Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igazadis van!

Én eddig mindig a könyvet bujtam,ha adat kellett,de mostmár nemhiszek neki feltétlenül!
Összeveszésröl szo sincs!

ennél mélyebbek ezek a barátságok!Legalábbis ilyen butaságon nemszabad összeveszni!
Vélemények vannak,lesznek,és ezek nem mindig egyeznek!És ez jo,mert igy tanul az ember!Mint én mostanság!
De attól még a számokat ismerhetik. Azokon nem nagyon van mit félreirni!
Mellesleg én az adattáblának hiszek, akik a könyvet fordítják, més soha sem motoroztak!
szabat! Meglátod csodát tesz a levegő, én is jártam így használtan vett motorral, két hét után fújtam fel, rá sem lehetett ismerni a stabilitására!
Köszi az infókat, azért össze ne veszetek ezen :) megnéztem ma én is 2.9 van a láncvédőm nálam is csak eddig még fel se tünt hogy ott van, illetve megtaláltam a gyári könyvét az ülés aljára volt feltéve :) és abba is 2.9-et ír.

Gyorsan elgurultam a benzínkútra és megmértem a hátsóba 1.9 az elsőbe 1.8 volt tehát gondolom ez okozta az instabilitást, fel is fújtam gyorsan 2.9-re. Hétvégén ha olyan idő lesz ki is próbálom, hogy megszűnt e a jelenség
Hát ez van!
Pontosan!

Telljesen igazad van!Még annyit,hogy a láncvédön nekemis 2.9 van(kimentem megnézni).Azé jo,hogy mást ir a könyv,mint az adattábla!
Nekedis!
Kapoloklista!
Én sem szertnék vitatkozni!

Maradjunk anyiban hogy a Te könyved anyit ir az én könyvem enyit ir a jó meg az amit az ember ugy érez hogy megfelel!
Ez a végleges!

Sajna mint irtamis,van egy joképességü megrendelöm,aki még hiresis fenemod,és nehéz vele!
Hova?eddig 3 időpont volt írva, kivárom a véglegest
Áááááááááááá dehogyis!

Mért állittanék valotlant?
Egyébként nmlátlak feliratkozva!
Csak nem azt állítod, hogy Pesten szarokaz utak?
Elhiszem Gáborom4

Énis probálltam,de a Pesti utakon a lelket kirázza belölem!
Milka 2,9 bar kellett az 1980-as CBX 1050 SS- embe is, a Busába is 2,9-et fújok hidegen!
tehát a 2 bar =28.6 PSI!

Nem itt lessz a félreértés?Ez majdnem ottvan!Mármint a PSI!
Nemtudom!

És távol álljék tölem a vita,mert nem ér annyit!Csak azt tudom irni,amit olvasok!
Nekemis 290 PSI van irva,de ugy tudom ez nem egyenértékü a BAr-ral(amit mi Magyarok használunk),mert eztis csak mi használljuk(ugy tudom).
De feldobok két képet,amit a gumifujomrol készitettem,remélem eléggé láthato lessz!
ezen látni a skálázást.a bar,psi,meg fenetudja még milyen mértékegységek!De az biztos hogy nem egyeznek!
Lehet ittvan a félreértés köztünk.
Milka Barátom!

A 98-as XX-em láncvédőjén is fel volt tüntettve ama első és hátsókerék nyomás ami 2.9 BAR volt!
Ezekszerint változtattak rajta?
1 bar = 100 kPa = 14,3 P.S.I

ennek megfelelően 290 kPa = 2,9 bar = 42 (41.47) psi ami maiser könyvében is áll.
Maistear barátom!

Egy dolog lehet,rádnéztek,és átirták a táblát!
Egyébként a te tábládon PSI van,nem BAR!És ugytudom a kettö nem egyezik!
De megnéztem,nekemis 2.5 BAr van ráirva,mindenféle körülmények között!