Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszike.vasárnap megsasoljuk.
jo hétvégi karcolgatást mindenkinek.
Tinyén. Vörösvár után. Jó kis út, csak rövid!
Jó gurulást, hozzá!
Rendik vagytok.
Asszem feltaláltam a csövön a lukat.
vettem a régi zár helyett egy olyat ami riasztós is.abus.igy tuti nem hagyom rajta,mert visit mint az állat,amint megmozditom a táltost.
azért köszi.
Itt a 7 vége.találkozunk az utakon.
JAJA még valami.az üvegtigris büfékocsija nem tudjátok hol van?
Hát eléggé necces a dolog. Ha nagy gázzal indulsz akkor a teló is bánhatja állitolag... szóval vigyázni és ügyelni rá. Pl köss rá 1 hosszú piros madzagot és tekerd a kormányra ha meglátod akkor tudod hogy le kell venni.
Hella.
A gyári az horror. Inkább nem is írom le mennyi. Tarajos van olyan 120-140 pénz körül./és ez még olcsó/ Sztem vigyázz a tárcsára, nem ócsó! És persze bontó, de nagyon még nem láttam bontóban ilyet!
Akkor most, Én is elköszönök mindenkitől. Hajnalban indulok mocizni, és csak olyan 8-9 nap múlva leszek újra itt. Majd írok ha hazaértünk, olyan 2500 Km múlva! Az okosok szerint rommá ázunk, de sebaj!
Széles utat, és gumifákat mindenkinek! Vigyázzatok!
Sziasztok!
Azért is jó ezen az oldalon böngészni,mert például ma megtudtam,mi az a zörej 4-5 ezernél......
a 17 ropi+munkadij viszont már nem esett jól.Persze mindennek ára van......
kérdés:ha esetleg olyat tennék,hogy a tárcsafékzárral indulnék el (megint) és tárcsát kéne vennem(most megusztam még) akkor mik a lehetőségek?
Ja, de írtam. Hülye vagyok.
Ja, azt nem írtam, hogy megvételre keresem, nem kölcsönbe.
Sziasztok!
Nincs valakinek eladó Givi monokey topcase tartója (konzol+tálca)? A Shox 3 hétre vállalta a szállítást
Addig meg kellene munkába járnom, de doboz nélkül nem tudok, így kénytelen vagyok a CBF-et használni (azon van doboz), addig meg nem tudom hirdetni. A szezonnak meg mindjárt vége.
Köszi az infót,utánanézek,igy nem érhet akkora meglepi!
Szia!

Hát utolsó infó szerint olyan 17 db ezrestől kell legalább megszabadulnod. Hogy mekkora meló azt nem tudom még soha nem cserétem. Ja és csak gyárit tegyél bele!
Szia!

Valóban jó az ár! Ha nem lenne már 1 a garázsban akkor biztos megnézném... Enyiért biztosan elviszik de elkótyavetyélni sem érdemes! 2003ast 1400000-1800000-sőtt láttam 2000000is de az már túlzás volt!
Hy!
Vezérműláncfeszitő ügyben kellene egy parányi segitség !Ha jól hallom akkor 4-5000-es fordulatnál zörög egy kicsit!52000ezer van a mociba!Valószínüleg akkor megérett a cserére ha jól gondolom Ha valaki tudná esetleg hogy kb mennyibe jön+mekkora meló cserélni annak nagyon örülnék!
Üdv Mindenkinek
Sziasztok!

Mivel szinte semmi érdeklődés nincs a motorra, ezért már-már nevetséges áron még mindig eladó:

Honda CBR 1100 XX, 2003-as, szép állapotban, magyarországi vásárlás, vezetett szervízkönyvvel, 2 db gyári kulccsal, tulajdonostól, építkezés miatt valóban sürgősen eladó. Ára alku nélkül: 1400000Ft. Hitelre is megy a dolog, illetve végső esetben olcsóbb csere érdekelhet reális csereértéken. Tel: 20/2227783, 20/3508433
Józsi!
Grat a VAS-hoz!Cépp!
Gábor XX!És Tittelett Mindenkinek!
Nem érezhető a plusz pacik száma,a sok finomítás miatt,de megy...észre sem veszed,és 200 felett vagy erölködések nélkül,a fogyasztás egy picivel jobb,de én sohasem számoltam,így konkrétumokat nemtudok Neked írni....A súlya a szokásos,de az kell,így nem dobál a szél!
Ja, először azt akartam megvenni. Egyébként 2005-ös.
Azttán a bank közölte, hogy nem ad rá pénzt, mert gazdasági totálkáros volt, és így nem éri meg a kölcsönösszeget (1,4 lett volna a kölcsön).
Ennyit az újszerű(nek kinéző) motorokról.
Egy másikról pedig (amely szintén újszerűnek volt hirdetve, 1,5 évesen) kiderült, hogy onnan hordták a javításához az alkatrészeket, ahol én vettem most az enyémet.
Jó utat,meg széleset a turához.
Hali mindenki. Csak jelzem : a takobernél is áll egy szürke.
Ujszerünek tünik,bár közelről nem fincsiztem.
Ittis elköszönnék egy idöre(6 nap).

Ha visszajöttünk europai turárol,majd jelentkezem!
Szasztok!
Anno 1 hónapja már mindenki ezt mondta, hogy már sehol semmi! Voltam Csabán a Honda szalonba! Egy fekete, egy szürke! Náá! Szerintem egy félév múlva is előkaparnak majd 1-2 darabot ha neked az kell! Tutter! Ide a bökőt!
Én is ebben reménykedek, hogy mire letelik a részlet lesz valami helyette...
Szia!

Gratula a géphez!
Arról hogy az utolsó... nos nekem is ezt mondták! Mind1 az a lényeg hogy van neked is! Leld sok örömödet benne!
Köszi, de amúgy sem vagyok egy nagy duhaj (csak kicsi ).
Állítólag Mo. utolsó új XX-e volt.
Mire ennek letelik a részlete, addigra biztos lesz új XX.