Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

?
Ha hozzánk jön,mindig napszemüveg van rajta(még éjszakais),tán azért nem látta rendesen!
Bontot ajánlanám!

Ha XX-hez valakinek alkatrésze van,az nem véletlen(valszeg nem a gumisfele volt alul),tehát nem éppek a dolgok!
Egyébként elég sok turát szervezek(zünk),ha gondolod nézz át ide www.motorozz.hu ezenbelül joobarátok foruma!
Ha gondolod gurulj velünk!
Lehet nem a legszebb,de 250-ig simán ülök(minden szél.és örvény nélkül).
Légy üdvözölve a vakok,és gyengénlátok csapatában!
A hozzászoláshoz nem kell engedély!Ha valami nyomja a kicsiszivedet,csak kivele!
doboz,most nincs elado(tudtommal).A fogyasztás soknak tünik!
Nálam 150-160-nál(ennyivel szoktunk turázni) 6-liter kötül fogyaszt.De tavaly Osztrák turán(100-120-as temponál) 4,3-4,8 volt a fogyasztás!430-kilcsinél álltambe tankolni!
Az enyém is túra, de azért sportosan.
És ha Én elférek alatta sztem Te is.
Ja...
Sziasztok!

Nem tudja valaki véletlenül hogy a következő paraméterekkel rendelkező korányvégsúly jó-e az XX-re:
- Fej átmérője 28mm x hossza 20 mm
- Kormányba kerülő rész átmérője 17mm x hossza 30mm

Az imet.hu -n találtam, csak nemtudom hogy jó-e a méret.

Köszi
PaZso
Sziasztok,

1100XX 2006-hoz keresek hibátlan alkatrészeket: első lámpa, műszerfal, fejidom, műszerfaltartó konzol, illetve néhány apróság. Tel: 20/4633292, e-mail: info@adriaholiday.hu
milkának is az van fenn. azt már csak láttad.
Szia!

Hát nem tom látni kéne...
Üdv a csapatban!
Nekem 98-as karbis van, és ennél a tempónál (ha kibirom hogy elengedem a gázt. ) nekem is kb ennyit fogyaszt.
MRA Vario.
Milkabá ajánlásával.
(de ha jólemlékszem neked az se teccik)
pedig én benne lettem vona.... a köz érdekében
Sziasztok! Én is egy XX tulaj vagyok( bordó ,2003-as), és ha megengeditek néha-néha én is hozzászólnék az oldalhoz.. Először is keresnék a mocimhoz egy Nonfango hátsó dobozt. Valamint tennék fel egy fotót a gépemről. Kíváncsi lennék még a fogyasztásra "finom" hajtás mellett(90- 120 km/h) Hát az enyém kb. 6.5 liter. Ez szerintem nem kevés ennél a "tempónál".
Sötétben?Meg tapogatozva,

ennél nemis lehetne jobb!
nem nem, szegény nem láthatta a szipertitkos pincét mert nem volt világítás lent és max taqpogatózni lehetett volna most a konyha volt a soros
A pincébeis levitt?
Hali!

Hát ha Maráé is olyan mint a Tiéd akkor Givit nem veszek ... legalábbis ezt a fajtát. Nézegettem a hasonlóságot, de ugye felrakva tudod meg hogy milyen.
Milyen MRA-t raktál fel? Képet raknál fel róla?
Spog!

A hatalmas összegnél megbukott a dolog!
Lehet,hogy nálunk is raktak már ijeneket csak már ellopták
Ja, és még valami.
Nemrég jöttem haza, elhagytam kishazánkat, és ezt láttam. Gondoltam megmutizom nektek is, Én még ilyet nem láttam! Ez nem egy kiragadott példa, ez ott normális, és viszonylag mindenhol lehet ilyeneket találni.
Szevasztok!
Hubi, Te cserélj Marával, Ő eladja hatalmas összegért Maisternek, és mindenki jól járt.
Kivéve persze Hubit, de ugye a közösség érdeke, az első!

A képre visszatérve! Asszhem Milkabá mán vagy 5x említette, hogy megszünt az ilyesfajta kisérletezés. Nem lessz semmi féle, fajta és nemű XX! Sajna!
De ha nem elég ez, Én is beszéltem a Hondásokkal, és mint már volt, említettem, egy új család jön ki jövőre, és ennek a családnak lessz egy olyan tagja, ami sporttúra. Nem hajaz az XX-re, de sporttúra!
Ennyi.

Köszönöm szépen a gumikat Mara. Tökéletes kiszolgálás, tökéletes vásárlás, és persze az elengedhetettlen, sokat emlegetett mosoly. És persze, várom a hívásodat! Pusza.
Mindenkinek széles utat!