Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép estét!
Van valamelyikőtöknek fokozat kijelzője?XX-hez szeretnék.Suzukin,meg kawán már láttam.
Joétvégyat!

szivesen kiviszünk ringreis!Ha felmész képtáramba,láthatod hogy szoktunk ott közlekedni!Ha ugyérzed ebböl tudsz tanulni,nagyon szivesen segittünk!
He-he!
Tuti élek a lehetőséggel. KÖSZÖNÖM! Csak elötte látnod kéne egyedül mocizni, mert 2 személlyel kicsit visszafogom magam! Parázok, hogy baja lesz. De sztem mindenki máshogy megy úgy! ..........Gondolom!
Szeretnék hozzátok vetődni, ha mentek ringezni. Gyanítom többet tanulok ott, mint bárhol!
Fáj a hasam! Csúnya lennék soványnak!
Utánanéztem!
Statikailag, ekkora láb kell, egy ekkora testhez!
Arró, meg nem tehetek. De legalább a szél nem dönt fel!
Mentem enni. Jó éjt, mindenkinek!
Ha segiiteni tudunk bármibeis,nagyon szivesen!
Föleg ha ettöl biztonságosabban,jobban,könnyebben tudsz motorozni utánna!
De Zseby a lábad méretét kérdezte!

Nem a ladikodét!Meet valljuk be,ez a méret már csonak!
Köszönöm szépen nagyuram, és Dettó!
Nagyon szeretnék menni, ott igazán elleshetnék néhány fortéjt, és jól leba...hatnátok, ha valamit rosszul csinálok!
Egy szó mint száz, tanulhatnék!
Khm.
A kérdés, és megállapítás jogos, és Én kérek elnézést mindenkitől! Főleg tőlled!
Tehát!
A helyes válasz: 44-es
És most megyek enni, mert az 56-os bőröm kicsi lesz, ha éhen halok!
Persze hogy nem gond!

Mármint a leszedés!Az már inkább gond,ha nem jössz!Egy nagyon kedves embert ismertem meg személyedbe!
én egy dolgot nem értek, maradt sötét folt... ...neked most akkor tulajdonképpen hányas lábad van?
Hali.

Na mizu, mindenki velem van elfoglalva? Azé voltam uccsó, hogy kicsit élvezzem a dolgot. Nem száguldozós brigáddal mentem! De a társaság pótol mindenért. Meg azért, hogyha valakinél gond van, tudjak segíteni/ ami volt is /.
Senkit sem hagyunk hátul! És nem, nem tévedtem el! Esetleg valakinek valami sötét folt?
Nem tudnék aludni, ha valaki nemértene még valamit.........
Ja, tuti megkérdezitek mi volt a gond. Semmi nagy problem, csak műszaki jellegű, amit rögtön orvosoltunk, és egy kicsit gyorsabb tempóban már utol is értük a többieket!
Na remélem mindenki elégedett! Ja, és ma dolgoztam! Köszönöm jó volt ez is!
Milkabá!
Lehet dolgozom a hétvégén, még nem tuti, de nagy-nagy valszerű. Nem szedem le magam a listából, ha nem gond........reménykedek az uccsó percig!

Legyetek jók! Zseby:
miért izgulsz te ezen ennyire?
Van az ugy!
Jó ok hogy lemaradt de mit keresett Sajóörösön Budapestről?
Még el is tévedtél spog?
Attila ne álmodozz, tényleg mars vissza a helyedre!
Hát mondja hogy utolso volt!

Azt ne taghlalljuk,hogy a többiekhez képest ez mennyi kilométert jelentett!
És te?
Egyedül volt.
Fekete sisak fehér mintával nem sokat láttam belőle mert buszon ültem.
Hát, ha tömegbe volt, és az utolsó, akkor Én voltam! Heló!
Én zártam!
Remélem mindenkinek jó volt ez a nap, és senkinek nem esett baja!

Széles utat, gumifákat!
Te meg mit szomszédolsz itt?Sipirc haza
Sziasztok XX-esek.
Valaki nem járt ma 17:00 kor Sajóörösön?
Mert láttam egy fekete xx-et.
Sziasztok!Gurulunk mi is egy páran!csatlakozhatnátok,ha még nincs tuti tervetek!Ma Eger Szép asszonyok.....,holnap Cseh-barátaink-hoz! infó:06-20-9-260-919 zotya fux-x ill.:gsxf.hu/túrák
Ja!
Holnap megyünk egy páran gurulni. Semmi extra, csak, hogy menjünk. Aki unatkozik csörgessen meg!
Csao.
Sziasztok!
Bazi nagy itt a pangás! És ne mondjátok, hogy a másik fórum........, mert ott is!