Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!

Gratula a VAS-hoz!
Sok balesetmentes kilómétert nektek!
Szivesen látunk!
Szia!

Jaja! Már a garázsban áll kemény 57 km-rel!
...majd elmorzsolok egy könnycseppet...
Gratulálok a Vashó, nagyon szép!
Sok balesetmentes kilómétert kívánok, nektek!
Kafi, hogy gyűlűnk! A szomszéd telepen van 5 XX-es, és eggyik sem ismeri a másikat, mindig csak látom őket. Nekik nincs net, vagy, mi? Egyszer megállok megkérdezni! Akkor már 7-en lennénk a környékről, és 8-at ismernék a kerületben!

Más. Holnaptól, 10 napig London utcáit nézegetem, ha valaki arra jár hívjon, és összefutunk egy sörre valahol! Vagy 2-őre!
Üdvözlök minden Topic lakót!
Nemrég vettem meg végre álmaim motorját, ( 1 XX-et )és emiatt merek ide írni.
A fórumot elég rég olvasgatom, kivülállóként látom, nagyon jó társaság verődött össze.
Ha nem bánjátok, néha én is ide dugnám az orrom, illetve közös gurigákon is részt vennék.
Az adatlapot még bővítenem kell, még nem volt jó idő fényképészkedni együtt a kicsikémmel.

Üdv néktek: Potterpapa :)
jó estét ...Maistear elhoztad már az új vasat
OK! Brick.
Szia Winchy!

Na most úgy néz ki, hogy lehet eladom az XX-emet...
...de lehet veszek egy másikat kicsit olcsóbbért. Mert ugyen nézegettem itt mindenféle motort, de az XX z csak egy XX.
Lényeg! Most nem tudom megígérni, hogy megveszem a dobozt, de a számodat jól elmentettem és hívlak ha tudok valami biztosat!

Tiszteletem!
Brick
Ok. Ma este leírom, hogy mikre van szükségem, és az adatlapom is kitöltöm...

Üdv:

Petya
Köszike!
gratulálok
Pontosan!

No meg az adatlapot is kitölthetnéd!

Köszönet!
Szia!

Nem azért de leirhatnád mire van szükséged mert ha valaki megkeres és pont az nem kell akkor az illető fölöslegesen futott köröket!

Meg ha felirod hogy mi kell és hallunk valamit ugy könnyebb segiteni...
Üdv!

Sérült alkatrészeket keresek 2005-ös évjáratú XX-hez. Idomok nem érdekelnek. Ajánlatokat e-mailben várok. info@adriaholiday.hu
Ha segitteni tudtam,nagyon szivesen!
Sajna nekem csak 25 ezerig birta a gyári,meg a DID is ennyit tudott! Azert köszi az infót !Üdv
Én bementem a Hondához,és megvettem a gyárit!

54 pénz volt kmpletten(elsö,hátso lánckerékkel).Ha ezis elmegy 35.000-kilcsit,egy szavamse lessz!
....nincs mit ....te érdemelted ki a kitartással,elszántsággal
Nagyon sok balesetmentes km-t kívánok hozzá Az a helyzet kedves Maistear,hogy nagyon meg vagyok elégedve a busával ...bevallom tartottam tőle,hogy lehet nem jön be úgy mint a honda ..de mondhatom,hogy nagyon jó választás volt és örülök,neki nagyon ...és legalább annyira mint te az xx-nek ..nem kell magyaráznom az érzést neked szerintem
Ja a tapsot köszönöm!
Szia Machek!
Én mondtam, hogy ez lesz! Nem kell rajta meglepődni!
Még ha nagyon szétnézel talán talász, mert már csak elvétve van itt ott...
Max beszámolják a Busát!
Hali!
Tud vki segíteni ?Láncszett csere előtt vagyok és nem tudom eldönteni melyik legyen?D.I.D 210Euró,illetve Regina 170-ért?Ér 10 rongyal többet a D.I.D.? Austriából hozom ha hozom!Esetleg valamilyen jó tipp az ügyben?Előre is köszi!

Üdv Mindenkinek
Már csak pár nap és haza jön!