Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hy!
Gondoltam megkérdezem !Esetleg nem érdekel vkit REGINA láncszett (110/17/44) 530ZRP,a napokpan járok Grazba,most elég olcsón adják http://flashkatalog1.louis.de/...
A számom 06-20/912-4674!Ha valakit érdekel ezen a számon hívhat!Ja,lehet hogy lesz egy eladó új 44-es hátsó lánckerekem,mert sajnos csak XX-re van akció,de nekem 43-as kell!Legközelebb XX-et veszek! Üdv mindenkinek!
Ez a szokásos álltalam tervezett turák egyike volt!
Persze hogy lehet!szivesen látunk!
a motorozz.hu-n mindig fenntvan minden!
Májusba,pontosabban 17.-én megyünk rafftingolni(ide már sajnos nemlehet jelentkezni),utánna Dodoéknél
birkafözés,junius még "üres".Tervek vannak,oszt meglátjuk mi lessz belöle!Álltalában kéthetente megyünk turázni!
Te Jó Isten! Hányan mentetek!?
Egyébként rájuk gondoltam! A fórum tagokra innen a sportmotorról...
Ez milyen szervezés volt?
mennék én is túrázni legközelebb (ha lehet csatlakozni )!
Sziazorro!

Nem!Nemvoltam a motorozz.hu rendezésén!És mivel a fiam még (kicsi),csak az asszony szokott mögöttem ülni.
A busások közül kire kondolsz?Van a csapatban busás!
nézd meg a képeket,amik készültek,az alapján eldöntheted kire gondolsz.
www.kep.tar.hu/milkamu
Szia Milka!
Már mondtam Gábornak, hogy nézze a motorozz.hu-t! Te nem voltál véletlenül a Monostori erődnél a motorozz.hu rendezésében? Azt hiszem egy kissrác volt mögötted?
Ja mégegy kérdés: a hayabusások is veletek voltak ma? mert mint hogyha ők is arra jártak volna?
Ha gondolod,gyere velünk mi rendszeresen turázunk!
Ma Eggenbergbe voltunk a motormuzeumba!Minden honapban megyünk valahova(külföld-belföld vegyesen).Egynaposokra,és többnaposokra is!
A turákrol itt értesülhetsz:www.motorozz.hu ezen belül joobarátok foruma.
Szió kedves Zorró!

Véletlenek, már pedig nem léteznek....

A haverom teljesen ki volt milyen szépeket jöttünk...
Mondta hogy még 1* sem tudot ilyen jókat menni...
Jó csapat lesz belőlünk, én azt mondom...

Ha csak egy kisbenzined van meg időd szolj és nyomhatunk még egy pár Szent Lászót....
Ja tudom, nem mentél 180km/h fölé...
Üdv Gábor
Helló Kedves suhi69!

Köszike, tudsz nekem képet küldeni Róla, érdekel, bár ezzel a moci vásárlással egy kicsit kimerítettem magam...
CÍMEM: cosworth30@citromail.hu
Előre is köszike..

Üdv Gábor
Az igazság az,hogy furcsa lennél baritonnal!
Sziasztok!

Köszönöm a segítségeteket... Rendes emberek vagytok, látom léteznek még...
jó helyre regisztráltam..
Épp nem rég jöttem vissza egy kis turából, gyorsan egy 100kilcsit belecsavartam.
Nekem a gyári láncszett érdekelne, nem ismrem amit irtál, és valamiért én ragaszkodok a gyárí cucokhoz..

Kedves Milka1:
Először is köszi a gratulácíódat, nem könnyen jött össze.... de nagyon boldog vagyok, hogy meg van most 3 nap alatt 750km- mentem vele, kezdem kitapasztalni...:)
Ez a vízhőmérséklet elég érdekes, de biztos így van haveromnak egy 1000 v2 Rsv-je van, az 100 közelébe se megy....
Mind1....
Minden jót kívánok...
Üdv Gábor
de csak a vékony magas hangom alapján nem ez az első gondolatod rólam

bár mikor meglátsz az már más
Mért!?

Neked nemlehet XX-ed?
A redbaronos srác döbbent hangon kérdezte, hogy enyém az XX ? szeritnem sokkot kapott
És mindezt mosojogva,kedvesen,segittökészen!
Üdvözlet a vakok,és gyengénlátok csaoatában!

A höfok(mint Maistear barátom emlitette),telljesen normális!
sajna az XX alulvan hütve!Tavaly nyáron,kánikulában(45 fokban),autopályán ,ha 170-alá engedtem a vasat,felment a viz 110-112 fokra!
Nyáron dugoban állva simán eléri a 115 fokot,és csak tartani tudja a ventillátor,visszahütteni nem!
Ha pirosanelkezd villogni(kb.122-fok) akkor van baj!
Gyertyát 50.000-ként illik cserélni,de láttunkmár közel 60.000-res futástis(hiba nélkül).
Olajban a gyárit joáron meglehet szerezni,a HONDASALLERBECKNÉL!De a castrol is ji bele!
a lényeg ne legyen fullszintetikus,max.félszintetikus!
Ja,és végre megint bövültünk egy kék XX-el4Gratula hozzá!
Olyan nincs!
A haverom gépén számgépezek,azért jőn a suhi név.
Winchi
Szia Gábor!

Igen meg van a doboz. 45l-es,zárható 2db kulcs van hozzá,új szerü állapot,GIVI a tipusa.
180-220km/ó-ig semmi,függ a széltől és attól mennyire tőmőd meg.

De amit a Maistear komám irt,az is hejt álló.

A teló számom az adatlapon ,hivj ha érdekel.Üdv Winchi.
Gabor XX!
Gratula a motorhoz! Nagyon szép!
A dobozt meg dupla erősítéssel rakd fel, ahogy én ismerlek még elhagyod egy hosszú egyenesben ha odafestesz neki...
őőőő, na igen

de két dolog nem tudok: busára használt hátsógumit meg sportdobot

bár ma Milkának kb fél óra alatt intéztem akksit, hogy merre is keresse majd hazafelé

kicsi a bors meg lassú de kiterjedt hálózata van
Mara!

Mi az amit Te nem tudsz?
hello

erősített D.I.D szettet tudok ha gondolod
Köszike.
Ha valaki tud xx-hez gyári láncszettet, azt megköszöném, mert nem sokára esedékes lesz a cserélye.
Üdv Gábor


Mindekinek balesetmentes motorozást, én is azt teszem most legalább is remélem....
Köszi!

Az XX-be ne tegyél fullsintetikus olajat! Én is azt szerettem volna annakidején, de mindenki azt mondta, hogy "csörög" tőle! A félszintetikus tökéletes lesz bele,a gyári is az! Ha jóltudom akkor 10w40-as olaj való bele. Van amikor lehet gyári olajat szerezni viszonylag olcsón, de utoljára én csak tavaly tudtam...