Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"tavalyról szabim","kellett kivennem"

ez azért így elég szarul hangzik ám
na szép :O ezért írom neked ott tövik az ujjam? :O

amúgy szoktalak titeket csendben figyelni :D vicces :D
Jóvan,nem csalódtunk benned! Legalábbis én nem. Pont valami ilyesmire számítottam!
Öööö izééé,még volt tavalyról szabim,azt kellett kivennem.
én amúgy nem .azért csodálkoztam is h semmi válasz .
akkor az esésnek több hátránya van mint előnye .engem sajnálni kell most
wíííííííííííííííííííííí
te amúgy megkapod amit msn-en írok?
és ne nyavalyogj már... mindenkire a frászt hoztad... 1 hónapig nem lehetett piszkálni... most bekell pótolni
nem is szoktam olyan sokszor bedurcizzni jo augy meg most intettem be elöször hosszu idő után a kalevnak!de most megteszem neked is .I..

szia dh rokonnya téged mindig szivessen látunk itt!
na jól van ám.neketek aztán érdemes túlélni mindent .csak a szekálást kapom .
legjobb védekezés a támadás...szééééép...
"Amúgy itt mindenki lóg,és senki nem dolgozik?"
ezt pont te kérdezed?
ott a pont
én kérlek szépen órán csücsülök és nagyon untakozom...azért jöttem ide rontani a levegőt... és tudom a kérdés nem rám vonatkozott
Vagy a káposztalére! Neked nem agyrázkódásod volt,hanem az eséstől felkeveredett a mosogatólé a fejedbe!
Na látod,megmondtam én. Az is lehet hogy el volt törve,és akkor meg nem is mondtam akkora nagy hülyeséget!

Amúgy itt mindenki lóg,és senki nem dolgozik?
esetleg az agyhelyedre...
az agyamra a rázkódás ment .februárra megtanulunk futni is .
azt nem montam hogy eltörött a kezem csak nagyonn fájt
de nincs kizárva hogy eltörött mer nem mentem kórházba ugyhogy nemtom
Hogyan futna? Menni is alig bír ez a hykomatika!
Gyuri,összefoglalom neked a történéseket (bár már kalev megtette ). Dh tényleg otthon veri és filmet néz,én a saját GDP-met növelem,kawarina már tök régen nem sérült be (de beint mindenkinek), csoki endurókat nézeget ( bár 30-al ment az udvarba,elesett és eltörte a kezét),azon vitáztunk hogy mekkora köbcentis motorral mekkorát lehet esni (elvileg te már halott vagyóó) és ami nagyon fontos,mindenki ácsingózik a motorozás után!
DH! Ha vagy msn-en írj már rám(netes msnről vagyok fent)...unatkozom az órán :( felkell vidítanod Köszi, puszi...
neked az agyadra ment a sok alvás...
kapd fel a nyulcipőt azt fuss két kört sztistvánon hátha jobban leszőőő
ott már rutinos vagyok .nem is aludtam végig.csak 10 napot .aztat sem magamtól.ha annyira zavart akk kapcsoltad volna le a gépet
de azt az egy hónapot végig aludtad...ugyhogy
jössz velem munkanélkülibe?fasssszzzzzzaaaaaaaa