Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd befogadnak a rokonok ha kitesznek.
Nőt csak 2 helyen tudok elképzelni ahol jó.A másik a konyha
már előre félek .

gedeon tudsz olyan bontót ahol lehet olcsón RS-hez cuccot venni?
Neked nem mind1? Délelött meg délután sincs semmi dolgod!
Neked sem lehet aztán jót tenni.Még szerencse hogy megtanultam a varázsigét.
Ez volt a hátterem régen
most el küldesz már igy is elkéstem nem mindegy akkor már h mennyit kések? akkor el megyek ha ennyire szeretnéd...
nem mondhatom neki mert ő a kolivezető is és a végén kirúgat a koliból o.O
Nekem a legkomolyabb az volt,mikor az öreganyám elesett mikor balett órára ment.
jolvan meglátod majd ha dh rsét vezetem milyen jo vagyok azt majd könyörögsz h vezessem a legodat...pasik pfffffffffff rohadt irigy vagy
neked meg nem dolgod volt?és még mindig itt rontod a levegőt?
Na ha abból az adóból fogsz tanulni amit én befizetek,akkor nem sokra jutsz az hétszencség!
szoval én vagyok a szerencsés h baszogatsz hát köszy
Nem vezetsz te itt semmit ameddig én vagyok a főnök.
Méghogy női egyenjogúság,hah micsoda badarság
most meg bezzeg mindenki idecsődül ...délelőtt merre vagytok ?
Annak a legszarabb,akivel nem foglalkoznak!
Mond meg neki,én üzenem hogy menjen oda ahol eddig volt! Ne zavarjon téged a roppant fontos és sürgős fórumozásban!
kb olyan kifogás mint suliba a:meghalt a rokonom,rosszul lett a kutyám,a hörcsögöm megette a házit,krétaalergiám van,fostam egész éjjel
Kikérem magamnak én az adófizetők(az vagy te már amikor dolgozol) pénzéből tanulok.Most is.Itt nincs ám tavalyi szabadság

Úgyhogy ha kérhetem dolgozz rendesen hogy engem világszínvonalon oktathassanak
sztem jobb ha te nem adsz neki tanácsokat mert még a végén hallgatni fog rád azt olyan csövi lesz mint te...bokorugrokám...
én se csalodtam benned soha mindig is egy ..... voltál. de tudom h birsz azért baszerálsz...(mindig pozitivan állok mindenhez)
visszajött és a levelezésről dumál o.O
Akkor meg lépjél le,azt kész! Ne rontsd ott a levegőt!
köszi hogy így aggódsz értem de ez a génjeinkben van :D egyébként a tanár felszívódott... de amúgy se érdekelne mert csak üzleti adminisztráció
Na most mééér? Valami ilyesmit szoktak mondani nem? Vagy leállás van a gyárba a virágválság miatt. Ez jobb duma? Hihetőbb?
Dh rokona,te meg tanújjááá,mert ha nem figyelsz oda,akkor olyan buta maradsz mint én,vagy mint a rokonod!