Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm a segítséget!Kitöltöttem az adatlapot és elolvastam a tiéd.Együtt érzek Veled,nekem is tiltották a motorozást mindig.Titokban csináltam meg a jogsit is.Meglepetés volt a 600-as GSXf.De még nagyobb meglepetés volt a családomnak az xx Mi a véleményed a Castrol fullsintetic olajról?
Bár nem hozzám szólt a kérdésed, de nekem is hasonló dobozom van 45 L csak az enyém Kappa!
200ig biztos nincs vele semmi gond afölé nem nagyon mentem. Oldalszélben lehet érezni hogy a szél jobban mozgatja a mocit, de ez szerintem mindegyik ilyen dobozra igaz...
Szia!

Üdv. az XX-esek csapatában!
A hőfokkal semmi baj nincs! Nagyon magas hőfokon üzemel az XX, amit leirtál az teljesen normális dolog!
Nyugi nem fog felforrni a vized!
Gyertyákat 48000 km kell hivatalosan cserélni, de láttunk már olyat is aki elment vele 58000-et és semmi baj nem volt a géppel!
Olajcsere 12000km ként ajánlott! Hát ki mire esküszik... igazából a gyárival biztos nem lesz baj, na nem mintha mással lenne!

Az adatlapodat majd légyszives töltsd ki!

Üdv: Maistear
Szia!
Érdekelne,hogy megvan-e még a doboz?Ha igen,légyszi írj valamit róla.Hány literes,zárható-e,stb?Abban tudnál segíteni,hogy ha fennt van a doboz,kényelmesen,utazóban milyen gyorsan lehet menni?
Köszi: Gábor
Sziasztok!
Nemrég vettem egy 2002-es XX-et,egy GSXF600-ról ültem át a gépezetre.Nagyon hamar meg lehetett szokni... Ha tudtok nekem segíteni,1-2 kérdésemre válaszolhatnátok.
Kérdéseim: nekem már digitális víz hőfokkijelzőm van,folyamatos utazásnál 89-96 fokot mutat.De,ha egy pillanatra is megállok,pl.:piros lámpánál,rögtön felszalad 102-108 fokra.Ha elindulok,percek múlva újra 90 fok körül mozog.Ez normális?Nálatok is előfordul ilyen?(Még soha nem forrt fel)
Most 25.000 km van a motorban.Gyertyákat mikor kell cserélni?Mennyi időnként kell olajat cserélni?(km)Milyen olajat ajánlotok hozzá?
Előre is köszönöm a segítséget!
Üdv: Gábor
Oksa!
na majd egyezkedünk
Szasztok!

Érdekelne valakit egy powercommander II. XX-re 2000-es évjáratúhoz?
Dehogyis lennék képes!

De térjünkcsak vissza erre a lépcsös,kisszoknyás mutatványhoz!
Nemkell ezt csak ugy eltöröolni,bár a mosolyse rossz,de .....!
képes lenne ilyenre?
Izgatásért simán feljelenthet
az már visszaélés lenne ha azt mondanám, hogy megyek én elől felfelé a lépcsőn kisszoknyában


szóval marad a kedeveeeeeeeees mosoly
Ezentul bármit megveszek töled!

egy mosolyért mindent!
szolgáltatásként pedig csak nagyon kedvesen tudok mosolyogni átadás közben, de az jól megy, gyorsan és olyan olcsó, hogy ingyen van
minden relatív mint tudjuk

egy csomag zsepihez képest nem olcsó de talán plexikhez képest lehet az, és ha van belőle raktáron még gyors is, és mivel tőlem van csak jó lehet....

de ez az eszmefuttatás tecccett
Én háromféle szolgálltatást tudok nyujtani!
olcsot,jot,és gyorsat!

Az olcs+gyors=az nem jo
A gyors+jo=nem olcso
Az olcso+jo=az nem gyors

Bocsi de ez " Keresünk valami olcsót, jót!" innen jutott eszembe!
Oksi! Amint tudok fixet-biztosa-szépet-jót kiabálok!
Oksa!
Köszönöm, majd akkor beszélünk róla!
Olyan 20 körül tudok hozni vagy 3 fajtát. Ma kunmadár van de ha ez lement akkor mondok árat, meg mindent fixen. Birié is tőlem van, az puig, csak nem túra hanem race.

Keresünk valami olcsót, jót!
Valami jó túraplexid nincs XX-re ami szép jó és még olcsó is?
Jaja, aztán szembejött ez a plexi! Gondoltam szólok!
Nem is tudtam hogy tegnap morcos voltál milka!
Napsütéses szép napot !
Az idegeskedés árt a szépségednek, ne hagyd magad