Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a morfiumnál nincs jobb
Nekem az a hátsó ülésen van .
tudom h te egy isten vagy...már vártam szinte hiányzott h beszóójjjááááá
De, én hordok....sőt még púp is van a ruhámon.
amikor velem mész az holtbiztos hogy michelin-bábu módra beöltözöl,értve vagyok?
a balesetnél is csak az védett ami a ruhában volt keményített szivacs.csak 1 csigolyám repedt/tört .kemény emberek nem hordanak gerincvédőt ...meg a csórók se
hm ....izé....olyan kis fehér valamit adtak amit bekellett lélegezni aztán olyan izééé furi lett minden...de tök állat kurva király...
Ammostnemvan.....de van egy 52-es méretű kordura-bőr nadrág, amit bármilyen dzsekivel össze lehet zippzárazni.
Ágyhoz kötve időd is volt rá .
Gerincvédő nélkül ki sem tolom a garázsból.
na persze még mit nem .ha érdekel elolvasod .nekem is 1 hónapot kellett elolvasni és mégis túléltem
"gerincvédőt nem hordok" ?

Mer' nemvagy nóóórmális .
igazából csak mindenki (főleg dh) aggódott érted hogy elvesztél bérletországban o.O de ezek szerint nem mert hősiesen visszatértél :D
így jár akinek 2 napig tart bérletet venni

(ha jó kedved van most jön a .... i-vel a közepén )
mindenképp 2 részes kell nekem.nem pályázásra választom a ruhát .gerincvédőt nem hordok...bár lehet nem ártana .csak melóbajárásra volt a farmer+dzseki kombó.oda meg nem sietek
Nah, itt a kawarinya is....
Én 70 oldalt olvastam vissza, Drágám, mégis élek!
Mit szívtál már megint?
Akkor Neked nagyok lennének azok a ruhák, amik nálam vannak....
mi az isten fasza folyik itten he? normálissak vagytok bazzzki több mint 10oldalt irni? az hoooot ziiihhheeeer h vissza nem olvasom ha vki nekem szánt pár sort most irja amig itt vagyok mert aztán lesheti a választ... te jo atya ur isten mária szent józsef......ÁMEN
De jó nektek.....
Én meg számolgatom a kalóriákat, hogy fromában maradjak....
Viszont ha túrázni mész és megállsz brunyálni 1 kútnál, egyszerűbb lehámozni a 2részest.
+ ha esetleg kajálni is akartok, elég mókás letűrögetni az 1részes felsőjét...
Szabadságon voltam.
& merre jártál?
Én soha nem vettem fel a dzsekit külön....és mivel a 2részes ruháknak a nadrágjának magas a derékrésze, így a dzseki rövidke...tehát kilóg alóla a gerincvédő és felcsúszik...meg ha komolyan menni akarsz, akkor nem farmerben mész, hanem a gatyát is felveszed....ha meh nem mész komolyan, akkor térdnadrág, póló is elég.
Ha gond van és csúszol, a farmer leég rólad, sőt beleég a bőrödbe...ergo egyrészes....és sokkal kényelmesebb is, mint a 2részes.