Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja te nem jössz ?hát akkor kénytelen leszek egyedül nekivágni
Nem mehetünk mert akkor direkt mindig megszívat minket és csinál valami balhét
Először csak elüti az autót,aztán másik alkalommal bosszút áll az árkon.Mi jöhet még?
Ok, képben vagyok .
Próbáltam SP2-t, kurvajó gép, meg beleszerettem, mikor kiadták, csakhogy nincs semmi értelme... Teccikérteni...
Chewbacca egy wookie, mégis a Tautinon él az evokokkal... Ennek így nincs S-E-M-M-I É-R-T-E-L-M-E ...
Aki megmondja, miből idéztem, kap egy szaloncukrot .
ha halott vagy már nem mindegy neked? de remélem nem mostanában kell rugdosnom téged ezért ...
kkhhöömmmmm
le lehet szállni a motorozási tudásomról jó ?én így szoktam leszállni
megértem xD sőt meg is köszönöm...de tőlem jöhettek tik is vele

am szerintem tök egyértelmű hogy nem győrbe vagyok...kinézek az ablakon és nem győr szerű a dolog
Meg kötözünk a hátára egy paplant.
na szép.meghalok és még belém is rúgsz .az már hullagyalázás és feljelentenélek akkor .tavasszal sokfelé kell menni.készülj 2 emberre mert mostanában egyre kapósabb a hátsó ülés
Nincs törvénybe adva,csak én gondoltam valamiért úgy. De mondjuk az sincs törvénybe adva,hogy nem tanulhat az unokahúg,az unokabáty városába. Így számítógépen keresztül nem látszott annyira,hogy merre vagy!
Remélem te is megérted ha dh-t már csak kitámasztókerekekkel engedjük útnak
totál elvesztettem itt a fonalat
beléd is rúgtam volna ha nem éled túl :O amúgy meg két gép van nálatok ... lenne hely mindkettőnknek
amúgy megfordult a fejemben sokszor hogy mi van ha akkor történik az egész mikor hozzám jössz
amúgy tavasszal várlak majd szeretettel megint
Nem értem a kérdést.Tartalmi vagy nyelvtani probléma ütköztél?ha utóbbi,tudok segíteni,de ha az első a gond akkor neked nagyot hazudtak a busa kontra sp2 összehasonlításban
akkor valószínű nem voltál ott...az maradandó élményt hagy az emberben o.O egyszer aludtam ott egyik bnőmnél... de undorodtam minden apró milliméterétől :S
unokatesóm.ha itt lenne a suli akkor harcolnánk a gépért h ki internetezhessen.de ő Esztergomba van.egyszer elmentem arra is...azt is túléltem
nem tudom mi köze van annak a sulimhoz hogy dh rokona vagyok törvénybe van adva hogy az unokahugok csak az unokabátty városában tanulhatnak?
amúgy Esztergom - Kertvárosban tanulok...
oké teljessen tiszta az ég...mosmár süt a nap köszi
A Zsoltinak VTR1000F volt, mint a CoNoR-é, csak ráfaragott egy SP1 első idomot.
Teccikérteni?
arra nem emléxem...nem mintha sokmindenre emlékeznék mostanában
Ezmostmiez?
a Zsoltié volt ilyen?
abba nem is voltam ...csak nagy bajban voltam
És miért nem ez lett?
Kipróbálod a rosszat hogy utána tudd becsülni a jót,vagy mi a terv?
ugy bassza meg h felraktam mikor komába voltál...