Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De igen, sőt, anyáink kollégák, szerintem a tied az Ági néni, enyém meg a Zsuzsa néni... Ugyanabban a suliban tanárok...
A Homoksori és a grafitmetáltitánium színű XX stimmel...
inkább hozd el személyesen.dh-ban nem bízok,rossz futár lenne
vigyázz gyerek mert agyhelyen csaplak -.-"
ha mindazokat elvállalod amiken én átestem akkor igen .de nekem lassan megint kell majd 1 baleset mert kezd elfogyni a gyümölcslé itthon
szerinted ha azt írtam hogy "amit a kórházba vittem" akkor melyik?
és nem kell megvárni hogy felmelegedjen... az hidegen jó...anyud meg csak nem rakta a fagyasztóba o.O
a mostani v a kórházas? most még nem ettem belőle mert anyám berakta a hűtőbe és várom h kiolvadjon
hát ha azon múlik inkább csinálok neked most... pontosabban míg nem vagy kórházban...hogy ne is legyél...aztán majd dh eljuttatja hozzád... :D
majd alakul az még idővel
és akkor a kést hogy adtam oda nővérednek ?elég komoly kutyák lehetnek h meghajlították az elsőtelót.csak nem csivava?
és a tüdejét hogy szaggatták meg ha nem volt ott nyílt sebe?
ha én is kórházba kerülök nekem is jár pite?
ja hogy kettőtök közül ő a főnök ?elég szar lehet akkor neked .
múltkor bezzeg reklamáltál hogy 1 hetes pitét vittem neked a kórházba...igazodjon ki rajtad az ember de legalább fincsi volt?
nem is jöttél a kapun belül.
legközelebb kinyitom a kapujukat meglátjuk ki nevet
neked ha jól tudom azt mondták hogy motorral estél és úgy kerültél kórházba,nem?na itt az ideje hogy megtudd,a kutyáimnak nem voltál szimpatikus és széttéptek a motoroddal együtt
pont most értek össze az ízek
hallottad a főnököt.neked nem osztottunk lapot
a múltkorit is túléltem ."harcikutya a tököm" .
te csak ne szólj ebbe bele... :O inkább edd meg végre a finn áfonyás pitét amit csináltam neked :'( azt hittem ennél jobban becsülöd a munkám :'( már 5napja csináltam neked :(
és ezt pont itt kell megbeszélnetek ?
örülök neked
most már egyre jobban érzem
a téma tekintetében rugalmas vagyok :D szóval ahogy érzed xD
mármint te most a teafőzésről beszélsz még?
de azért köszi
na gyere szájhős.tárt kapu meg 2 harcikutya fogad