Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi xD ha nyerek a lottón ( ) mindenképpen nálatok veszek XD
Add gratisba a munkájáért
kifizeted szivem? o.O mert nekem nincs most pénzem mociruhára
Nálunk már 232'000,-Ft-tól van női bőrruha
akkor megcsinálom kisebben is meg egyet adok nyomtatásra...és akkor elég a nyomtatásra valót rátenni pendrivera és elvinni előhivatni... ennyi
na jó kapsz pár napot hogy válassz magadnak valami ruhát de utána nincs kifogás?!
köszi azt valahogy kihagynám xD
Najó, inkább nem folytatom az előző gondolatmenetet .
Tudom, hogy lehet, csak az én gépem nem szereti.
az oké...de akkor sem árt valami olcsóbb fajta mocis ruha...már csak a menetszél miatti hidegre gondolva sem...
Jah, most jön, hogy a természetes bőrruha a legjob, amit isten adott ...
Vagyis ülj fel mögé pucéran .
Aha...
de lehet 170cm*50cm-ben is 300dpivel dolgozni... semmi akadálya...
én nem esek kelek ám mint dh,ide fölösleges a védelem
már hogy a protektoros ruha
nem is kimondhatatlan ezt kikérem magamnak...
Szuo-jelu-szenkeli így kell mondani csak gyorsan és egybe és finnül őrangyalt jelent :D
Hát pont ez az...
A gépem nincs kibékülve az 51000*15000-es képekkel .
fel kell találnia magát az embernek
hát legalább egy TZSV-s út nagy álmom...
a hátsó ülés jól hangzik csak kell szerezni rucit meg sisakot

Lecsengett a kawarina szezon, következik a kimondhatatlan nicknevű dh-rokon inzultálása .
hát igazából nekem úgy tanították hogy ha az anyag nyomtatásra kerül akkor 300 dpi-vel kell dolgozni...mert ez a fontos ilyenkor... az alap kép beállítás 72 dpi ha jól emlékszem...ha egy ilyen képet nagyítanál fel az előhivatáskor akkor az szemcsés lenne... de ha a kép 300 dpiben van megcsinálva akkor gond nélkül megy a nyomtatás...és szép képet kapsz
mindent tudok ami fontos

vonattal akarod bejárni európát?fel tudok ajánlani egy hátsóülést az valamivel jobb szerintem
Vászonra lenne nyomva, milyen felbontásban tudod megyinálni?
a finn szokásokról és lakásviszonyokról is tudsz mindent? meg az árakról?
am sajna európa még túlzás ... de tervbe van véve... főleg hogy leakarják hozni bécsig a TZSV-t *.* csak előbb a tökét kell megteremteni hozzá...
Nyáron inkább csak Finnországot jártam be...valamennyire... Helsinki-Riihimäki-Helsinki-Kemi-Tornio-Kemi-Oulu-Helsi
nki... így volt az útvonal :)
Ámen xD meg ha tényleg tetszik akkor lehet majd hirdetni...mindig jól jön egy kis zsebpénz