Próbálok konkrétabban fogalmazni. Szeretnék kormánysúlyt venni az XX-hez, de nem tudom hogy az amelyiknek a kormányba kerülő rész átmérője 17mm x hossza 30mm, jó-e az XX-be.
Az ok, ami miatt kérdezősködöm, hogy nem akartam addig kivenni a régit hogy méregessem, amíg nincs meg az új.

Ezt szeretném megrendelni, ha jó a méret.

Köszi
PaZso
Köszi, hátsólámpa már ok. Indexet pedig mostmár beszerezzük.
Okos gondolat!
Csak jelzem, hogy a fekete, H betüs hátsó lámpa, most akciós nála!
Ha gondolod........
Széles utat!

Valaki, valamerre guriga holnap?
Csaó.

F.FABBRI. Örülök, ha segítettem! Ma megbüntizett egy rendőr!
Levett egy tízesre. Nem a pénz, de kiskorom óta nem kaptam büntit!
Záróvonalon való előzés! És még nem is szidhatom, mert bazi jó fejek voltak! Elismertem, oszt mig kitöltötte a papírt mulatkáztunk kicsit!
Okosan menjetek az 1-es főúton mostanság.
Jövöhétvégén raffting tura(szlovákia),de ide már nemtudsz jelentkezni,mert a szállást befizettük egy honapja!
utánna birkapörkölt lessz fözve Dodonál(május utolso hétvégéje asszem 31.-e)Ide még tudsz jelentkezni,ha gondolod!Ismerkedésnek jolehet!
Egyébként mégegy link,ahol képeket találsz arrol,merre jártunk eddig!

www.kep.tar.hu/milkamu
Sziasztok! Köszi az invitálást Milka, ismerem a motorozz.hu-t, regisztrálva is vagyok. Merre mentek túrázni legközelebb? A fogyasztásommal úgynéz ki , hogy én vagyok csak ilyen "szerencsés". A legtöbb eddig 360 km volt egy tankkal + még a tartalék (kb 3 liter)
Köszi szépen.Ezt kerestem.
Gyere át másikra4

Már alakul a hangulat!
Szia!

De láttam a szemcsi ellenére, de az a felhajtható mechanikai terelő nem tetszik rajta... bár hasznos, nekem igyisugyis be kell bujnom mert ugye nem akkora vagyok mint Te. Ugyhogy lehet marad a "kis sámlis" megoldás!
Hali!

Itt:
http://tutilampa.extra.hu/hond...

Mikor én kérdeztem akor 17.000 Ft volt az ára, de kérdezz rá hátha azóta változott!
Na ez már alakul...
Mi a neve plekónak?
Ugyis lehet,csak akkor kimarad az izgalom,meg a futás!
Jó ötlet ! De először azért megkérdezem .
Spog motorjárol!

elötte ajánlatos Spog figyelmét elterelni!
Szia! A fehér első indexbúrát hol lehet beszerezni és mennyiért ?