Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm szépen.
Mostmár elmentettem!
Maistear.
Meg tudnád adni Milkabá képeinek linkjét?
Tetszeni, tetszik. De, ja. Nem túra-sport! És termetemnek köszönhetően, nem hiszem, hogy 200 km, után még élvezném a motorozást! Super sportokkal szoktam mostanság túrázni, és folyamatosan aerobikoznak a mocin, míg Én kényelmesen ücsörgök!
Én simán vennék olyat ha elférnék rajta meg ha lenne rá pénzem mert nagyon tetszik... de az XX azért maradna
08 cbr 1000 RR nem teccik? Na jó, tudom hogy az nem túra-sport kivitel.....
Nyugi biztosan jön ki valami az XX helyett mert a Honda nem olyan hülye (remélem) hogy ezt a kategóriát ne töltse be és igy a konkurenciának átengedje...
Csak érdeklődés szinten!
De már kifejtettem! Gondolok a jövőre. Nem úgy mint a Honda, és az XX fejlesztése!
Még várok 1-2 évet, de aztán megöregszik a "Szerelmem".
Te is fiam Brutusz ....
Szevasztok!
Basszus Mr..... Én is csak most látom, hogy a kolléga felhívta a figyelmemet! Gratulálok az új vashoz, és az új rucihoz, nagyon szépek! Sok boldog kilómétert nektek! Engem is érdekelne, hogy mennyiben más mint a régi......
De hallják!
Szió Mr.hayabusa!
Én csak most néztem a képeidet meg épp gratulálni akartam az újhoz..... mert én is kinéztem magamnak 1et...
Akkor láttam a balesetedet, rossz volt végig nézni, de nagy szerencséd volt, tudom ezt irta mindeniki.... de tényleg ez az igazság
hamar eltellik az a bizinyos 2hét. Meg csináltattad márkaszrvizbe?
Irj, már pár szót az újról, én is gondolkom 1-en.... fék, futómű, fordulékonyság, fogyasztás, meg a nagykülönbségeiröl régi között stb. Csak az xx-esek meg ne hallják....:))
Próbáltam a régit, de egy-két dolog nem tettszett.

Széles Útat! GáborXX
Szia Zseby!
nem máshol nem!
Értem aki szorgosan keres az Zsebyt talál.
neked is
Mr-né teljesen rendben?
...azé' máshol nem biztos, hogy le kell szokni a "bot" használatáról ...de örülök, hogy gyógyulsz
nem vagyok eltűnve, aki akar, az megtalál...
2 hét múlva mocizok!
Zseb!
Szia Zseby!

Nagyon el vagy tűnve mostanság... csak nincs baj

Köszönöm megvagyok. Mocizgatok lassacskán dolgozgatok meg gyógyulok! Itthon már elkezdhetek leszokni a botról máshol még használni kell de alakul mint puposgyerek a prés alatt!
köszi

mit keresek én itt?
a nagyoknak... Maistear, hogy vagyunk?
Szia Busás Barátom!
Öröm itten is látni tégedet!
Helyzet?
Most mán megint mé?
mert igazat adtam
Dehogyis sok!

Max. annak aki kapja!
Túl sok az alulpontozás Milka!
Tittelett minden Hondásnak!
Utállak!


Ja és kapoloklistába befigyelt egy hatos!
Minden bizonnyal!