Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eléggé képben vagyok ha meg valamit még se tudok akkor nem vagyok lusta utána nézni hogy kell megcsinálni...
akkor mailben várom az elképzelésedet meg a nyersanyagot :)
Ha tényleg megcsinálod profin, fizetnék is érte !
Mennyire vagy képben a grafikulásban?
Terveztem 1 képet a bárpult mellé, a gyártása + a keret készítését már megszerveztem, csak nincs se türelmem, sem időm szarakodni a szerkesztéssel (+ a gépem sem szereti az ekkora képeket 170cm*50cm lenne).
Elképzelés + nyersanyag már van, csa vhogy össze kellene dolgozni.
mindent tudok
hol voltál még?bejártad európát?
én finn mániás vagyok :D szal évekig alkalmi munka+spórolás és nyáron végre kimentem...de nem csak Helsinkiben voltam...
de amúgy te honnan tudod hogy ott voltam?
és ha akarod majd mesélek meg ellátlak pár jó tanáccsal ha mész :D
Ne hidd el egy szavát sem,más célokra kell a címed
Mit kerestél Helsinkiben?Oda akarok menni erasmussal.
felraktam a címem...a mailbe írj majd pár ötletet... ha van...hogy mégis milyet szeretnél...továbbá kérdés még hogy előakarod-e majd hivatni...mert az is külön beállítást igényel :D
már meg van
konkrétan még nem néztem körbe ezen az oldalon szóval ha valaki elárulja hova lehet felrakni mail címet akkor azt megköszönném
Hmmm...
Namajd meglátom... Minőségfüggő a tábla csoki .
Majd galambbal (mivel nincs fent az email címed) küldök 1 képet, amiből kihozhatnál vmit...
megbeszéljük ;)

a szülinapom meg 3án van...de anyu elsejére volt kiírva velem xD...ami mondjuk meglátszik
na én is az első variációra gondoltam
ápr 1-jén van a szülinapod?
inkább tábla csokit de amúgy szívesen :D
a történet akkor lett volna kerek ha április 1-én van a baleset... bár akkor tönkre tetted volna életem eddigi legjobb szülinapját
Ú-ú-ú...
Nem akarsz nekem grafikulni vamit piciny busámról?
Adok érte szaloncukrot .
hát ki mást mint ENGEM :D amúgy meg egy kis hely webstudióál vagyok grafikus suli mellett ... már ha van megrendelés...
szerintem simán.olyan jóízűen enné a kis... .szerintem ide is zsákkal készültek aztán hogy átbasztam őket
mit/kit kell megrendelni?
de szerinted lenne kedve pitét enni míg te élet-halál között lebegsz? vagy csak simán éppen kórházba visznek?
a mentős is monda ma hogy a motorosokat szeretik mert oda az esetek többségében elég csak egy zsákot vinni...vagy kettőt ha két darabban van a páciens
Wuah.
Alkatrész ügyben a Szása mindig tud mindent:
http://iwiw.hu/pages/user/user...
Mobilszám is van az adatlapján, hívogassátok bátran.
Egyébként az ő esküvőjén voltunk ősszel felvonulni...
nem mind1 h egy darabban kapja meg a pitéjét vagy még azt is összetöröm meg összelapítom ...még jó h egyedül voltam
az a végeredmény szempontjából tök mindegy... vagy leszek az utasod és akkor talán jobban vigyázol...
inkább majd gyere el érte hozzánk :D nekem nincs pénzem utazni :S nincs megrendelés melóhelyen :(
csak a visszafele úttal vannak problémák